Безпечні перевезення
автотранспортом від 100 кг до 40 тонн

Міжнародні автомобільні вантажоперевезення є найбільш затребуваним і популярним способом доставки будь-якого класу вантажів. Сьогодні на них припадає понад 70% світового вантажообігу, що залишилися 30% поділяють між собою авіа, морські та залізничні перевізники.

Такий високий показник зумовлений низкою переваг:

  • точніша доставка вантажу адресату, якщо порівнювати з авіа або по морю;

  • міжнародні автомобільні вантажоперевезення в рази дешевше, ніж інші види доставки;

  • доставка будь-якого типу вантажів: негабаритні, небезпечні, рідкі, сипучі;

  • відправник може вести контроль за переміщенням, оперативно дізнаватися поточне місцезнаходження вантажу;

  • оперативна відправка день в день. Немає необхідності підлаштовуватися під рейси або розкладу відправлень судів.

З огляду на все вищезазначене, вантажні автоперевезення обгрунтовано лідирують на ринку транспортування товарів.

 транспорт для вантажоперевезення з України в Чехію фото

Вантажоперевезення з Чехії в Україну автотранспортом

Чеська Республіка після розпаду СРСР стала одним з найбагатших і активно розвиваються східно-європейських держав. Сьогодні Чехія експортує продукцію машинобудівної індустрії, паливно-енергетичної, електротехнічної, хімічної, харчової і не тільки. На українському споживчому ринку широко представлені будматеріали, сантехніка, одяг, предмети побуту, меблі, побутова техніка чеського виробництва і попит на ці товари прогресує.

Для забезпечення своєчасної доставки товарів вітчизняні підприємці використовують саме автотранспортні вантажоперевезення Чехія - Україна. Це не тільки зручно, швидко, але і вигідно. Компанія «Trans-Tur» має великий досвід співпраці в даному напрямку. Звернувшись до нас з пропозицією співпраці, Ви отримуєте гарантію безпроблемного вирішення такого складного і трудомісткого процесу, як логістика.

5 переваг співпраці з нашою транспортною компанією:

  1. Страхування. Наша компанія гарантує повне збереження вантажу;

  2. Завантаження. Ми оперативно вирішимо всі питання по завантаженню, розвантаженню, вивантаженні вантажу;

  3. Документація. В процесі логістики забезпечимо вантаж усією необхідною супровідною документацією;

  4. Контроль. Клієнт має можливість відстежувати процес транспортування на всіх етапах і при необхідності коректувати маршрут;

  5. Своєчасна доставка будь-якого типу вантажів від 100 кг за напрямом Чеська республіка - Україна. Ми надаємо відповідний транспорт: зерновози, цистерни, платформи, фури, самоскиди, ізотерми, рефрижератори ...

База наших постійних клієнтів стрімко розширюється, будемо заради бачити і вас в їх числі!

 транспорт для вантажоперевезення з Чехії в Україну

Транс-Тур - вантажоперевезення з України в Чехію

Експорт продукції в Чеську Республіку не менш складний процес. Але заручившись нашою співпрацею, Вам не варто переживати. Співробітники компанії оперативно організують завантаження і нададуть відповідний транспорт, оформлять всі необхідні документи і складуть найоптимальніший маршрут до місця призначення.

У нашому автопарку є фури всіх габаритів:

Тип транспорту

Тип кузова

Параметри

Довжина,
м

Ширина,
м

Висота,
м

Обсяг,
м3

Фура 5 тонн

тент, ізотерм, рефрижератор

3.5

2-2.3

2.45

до 35

Фура 10 тонн

тент, ізотерм, рефрижератор

5

2.4

1.8

25-45

Фура 15 тонн

тент, ізотерм, рефрижератор

8

2.5

3

60

Євро-фура до 22 тонн

тент, ізотерм, рефрижератор

13.6

2.45

2.45-2.75

82-120

Крім них, наша компанія надасть будь-який спеціалізований автотранспорт, включаючи автопоїзди з об'ємом кузова до 135 м3, в залежності від вантажу.

Попутний транспорт з Чехії в Україну

Співробітники нашої компанії відповідально підходять до вирішення питань логістики вашого вантажу, тому можуть запропонувати скористатися більш економним типом доставки - довантаження. Вони самостійно підберуть найвигідніший рейс і обов'язково узгодять із замовником всі аспекти майбутньої транспортування. Як і при прямій доставці Чехія - Україна, наша компанія буде повноцінно вести контроль всього процесу, надавати актуальне місцезнаходження товару, а також вирішать ряд питань із завантаженням-розвантаженням.

Транс-Тур - повний професійний спектр послуг в міжнародній автотранспортної сфері, також здійснюємо подібні послуги в наступних напрямках: Росію, Польщу, Угорщину, Молдавію, Румунію, Італію, Білорусь, Литву, Латвію, Іспанію, Австрію, Казахстан, Туреччину, Німеччину

Швидкий пошук авто

Швидкий пошук транспорту для перевезення вантажів, заповніть форму.

Залишилися питання?

Замовте безкоштовну консультацію заповнивши форму і ми передзвонимо вам протягом 20 хвилин

Безкоштовна консультація

Заповніть всі обов'язкові поля

Вантажоперевезення по Україні

Вантажоперевезення в Києві та області

Ми маємо професійних вантажників і десятки автомобілів, що дозволяє нам гарантувати мінімальний час очікування виконання та вигідні умови співпраці при перевезеннях по Києву. Щоб задовольнити потреби своїх замовників, автопарк компанії має транспортні засоби, розраховані на різну вантажопідйомність від 100 кг до 40 тонн.

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Вінниці та області

Очевидно, що без перевезення матеріалів по місту не обійтися, замовити доставку вантажів по місту фурою, іноді важко і витратно. Швидко здійснити вантажоперевезення в Вінниці допоможуть авто типу газель, такий вид транспорту недорого перевезе матеріал, а вантажники допоможуть впоратися...

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Дніпрі та області

Вантажоперевезення в Дніпрі та області, один з найпоширеніших комплексів і видів послуг. Будь процвітаючий або бізнес, що розвивається, який пов'язаний з матеріальними ресурсами, товарами, виробничими запасами в обов'язковому порядку має на увазі їх доставку.

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Житомирі та області

Сплетіння вузьких вуличок, складні перетину проспектів, все це створює умова при яких транспортування матеріалів в місті краща на авто типу газель. Швидко здійснити вантажоперевезення в Житомирі простіше за рахунок мобільності невеликих вантажівок, крім цього газель має можливість різних варіантів навантаження...

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Запоріжжі та області

Місто Запоріжжя і його передмістя індустріально розвинена область, переїзд сюди без сумніву вигідний, замовити вантажоперевезення в Запоріжжі автомобілями буде безпечно і дешево...

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Кропивницьком та області

Незамінним перевізником в межах міста по праву вважаються малогабаритні авто типу газель. Розміри цього авто дозволяють швидко доставляти вантажі в будь-які райони міста. Замовити вантажоперевезення в Кропивницьком від Trans-Tur за допомогою газель недорого і гарантовано якісно, ​​своєчасно.

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Луцьку та області

Зрозуміло, що доставка вантажів по місту автомобілями важлива частина повсякденного життя і найбільш швидке перевезення буде за допомогою автомобіля газель. Недорого замовити і виконати вантажоперевезення в Луцьку допоможе компанія Trans-Tur , яка надає транспорт різної вагової категорії: 20 тонник...

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Івано-Франківську та області

Кращим помічником при доставці в місті вважаються автомобілі типу газель. Його малі габарити дозволяють легко та швидко пересуватися по вузьких вулицях.

Детальніше...  

Вантажоперевезення у Львові та області

Замовити перевезення товарів, речей в межах міста великим вантажним транспортом часом справа складна, і не завжди вигідне, так що використання авто типу газель буде більш зручніше і дешево.

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Миколаєві та області

Кипляче життя в місті не може обійтися без перевезень. Фахівці грамотно і швидко дадуть відповідь на всі питання, підберуть необхідний транспорт і допоможуть дешево замовити вантажоперевезення в Миколаєві. В організації своєчасних перевезень значну допомогу надають досвідчені вантажники.

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Одесі та області

Зв'язок вузьких вуличок, міські перехрестя, найбільш зручна для проваджень транспортувань по місту автомобілями газель, ціна з якими значно нижче. Вантажоперевезення в Одесі за допомогою газель відбуваються більш швидко і обходяться більш дешево, через малі розміри такого транспорту.

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Полтаві та області

Необхідним критерієм в підприємництві варто вважати доставку товару до точки продажів, найбільш підходящим транспорт це газель. Гарантовано замовити і виконати транспортування зможе Trans-Tur, з якої вантажоперевезення в Полтаві обійдуться більш дешево.

Детальніше...
Замовити дзвінок