Безпечні перевезення
автотранспортом від 100 кг до 40 тонн

Вантажоперевезення - це сучасна реалія, з якою часто стикаються люди в зв'язку з ростом і розвитком економіки. Транспортування може знадобитися як для підприємств або компаній, так і для приватних клієнтів. Ось чому далеко не завжди обсяги вантажів виявляються більшими. Trans-Tur - це команда фахівців високої кваліфікації, які мають колосальний досвід в даній сфері.

У нашій компанії працюють професіонали в області:

 • логістики;

 • супроводу;

 • доставки товарів;

 • вантажоперевезень в цілому.

Вантажоперевезення по Україні, а також в європейські країни здійснюються за допомогою автомобільного транспорту, підібраного в максимальній відповідності до вимог клієнта.

Вантажоперевезення, транспортування вантажу автотранспортом - фото

Послуги компанії з вантажоперевезень в Європу

Наша фірма пропонує широкий спектр можливих послуг, що включає:

Trans-Tur здійснює будь-які типи вантажоперевезень з України вагою від 10 кг і вище.

Клієнтам компанії доступні види транспорту з різною вантажопідйомністю:

 • менше 2,5 тонн;

 • 2,5-5 тонн;

 • 5-10 тонн;

 • 10-20 тонн;

 • більше 20 тонн (див. повний перелік доступних транспортних засобів).

Переваги вантажоперевезень в Європу з компанією Trans-Tur

Замовляючи будь-які послуги в Trans-Tur, ви забезпечуєте собі ряд позитивних моментів, а саме:

 • можливість доставки вантажів в будь-яку точку країни або міста в Європі;

 • великий автопарк з власними транспортними засобами під будь-які обсяги вантажів (в тому числі 40 машин і 20 автомобілів);

 • максимально швидка доставка;

 • великий досвід (фірма працює в даній сфері більше 6 років);

 • можливість партнерства з власниками авто або логістами;

 • безпеку (за рахунок використання перевірених, заздалегідь спланованих і розрахованих попутних маршрутів);

 • широка партнерська мережа;

 • доступність будь-якої форми оплати;

 • підвищення ефективності зовнішньоекономічних операцій (для колишніх країн СНД, України, Росії та Європи);

 • можливість транспортування невеликих вантажів;

 • мінімізація витрат;

 • відсутність паперової тяганини (фірма бере роботу з документацією на себе);

 • доступні ціни;

 • дотримання вимог і побажань кожного клієнта;

 • індивідуальний підхід.

Співпраця з нашою фірмою стане вигідним рішенням для представників малого та середнього бізнесу, оскільки для них утримувати власний автопарк просто нерентабельно. Ми допоможемо з легкістю вирішити всі проблеми з перевезеннями вантажів будь-якого типу і габаритів, доставивши їх в цілості й схоронності.

Компанія працює по всій країні, тому звернутися до нас можна незалежно від регіону вашого перебування. Для отримання консультації ви завжди можете зв'язатися з нами по телефону або електронною поштою, вказаними в розділі «Контакти» в будь-який зручний час.

Вантажоперевезення з Trans-Tur - це запорука безпеки, ефективності і оптимальної швидкості виконання доставок.

Швидкий пошук авто

Швидкий пошук транспорту для перевезення вантажів, заповніть форму.

Залишилися питання?

Замовте безкоштовну консультацію заповнивши форму і ми передзвонимо вам протягом 20 хвилин

Безкоштовна консультація

Заповніть всі обов'язкові поля

Міжнародні вантажоперевезення

Вантажоперевезення з України в Австрію

Вантажоперевезення з України в Австрію вигідні підприємцям, актуальні для людей, що переїжджають в ЄС. Це одне з розвинених напрямків, адже відправка вантажів в центральноєвропейську державу за допомогою авто набагато дешевше, ніж оренда місця в літаку або поїзді.

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Білорусь

Компанія «Trans-Tur» надає можливість замовити доставку вантажу з України до Білорусі - зручно, вигідно і найголовніше безпечно. «Trans-Tur» гарантує високу якість кожного авто і відповідність європейським нормам якості відповідно до класу екологічності та безпеки.

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Вірменію

Доставити великі вантажі за кордон досить проблематично. Підтримка надійної транспортної служби дозволить вирішити це питання без зайвого клопоту. Виконати доставку вантажу до Вірменії допоможе надійна компанія Trans-Tur. Широкий перелік послуг дозволяє покластися на надійного партнера.

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Грузію

Перевезення Грузія - Україна відповідальна справа, в якому необхідно ретельно продумати кожен етап логістики. Справитися з цим завданням можуть тільки професіонали. Компанія Trans-Tur візьме на себе клопоти транспортування і надасть все необхідне для того, щоб безпечно доставити ваш вантаж.

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Іспанію

Вантажоперевезення Україна - Іспанія - ваша можливість вийти на міжнародний ринок. Працюючи з 2008 року, ми доставили більше 23 тонн продовольчої сировини, 43 тонн фруктів. З нами працювати вигідно: маємо різні види транспорту, беремо на себе оформлення потрібних для перевезення вантажу документів.

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Італію

Вантажоперевезення Україна - Італія на сьогоднішній день є однією з найбільш затребуваних послуг з кількох причин. Це високорозвинена держава забезпечує українців різними видами якісних товарів, починаючи з одягу і закінчуючи продуктами харчування.

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Казахстан

Затребуваність вантажоперевезень з України в Казахстан зростає порівнянно з тим, як збільшується товарообіг між цими державами. 68% вантажів доставляється автомобільним транспортом - він економічніше ж/д і авіаперевезень. Trans-Tur організовує перевезення Казахстан - Україна з 2008 року.

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Латвію

Компанія-перевізник «Trans-Tur» організовує для Вас ефективну транспортування вантажів між Латвією та Україною. Наша команда розробила досконально вивірені логістичні схеми, завдяки яким транспортне сполучення між найбільшими латвійськими і українськими містами стало ...

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Литву

Одне з найбільш затребуваних напрямів в українській логістиці - вантажоперевезення Україна - Литва. В останні роки обсяг двосторонньої торгівлі між двома партнерськими країнами відчутно зріс. Зараз він перевищує 1 мільярд доларів США на рік.

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Молдавію

Налагоджені вантажоперевезення Україна - Молдова є важливою частиною торгово-економічного співробітництва держав. Ведення бізнесу, організація різноманітних поставок або простий переїзд в сусідню країну - все це вимагає наявності сучасної і надійної ...

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Німеччину

Вантажоперевезення з України в Німеччину - ваша можливість налагодити стійкі економічні відносини з однією з найбагатших країн ЄС. Trans-Tur має великий парк авто, що включає фури вантажопідйомністю від 100кг до 40 тонн.

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Польщу

Вантажоперевезення з України в Польщу є одним з пріоритетних напрямків компанії "Trans-Tur". Адже саме Польща - це не просто країна сусід, а являє собою стратегічно важливого партнера в плані співпраці в різних економічних сферах.

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Румунію

Компанія «Trans-Tur» вирішує будь-які труднощі і здійснює надійні і оперативні вантажоперевезення в Румунію і в зворотному напрямку. Кваліфіковані співробітники нашої компанії контролюють весь маршрут пересування вашого вантажу від навантаження товару і до вивантаження.

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Туреччину

Зростаюча актуальність вантажоперевезень з України до Туреччини пов'язана з фінансовою вигодою торгових взаємин цих країн. Продовольча продукція, текстиль, автомобілі, обладнання і різні комплектуючі - все це підлягає регулярному транспортуванню.

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Угорщину

Діяльність багатьох сучасних фірм не обмежується територією тільки однієї держави. Щоб збільшити капітал і залучити більшу аудиторію, вони шукають можливість розвинути свій бізнес за кордоном. Природно, будь-яка співпраця компаній на міжнародному ...

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Чехію

Міжнародні автомобільні вантажоперевезення є найбільш затребуваним і популярним способом доставки будь-якого класу вантажів. Сьогодні на них припадає понад 70% світового вантажообігу, що залишилися 30% поділяють між собою авіа, морські та залізничні перевізники.

Детальніше...

Вантажоперевезення по Україні

Вантажоперевезення в Києві та області

Ми маємо професійних вантажників і десятки автомобілів, що дозволяє нам гарантувати мінімальний час очікування виконання та вигідні умови співпраці при перевезеннях по Києву. Щоб задовольнити потреби своїх замовників, автопарк компанії має транспортні засоби, розраховані на різну вантажопідйомність від 100 кг до 40 тонн.

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Вінниці та області

Очевидно, що без перевезення матеріалів по місту не обійтися, замовити доставку вантажів по місту фурою, іноді важко і витратно. Швидко здійснити вантажоперевезення в Вінниці допоможуть авто типу газель, такий вид транспорту недорого перевезе матеріал, а вантажники допоможуть впоратися...

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Дніпрі та області

Вантажоперевезення в Дніпрі та області, один з найпоширеніших комплексів і видів послуг. Будь процвітаючий або бізнес, що розвивається, який пов'язаний з матеріальними ресурсами, товарами, виробничими запасами в обов'язковому порядку має на увазі їх доставку.

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Житомирі та області

Сплетіння вузьких вуличок, складні перетину проспектів, все це створює умова при яких транспортування матеріалів в місті краща на авто типу газель. Швидко здійснити вантажоперевезення в Житомирі простіше за рахунок мобільності невеликих вантажівок, крім цього газель має можливість різних варіантів навантаження...

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Запоріжжі та області

Місто Запоріжжя і його передмістя індустріально розвинена область, переїзд сюди без сумніву вигідний, замовити вантажоперевезення в Запоріжжі автомобілями буде безпечно і дешево...

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Кропивницьком та області

Незамінним перевізником в межах міста по праву вважаються малогабаритні авто типу газель. Розміри цього авто дозволяють швидко доставляти вантажі в будь-які райони міста. Замовити вантажоперевезення в Кропивницьком від Trans-Tur за допомогою газель недорого і гарантовано якісно, ​​своєчасно.

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Луцьку та області

Зрозуміло, що доставка вантажів по місту автомобілями важлива частина повсякденного життя і найбільш швидке перевезення буде за допомогою автомобіля газель. Недорого замовити і виконати вантажоперевезення в Луцьку допоможе компанія Trans-Tur , яка надає транспорт різної вагової категорії: 20 тонник...

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Івано-Франківську та області

Кращим помічником при доставці в місті вважаються автомобілі типу газель. Його малі габарити дозволяють легко та швидко пересуватися по вузьких вулицях.

Детальніше...  

Вантажоперевезення у Львові та області

Замовити перевезення товарів, речей в межах міста великим вантажним транспортом часом справа складна, і не завжди вигідне, так що використання авто типу газель буде більш зручніше і дешево.

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Миколаєві та області

Кипляче життя в місті не може обійтися без перевезень. Фахівці грамотно і швидко дадуть відповідь на всі питання, підберуть необхідний транспорт і допоможуть дешево замовити вантажоперевезення в Миколаєві. В організації своєчасних перевезень значну допомогу надають досвідчені вантажники.

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Одесі та області

Зв'язок вузьких вуличок, міські перехрестя, найбільш зручна для проваджень транспортувань по місту автомобілями газель, ціна з якими значно нижче. Вантажоперевезення в Одесі за допомогою газель відбуваються більш швидко і обходяться більш дешево, через малі розміри такого транспорту.

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Полтаві та області

Необхідним критерієм в підприємництві варто вважати доставку товару до точки продажів, найбільш підходящим транспорт це газель. Гарантовано замовити і виконати транспортування зможе Trans-Tur, з якої вантажоперевезення в Полтаві обійдуться більш дешево.

Детальніше...

Відгуки наших клієнтів

 • Відгук від Олександра Єременка фото

  Переїжджати потрібно було з Одеси до Києва в зв'язку з підвищенням чоловіка. При цьому у мене був чайний сервіз і колекція статуеток зі скла. Але завдяки приємному менеджеру вдалося знайти рішення. Всі речі вдалося закріпити таким чином, щоб вони не пошкодилися. Більш того, все помістилося в одну фуру. І на наступний день ми з чоловіком вже думали, куди ставити шафа. Спасибі вам!

  Олександра Єременка
  Домогосподарка
 • Відгук від Сергія Крипаля фото

  Часто користуюся послугами цієї компанії. Оскільки займаюся підприємництвом, часто доводиться купувати різні товари за кордоном. І кожен раз менеджер знаходить найкращий варіант для моїх цілей. Особлива подяка за допомогу в перевезенні 12 тонн цементу з Білорусі. Ставилися дуже дбайливо. Немає ніяких слідів вологи. Буду звертатися знову.

  Сергій Крипаль
  Підприємець
 • Відгук від Ігоря Степанова фото

  Необхідно було перевезти комплект сувенірів ручної роботи в Софію. Багаж був крихкий, але була підібрана машина в якій картини з квітів були комфортно закріплені. І платити довелося тільки за місце в кузові, а не за всю фуру. Завдяки послузі попутного вантажу.

  Ігор Степанов
  Менеджер з продажу
 • Відгук від Ксенія Цеглова фото

  Постійно працюю з цією фірмою. Дуже відповідальні хлопці. Мені необхідно регулярно закуповувати велику кількість косметики на продаж. Тому потрібно використовувати якісний рефрижератор. Жодного разу не спізнювалися з термінами. По приїзду завжди оглядаю флакони. І жодного разу не було слідів розморожування. Дуже рекомендую.

  Ксенія Цеглова
  Менеджер з продажу
Замовити дзвінок