Безпечні перевезення
автотранспортом від 100 кг до 40 тонн

Одне з найбільш затребуваних напрямів в українській логістиці - вантажоперевезення Україна - Литва. В останні роки обсяг двосторонньої торгівлі між двома партнерськими країнами відчутно зріс. Зараз він перевищує 1 мільярд доларів США на рік. Разом з міжнародною торгівлею між Україною та Литвою зростає і необхідність в надійної транспортування товарів різних ваг і габаритів.

Компанія «Trans-Tur» надає послуги в сфері перевезення вантажу будь-якого розміру і ваги, в будь-якому напрямку, на всіх видах автотранспорту. Це дозволяє ефективно і грамотно підійти до організації вантажоперевезень у напрямку Україна - Литва і назад.

 транспорт для вантажоперевезення з України в Литву  фото

Водії «Trans Tur» перевозять товар на всіх видах вантажного транспорту, використовуючи всі типи завантаження:

  • заднє завантаження;

  • верхня завантаження;

  • бокове завантаження.

Детальніше про те, чим відрізняються типи завантажень та вантажу, читайте в розділах: види завантажень, негабаритний вантаж, небезпечний вантаж, рідкий вантаж, сипучий вантаж.

Міжнародні перевезення з Литви в Україну

Логістична компанія «Trans Tur» здійснює перевезення будь-якого вантажу по маршруту Україна - Литва і назад. Щоб правильно підібрати авто, за допомогою якого буде здійснюватися транспортування товару, потрібно визначитися з його загальною вагою, розмірами і площею, необхідною видом завантаження і розвантаження, а також типом кузова.

В таблиці нижче наведені доступні типи вантажівок і фур із зазначенням їх вантажопідйомності, площі вантажного відсіку, доступного виду завантаження і типу кузова.

Вантажопідйомність автомобіля

(тонн)

Площа автомобіля

(куб.м)

Вид завантаження

Тип кузова

від 10 кг до 2.5 тонн

до 20 куб.м

Задня, бічна, верхня

Тент, мебелевози, крита, тент, рефрижератор, ізотерм

від 2.5 тонн до 5 тонн

до 40 куб.м

Задня, бічна,

верхня

Тент, крита, тент, рефрижератор, ізотерм

від 5 тонн до 10 тонн

до 60 куб.м

Задня, бічна,

верхня

Тент, крита, тент, рефрижератор, ізотерм

від 10 тонн до 20 тонн

до 120 куб.м

Задня, бічна,

верхня

Тент, крита, тент,

рефрижератор, ізотерм

Детальніше про типи доступних вантажних автомобілів автопарку читайте в розділі про види транспорту.

Транспорт для міжнародного перевезення з Литви в Україну фото

Доставка попутного вантажу по маршруту Литва - Україна

Організація доставки вантажу, його завантаження, безпосередньо перевезення і розвантаження - далеко не всі послуги компанії. Професійна команда логістів компанії «Trans Tur» надає послугу пошуку попутного транспорту на маршруті з Литви до України.

Щоб економно і вигідно здійснити довантаження, необов'язково переплачувати і брати в оренду окрему вантажівку. Наша команда знайде попутний автомобіль на шляху прямування з України чи Литви і проведе організацію довантаження вашого товару. Ви платите тільки за місце в вантажному відсіку.

Нижче наведені приклади можливих маршрутів вантажоперевезення Україна - Литва, їх приблизна тривалість і протяжність.

 

Маршрут

Протяжність

Тривалість

1

Через Чернігів, Мінськ, Вільнюс

1 190 км

14 годин 25 хвилин

2

Через Коростень, Мінськ, Вільнюс

1 182 км

14 годин 40 хвилин

3

Через Коростень, Сарни, Пінськ

1 173 км

15 годин 40 хвилин

* час вказано без урахування митного контролю.

Щоб розрахувати довантаження або перевезення вантажу, скористайтеся сервісом розрахунку вантажоперевезення, заповніть форму зворотнього зв'язку, вказавши свої дані та інформацію про вантаж. Найближчим часом з вами зв'яжуться фахівці логістики компанії «Trans Tur» і допоможуть організувати транспортування вашого товару.

Також здійснюємо подібні послуги в наступних напрямках: Росію, Польщу, Угорщину, Молдавію, Румунію, Італію, Білорусь, Литву, Латвію, Чехію, Іспанію, Австрію, Казахстан, Туреччину, Німеччину

Заповніть форму нижче, щоб отримати безкоштовну консультацію від наших логістів або зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом через розділ контакти.

Швидкий пошук авто

Швидкий пошук транспорту для перевезення вантажів, заповніть форму.

Залишилися питання?

Замовте безкоштовну консультацію заповнивши форму і ми передзвонимо вам протягом 20 хвилин

Безкоштовна консультація

Заповніть всі обов'язкові поля

Вантажоперевезення по Україні

Вантажоперевезення в Києві та області

Ми маємо професійних вантажників і десятки автомобілів, що дозволяє нам гарантувати мінімальний час очікування виконання та вигідні умови співпраці при перевезеннях по Києву. Щоб задовольнити потреби своїх замовників, автопарк компанії має транспортні засоби, розраховані на різну вантажопідйомність від 100 кг до 40 тонн.

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Вінниці та області

Очевидно, що без перевезення матеріалів по місту не обійтися, замовити доставку вантажів по місту фурою, іноді важко і витратно. Швидко здійснити вантажоперевезення в Вінниці допоможуть авто типу газель, такий вид транспорту недорого перевезе матеріал, а вантажники допоможуть впоратися...

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Дніпрі та області

Вантажоперевезення в Дніпрі та області, один з найпоширеніших комплексів і видів послуг. Будь процвітаючий або бізнес, що розвивається, який пов'язаний з матеріальними ресурсами, товарами, виробничими запасами в обов'язковому порядку має на увазі їх доставку.

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Житомирі та області

Сплетіння вузьких вуличок, складні перетину проспектів, все це створює умова при яких транспортування матеріалів в місті краща на авто типу газель. Швидко здійснити вантажоперевезення в Житомирі простіше за рахунок мобільності невеликих вантажівок, крім цього газель має можливість різних варіантів навантаження...

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Запоріжжі та області

Місто Запоріжжя і його передмістя індустріально розвинена область, переїзд сюди без сумніву вигідний, замовити вантажоперевезення в Запоріжжі автомобілями буде безпечно і дешево...

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Кропивницьком та області

Незамінним перевізником в межах міста по праву вважаються малогабаритні авто типу газель. Розміри цього авто дозволяють швидко доставляти вантажі в будь-які райони міста. Замовити вантажоперевезення в Кропивницьком від Trans-Tur за допомогою газель недорого і гарантовано якісно, ​​своєчасно.

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Луцьку та області

Зрозуміло, що доставка вантажів по місту автомобілями важлива частина повсякденного життя і найбільш швидке перевезення буде за допомогою автомобіля газель. Недорого замовити і виконати вантажоперевезення в Луцьку допоможе компанія Trans-Tur , яка надає транспорт різної вагової категорії: 20 тонник...

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Івано-Франківську та області

Кращим помічником при доставці в місті вважаються автомобілі типу газель. Його малі габарити дозволяють легко та швидко пересуватися по вузьких вулицях.

Детальніше...  

Вантажоперевезення у Львові та області

Замовити перевезення товарів, речей в межах міста великим вантажним транспортом часом справа складна, і не завжди вигідне, так що використання авто типу газель буде більш зручніше і дешево.

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Миколаєві та області

Кипляче життя в місті не може обійтися без перевезень. Фахівці грамотно і швидко дадуть відповідь на всі питання, підберуть необхідний транспорт і допоможуть дешево замовити вантажоперевезення в Миколаєві. В організації своєчасних перевезень значну допомогу надають досвідчені вантажники.

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Одесі та області

Зв'язок вузьких вуличок, міські перехрестя, найбільш зручна для проваджень транспортувань по місту автомобілями газель, ціна з якими значно нижче. Вантажоперевезення в Одесі за допомогою газель відбуваються більш швидко і обходяться більш дешево, через малі розміри такого транспорту.

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Полтаві та області

Необхідним критерієм в підприємництві варто вважати доставку товару до точки продажів, найбільш підходящим транспорт це газель. Гарантовано замовити і виконати транспортування зможе Trans-Tur, з якої вантажоперевезення в Полтаві обійдуться більш дешево.

Детальніше...
Замовити дзвінок