Безпечні перевезення
автотранспортом від 100 кг до 40 тонн

Міжнародна автоперевезення наливних вантажів - трудомісткий і клопіткий процес. За останні роки загальний обсяг транспортованого рідкого вантажу значно зріс, а найоптимальнішим варіантом перевезення стали автоцистерни. Такий факт зумовлений низкою переваг, серед яких: вартість, мобільність і оперативність.

Рідкий вантаж, а саме його транспортування, вимагає особливої ​​уваги і високого ступеня відповідальності від усіх учасників процесу:

 • логісти - повинні точно прорахувати час перевезення, враховуючи всі властивості вантажу і погодні умови, особливо коли мова йде про швидкопсувних харчових товар;

 • водій - зобов'язаний мати всі необхідні сертифікати і стаж керування багатотонними цистернами. Для перевезення харчових продуктів також буде потрібно мати медичний огляд;

 • транспорт - автоцистерни підбирається по хіміко-фізичними властивостями вантажу і повинні відповідати європейським екологічним стандартам, якщо мова йде про харчової галузі. Крім того автомобіль обов'язково проходити технічний огляд, з більшою періодичністю, ніж цивільний транспорт.

Неправильно організована вантажоперевезення рідкого вантажу може призвести до серйозних наслідків: псування товару, зриву обумовлених термінів поставки і навіть аварії. Не піддавайте свій товар або сировину небезпеки - заручитися надійним партнером в особі компанії Trans-Tur!

Фото цистерни для перевезення рідких вантажів

Класифікація рідких вантажів

До рідких вантажів належать продукти нафтової, газодобувної, хімічної та харчової галузей. Вони також в свою чергу діляться на небезпечні вантажі та безпечні.

Небезпечні рідкі вантажі

Скраплені гази (кисень, азот, пропан, бутан, водень, хлор)

Рідкі горючі матеріали (гас, розчинники, бензин, дизельне паливо, нафта)

Отруйні речовини (агро-добрива, пестициди, інсектициди та ін. І промислові хімікати)

Окисляющие і їдкі речовини (соляна, азотна і сірчана кислоти, пероксиди)

Безпечні харчові рідкі вантажі

Соки (концентрати, свіжі, пюре)

Рослинні масла (соняшникова, соєва, оливкова, пальмова) і жири

Сиропи, патока, шоколад, глюкоза

Алкогольні напої (пиво, вино матеріали, вино, спирт)

Молочні продукти (йогурт, свіже, концентроване молоко, кефір)

Самостійна організація міжнародної або міжрегіональної автотранспортіровкой небезпечних рідких вантажів завдання не з легких. Має бути підшукати відповідний тип цистерни, продумати маршрут і оформити великий пакет дозвільних документів. Все це займе багато часу і сил. Але чи варта гра свічок?

Уклавши договір з нашою компанією Вам більше не потрібно думати над вирішенням поставленого завдання. Наші кваліфіковані співробітники в найкоротші терміни комплексно вирішать всі питання з:

 • розробкою маршруту пересування до кінцевої точки;

 • підбором підходящої за всіма стандартами цистерни;

 • навантаженням будь-якого типу сировини або товару, з огляду на його властивості;

 • транспортуванням і оформленням пакету дозвільної документації;

 • розвантаженням.

Особливо варто відзначити, що наша компанія надає автоцистерни самих різних технічних характеристик:

Характеристика

Цистерна д / хімічних наливних вантажів

Цистерна д / харчових рідких вантажів

Цистерна д / світлих нафтопродуктів

Цистерна д / темних нафтопродуктів

Обсяг

20-40 тис. Л.

20-40 тис. Л.

20-40 тис. Л.

20-40 тис. Л.

Довжина

13.7-16.1 м

13.7-16.1 м

13.7-16.1 м

9-16 м

Ширина

2.45 м

2.45 м

2.45 м

2.5 м

Висота

до 3.6 м

до 3.6 м

до 3.6 м

до 3.6 м

Маса

4.5-9 т

4.5-9 т

4.5-9 т

7-9 т

Кількість відсіків

1-5 шт

1-5 шт

1-5 шт

1 шт

Тиск

до 25 кг / см3

до 25 кг / см3

до 25 кг / см3

-

хвилерізи

-

-

-

до 5 шт

Максимальна робоча температура

-

-

-

до 300оС

Зливний шланг

до 100мм

до 100мм

до 100мм

-

Компанія Транс-Тур піклується про кожного свого клієнта і при можливості пропонує транзитну доставку рідких, сипучих і негабаритних вантажів.

Фото автоцистерни для перевезення небезпечних, рідких вантажів

Транс-Тур - автоперевезення рідких вантажів по Україні, Росії та Європі

Чи плануєте провести автоперевезення наливних вантажів або іншого типу? Перебуваєте в активному пошуку надійного партнера в сфері логістичних послуг? Зверніть увагу на нашу компанію і отримаєте максимум переваг!

Компанія Транс-Тур гарантує кожному своєму клієнтові:

 • грамотну розробку маршруту доставки;

 • своєчасність виконання будь-яких обсягів замовлення;

 • комплексну організацію вантажно-розвантажувальних робіт;

 • аргументоване ціноутворення і зручну форму оплати;

 • доставку продукції в усі регіони України, країн СНД і Європи;

 • постійна наявність транспортних засобів, які відповідають усім стандартам;

 • повне експедирування вантажу з наданням точної інформації про поточне місцезнаходження за першим запитом.

Транс-Тур організовує перевезення рідких вантажів в наступних напрямках: Росію, Польщу, Угорщину, Молдавію, Румунію, Італію, Білорусь, Литву, Латвію, Іспанію, Австрію, Казахстан, Туреччину, Німеччину

Швидкий пошук авто

Швидкий пошук транспорту для перевезення вантажів, заповніть форму.

Залишилися питання?

Замовте безкоштовну консультацію заповнивши форму і ми передзвонимо вам протягом 20 хвилин

Безкоштовна консультація

Заповніть всі обов'язкові поля

Міжнародні вантажоперевезення

Вантажоперевезення з України в Австрію

Вантажоперевезення з України в Австрію вигідні підприємцям, актуальні для людей, що переїжджають в ЄС. Це одне з розвинених напрямків, адже відправка вантажів в центральноєвропейську державу за допомогою авто набагато дешевше, ніж оренда місця в літаку або поїзді.

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Білорусь

Компанія «Trans-Tur» надає можливість замовити доставку вантажу з України до Білорусі - зручно, вигідно і найголовніше безпечно. «Trans-Tur» гарантує високу якість кожного авто і відповідність європейським нормам якості відповідно до класу екологічності та безпеки.

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Вірменію

Доставити великі вантажі за кордон досить проблематично. Підтримка надійної транспортної служби дозволить вирішити це питання без зайвого клопоту. Виконати доставку вантажу до Вірменії допоможе надійна компанія Trans-Tur. Широкий перелік послуг дозволяє покластися на надійного партнера.

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Грузію

Перевезення Грузія - Україна відповідальна справа, в якому необхідно ретельно продумати кожен етап логістики. Справитися з цим завданням можуть тільки професіонали. Компанія Trans-Tur візьме на себе клопоти транспортування і надасть все необхідне для того, щоб безпечно доставити ваш вантаж.

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Іспанію

Вантажоперевезення Україна - Іспанія - ваша можливість вийти на міжнародний ринок. Працюючи з 2008 року, ми доставили більше 23 тонн продовольчої сировини, 43 тонн фруктів. З нами працювати вигідно: маємо різні види транспорту, беремо на себе оформлення потрібних для перевезення вантажу документів.

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Італію

Вантажоперевезення Україна - Італія на сьогоднішній день є однією з найбільш затребуваних послуг з кількох причин. Це високорозвинена держава забезпечує українців різними видами якісних товарів, починаючи з одягу і закінчуючи продуктами харчування.

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Казахстан

Затребуваність вантажоперевезень з України в Казахстан зростає порівнянно з тим, як збільшується товарообіг між цими державами. 68% вантажів доставляється автомобільним транспортом - він економічніше ж/д і авіаперевезень. Trans-Tur організовує перевезення Казахстан - Україна з 2008 року.

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Латвію

Компанія-перевізник «Trans-Tur» організовує для Вас ефективну транспортування вантажів між Латвією та Україною. Наша команда розробила досконально вивірені логістичні схеми, завдяки яким транспортне сполучення між найбільшими латвійськими і українськими містами стало ...

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Литву

Одне з найбільш затребуваних напрямів в українській логістиці - вантажоперевезення Україна - Литва. В останні роки обсяг двосторонньої торгівлі між двома партнерськими країнами відчутно зріс. Зараз він перевищує 1 мільярд доларів США на рік.

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Молдавію

Налагоджені вантажоперевезення Україна - Молдова є важливою частиною торгово-економічного співробітництва держав. Ведення бізнесу, організація різноманітних поставок або простий переїзд в сусідню країну - все це вимагає наявності сучасної і надійної ...

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Німеччину

Вантажоперевезення з України в Німеччину - ваша можливість налагодити стійкі економічні відносини з однією з найбагатших країн ЄС. Trans-Tur має великий парк авто, що включає фури вантажопідйомністю від 100кг до 40 тонн.

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Польщу

Вантажоперевезення з України в Польщу є одним з пріоритетних напрямків компанії "Trans-Tur". Адже саме Польща - це не просто країна сусід, а являє собою стратегічно важливого партнера в плані співпраці в різних економічних сферах.

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Росію

Вантажоперевезення Україна - Росія - один з популярних і затребуваних видів транспортування товару, майна. Якщо ви ведете бізнес, займаєтеся постачанням товару з ближнього зарубіжжя або ви просто переїжджаєте жити в іншу країну, Trans-Tur допоможе вам доставити речі ...

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Румунію

Компанія «Trans-Tur» вирішує будь-які труднощі і здійснює надійні і оперативні вантажоперевезення в Румунію і в зворотному напрямку. Кваліфіковані співробітники нашої компанії контролюють весь маршрут пересування вашого вантажу від навантаження товару і до вивантаження.

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Туреччину

Зростаюча актуальність вантажоперевезень з України до Туреччини пов'язана з фінансовою вигодою торгових взаємин цих країн. Продовольча продукція, текстиль, автомобілі, обладнання і різні комплектуючі - все це підлягає регулярному транспортуванню.

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Угорщину

Діяльність багатьох сучасних фірм не обмежується територією тільки однієї держави. Щоб збільшити капітал і залучити більшу аудиторію, вони шукають можливість розвинути свій бізнес за кордоном. Природно, будь-яка співпраця компаній на міжнародному ...

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Чехію

Міжнародні автомобільні вантажоперевезення є найбільш затребуваним і популярним способом доставки будь-якого класу вантажів. Сьогодні на них припадає понад 70% світового вантажообігу, що залишилися 30% поділяють між собою авіа, морські та залізничні перевізники.

Детальніше...

Вантажоперевезення по Україні

Вантажоперевезення в Києві та області

Ми маємо професійних вантажників і десятки автомобілів, що дозволяє нам гарантувати мінімальний час очікування виконання та вигідні умови співпраці при перевезеннях по Києву. Щоб задовольнити потреби своїх замовників, автопарк компанії має транспортні засоби, розраховані на різну вантажопідйомність від 100 кг до 40 тонн.

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Вінниці та області

Очевидно, що без перевезення матеріалів по місту не обійтися, замовити доставку вантажів по місту фурою, іноді важко і витратно. Швидко здійснити вантажоперевезення в Вінниці допоможуть авто типу газель, такий вид транспорту недорого перевезе матеріал, а вантажники допоможуть впоратися...

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Дніпрі та області

Вантажоперевезення в Дніпрі та області, один з найпоширеніших комплексів і видів послуг. Будь процвітаючий або бізнес, що розвивається, який пов'язаний з матеріальними ресурсами, товарами, виробничими запасами в обов'язковому порядку має на увазі їх доставку.

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Житомирі та області

Сплетіння вузьких вуличок, складні перетину проспектів, все це створює умова при яких транспортування матеріалів в місті краща на авто типу газель. Швидко здійснити вантажоперевезення в Житомирі простіше за рахунок мобільності невеликих вантажівок, крім цього газель має можливість різних варіантів навантаження...

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Запоріжжі та області

Місто Запоріжжя і його передмістя індустріально розвинена область, переїзд сюди без сумніву вигідний, замовити вантажоперевезення в Запоріжжі автомобілями буде безпечно і дешево...

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Кропивницьком та області

Незамінним перевізником в межах міста по праву вважаються малогабаритні авто типу газель. Розміри цього авто дозволяють швидко доставляти вантажі в будь-які райони міста. Замовити вантажоперевезення в Кропивницьком від Trans-Tur за допомогою газель недорого і гарантовано якісно, ​​своєчасно.

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Луцьку та області

Зрозуміло, що доставка вантажів по місту автомобілями важлива частина повсякденного життя і найбільш швидке перевезення буде за допомогою автомобіля газель. Недорого замовити і виконати вантажоперевезення в Луцьку допоможе компанія Trans-Tur , яка надає транспорт різної вагової категорії: 20 тонник...

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Івано-Франківську та області

Кращим помічником при доставці в місті вважаються автомобілі типу газель. Його малі габарити дозволяють легко та швидко пересуватися по вузьких вулицях.

Детальніше...  

Вантажоперевезення у Львові та області

Замовити перевезення товарів, речей в межах міста великим вантажним транспортом часом справа складна, і не завжди вигідне, так що використання авто типу газель буде більш зручніше і дешево.

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Миколаєві та області

Кипляче життя в місті не може обійтися без перевезень. Фахівці грамотно і швидко дадуть відповідь на всі питання, підберуть необхідний транспорт і допоможуть дешево замовити вантажоперевезення в Миколаєві. В організації своєчасних перевезень значну допомогу надають досвідчені вантажники.

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Одесі та області

Зв'язок вузьких вуличок, міські перехрестя, найбільш зручна для проваджень транспортувань по місту автомобілями газель, ціна з якими значно нижче. Вантажоперевезення в Одесі за допомогою газель відбуваються більш швидко і обходяться більш дешево, через малі розміри такого транспорту.

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Полтаві та області

Необхідним критерієм в підприємництві варто вважати доставку товару до точки продажів, найбільш підходящим транспорт це газель. Гарантовано замовити і виконати транспортування зможе Trans-Tur, з якої вантажоперевезення в Полтаві обійдуться більш дешево.

Детальніше...
Замовити дзвінок