Безпечні перевезення
автотранспортом від 100 кг до 40 тонн

Очевидно, що без перевезення матеріалів по місту не обійтися, замовити доставку вантажів по місту фурою, іноді важко і витратно. Швидко здійснити вантажоперевезення в Вінниці допоможуть авто типу газель, такий вид транспорту недорого перевезе матеріал, а вантажники допоможуть впоратися з навантаженням, розвантаженням.

Співпраця з Trans-Tur допоможе швидко і дешево вирішити задачу з перевезенням вантажів будь-ваговою категорією, в компанії можна замовити авто типу газель підходящої вантажопідйомністю:

  • 10 тонник,

  • 5 тонник,

  • 2 тонник,

  • 1 тонник.

Швидко доставити вантаж в будь-якому місті з їх вузькими вуличками неможливо без детального розрахунку перевезень, кремі авто типу газель необхідної вантажопідйомністю, потрібно врахувати спосіб розвантаження і навантаження, вони можуть бути боковий, задній або верхній. Швидко, дешево підібрати транспорт для вантажоперевезення в Вінниці, а також замовити послугу вантажники можна заповнивши бланк швидкий підбір авто на сайті Trans-Tur.

Вантажоперевезення в Вінниці фото

Логісти, що володіють великим досвідом в області перевезень, супроводу, доставки товарів, вантажоперевезень в цілому, допоможуть впоратися з усіма нюансами і оформити доставку недорого, і без зайвої документальної зволікання, це значно скоротить час оформлення перевезення.

Квартирні переїзди вантажоперевезення в Вінниці

Переїзд процес трудомісткий, щоб він коштував дешево, потрібне особливе ставлення до всіх деталей. Для зручності організації квартирного переїзду недорого, компанія Trans-Tur на інтернет сторінці передбачила кілька допоміжних відділів:

  • Попутний транспорт - при невеликих обсягах вантажу наші фахівці допоможуть підібрати транспорт від розміру газель і вище, що йде в тому ж напрямку, це дозволить недорого здійснити доставку.

  • Розрахувати перевезення - для максимально ефективного транспортування вантажів, яка обійдеться, недорого потрібно ретельно продумати всі етапи доставки. Замовити послугу вантажники, підібрати вантажопідйомність автомобіля, дальність поїздки, у всьому цьому допоможуть фахівці Trans-Tur.

  • Швидкий пошук авто - в житті бувають такі моменти, коли терміновість вирішує практично все, дуже важливо швидко підібрати автомобіль і доставити вантаж вчасно, в цьому випадку вантажники будуть незамінні.

Вантажоперевезення по Вінниці та області фото

У співпраці з Trans-Tur, вантажоперевезення в Вінниці і області за своїм дорогоцінного вантажу, будуть безпечні і без зайвих оформлень документації, ціна на які приємно здивує.

Міжміські вантажоперевезення по Вінницькій області

Маючи в своєму розпорядженні автопарк понад 70 автомобілями починаючи від транспортних засобів типу газель до всілякого спецтранспорту, ми маємо можливість здійснювати вантажоперевезення в Вінниці і по області будь-яких видів матеріалів: сипкі, рідкі, негабаритні, небезпечні, термолабільние, в будь-яку точку України.

Транспортні засоби розділені на способи перевезень:

Загального призначення

Спеціального призначення

Тент (причіп, напівпричіп) Рефрижератор (причіп, напівпричіп)
Ізотерм Автоцистерна
Відкритий бортовий (напівпричіп, причіп) Контейнеровоз
Відкрита платформа Автовоз
Автосцепка Зерновоз
Самоскид Лісовоз

Будь-який бізнес має на увазі реалізацію продукту, недорого замовити безпечні і своєчасні вантажоперевезення в Вінниці дуже важливо для прибутку. Вантажники дешево і відповідально завантажать і розвантажать товар, гарантовано зберігаючи цілісність і значно заощаджуючи час доставки.

Всі послуги незамінного помічника Trans-Tur, спрямовані на здійснення якісної доставки без оформлення зайвих документів, зволікань, досить економічно, ефективно і вигідно.

Швидкий пошук авто

Швидкий пошук транспорту для перевезення вантажів, заповніть форму.

Залишилися питання?

Замовте безкоштовну консультацію заповнивши форму і ми передзвонимо вам протягом 20 хвилин

Безкоштовна консультація

Заповніть всі обов'язкові поля

Міжнародні вантажоперевезення

Вантажоперевезення з України в Австрію

Вантажоперевезення з України в Австрію вигідні підприємцям, актуальні для людей, що переїжджають в ЄС. Це одне з розвинених напрямків, адже відправка вантажів в центральноєвропейську державу за допомогою авто набагато дешевше, ніж оренда місця в літаку або поїзді.

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Білорусь

Компанія «Trans-Tur» надає можливість замовити доставку вантажу з України до Білорусі - зручно, вигідно і найголовніше безпечно. «Trans-Tur» гарантує високу якість кожного авто і відповідність європейським нормам якості відповідно до класу екологічності та безпеки.

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Вірменію

Доставити великі вантажі за кордон досить проблематично. Підтримка надійної транспортної служби дозволить вирішити це питання без зайвого клопоту. Виконати доставку вантажу до Вірменії допоможе надійна компанія Trans-Tur. Широкий перелік послуг дозволяє покластися на надійного партнера.

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Грузію

Перевезення Грузія - Україна відповідальна справа, в якому необхідно ретельно продумати кожен етап логістики. Справитися з цим завданням можуть тільки професіонали. Компанія Trans-Tur візьме на себе клопоти транспортування і надасть все необхідне для того, щоб безпечно доставити ваш вантаж.

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Іспанію

Вантажоперевезення Україна - Іспанія - ваша можливість вийти на міжнародний ринок. Працюючи з 2008 року, ми доставили більше 23 тонн продовольчої сировини, 43 тонн фруктів. З нами працювати вигідно: маємо різні види транспорту, беремо на себе оформлення потрібних для перевезення вантажу документів.

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Італію

Вантажоперевезення Україна - Італія на сьогоднішній день є однією з найбільш затребуваних послуг з кількох причин. Це високорозвинена держава забезпечує українців різними видами якісних товарів, починаючи з одягу і закінчуючи продуктами харчування.

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Казахстан

Затребуваність вантажоперевезень з України в Казахстан зростає порівнянно з тим, як збільшується товарообіг між цими державами. 68% вантажів доставляється автомобільним транспортом - він економічніше ж/д і авіаперевезень. Trans-Tur організовує перевезення Казахстан - Україна з 2008 року.

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Латвію

Компанія-перевізник «Trans-Tur» організовує для Вас ефективну транспортування вантажів між Латвією та Україною. Наша команда розробила досконально вивірені логістичні схеми, завдяки яким транспортне сполучення між найбільшими латвійськими і українськими містами стало ...

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Литву

Одне з найбільш затребуваних напрямів в українській логістиці - вантажоперевезення Україна - Литва. В останні роки обсяг двосторонньої торгівлі між двома партнерськими країнами відчутно зріс. Зараз він перевищує 1 мільярд доларів США на рік.

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Молдавію

Налагоджені вантажоперевезення Україна - Молдова є важливою частиною торгово-економічного співробітництва держав. Ведення бізнесу, організація різноманітних поставок або простий переїзд в сусідню країну - все це вимагає наявності сучасної і надійної ...

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Німеччину

Вантажоперевезення з України в Німеччину - ваша можливість налагодити стійкі економічні відносини з однією з найбагатших країн ЄС. Trans-Tur має великий парк авто, що включає фури вантажопідйомністю від 100кг до 40 тонн.

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Польщу

Вантажоперевезення з України в Польщу є одним з пріоритетних напрямків компанії "Trans-Tur". Адже саме Польща - це не просто країна сусід, а являє собою стратегічно важливого партнера в плані співпраці в різних економічних сферах.

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Росію

Вантажоперевезення Україна - Росія - один з популярних і затребуваних видів транспортування товару, майна. Якщо ви ведете бізнес, займаєтеся постачанням товару з ближнього зарубіжжя або ви просто переїжджаєте жити в іншу країну, Trans-Tur допоможе вам доставити речі ...

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Румунію

Компанія «Trans-Tur» вирішує будь-які труднощі і здійснює надійні і оперативні вантажоперевезення в Румунію і в зворотному напрямку. Кваліфіковані співробітники нашої компанії контролюють весь маршрут пересування вашого вантажу від навантаження товару і до вивантаження.

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Туреччину

Зростаюча актуальність вантажоперевезень з України до Туреччини пов'язана з фінансовою вигодою торгових взаємин цих країн. Продовольча продукція, текстиль, автомобілі, обладнання і різні комплектуючі - все це підлягає регулярному транспортуванню.

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Угорщину

Діяльність багатьох сучасних фірм не обмежується територією тільки однієї держави. Щоб збільшити капітал і залучити більшу аудиторію, вони шукають можливість розвинути свій бізнес за кордоном. Природно, будь-яка співпраця компаній на міжнародному ...

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Чехію

Міжнародні автомобільні вантажоперевезення є найбільш затребуваним і популярним способом доставки будь-якого класу вантажів. Сьогодні на них припадає понад 70% світового вантажообігу, що залишилися 30% поділяють між собою авіа, морські та залізничні перевізники.

Детальніше...
Замовити дзвінок