Безпечні перевезення
автотранспортом від 100 кг до 40 тонн

Вантажоперевезення Україна - Італія на сьогоднішній день є однією з найбільш затребуваних послуг з кількох причин. Це високорозвинена держава забезпечує українців різними видами якісних товарів, починаючи з одягу і закінчуючи продуктами харчування. Підтримуються також партнерські зв'язки, внаслідок яких створюються об'єднані компанії. Все це сприяє тому, що виникає необхідність обміну ресурсами між країнами, що і пояснює популярність перевезень вантажу в даному напрямку.

«Trans-Tur» здійснює вигідні і в той же час економні транспортування товару в Італію і назад вже не перший рік, і за цей час наші фахівці змогли розробити найбільш комфортні маршрути для будь-яких видів транспорту. Справляємося з логістичними завданнями будь-якого рівня складності по переміщенню вантажу різної специфікації.

 транспорт для вантажоперевезення з України в Італію фото

Статистика свідчить, що для відправок товару компанії обох країн найчастіше використовують авто. Пояснюється це тим, що оренда окремого місця в авіаційному транспорті або цілого вагона поїзда не завжди може бути рентабельною. «Trans-Tur» ідеально підходить для цієї мети, адже наш розвинений автомобільний парк, дозволяє вибрати для вантажу найбільш оптимальний варіант.

Економні перевезення з Італії в Україну

Висококваліфіковані співробітники «Trans-Tur» зможуть розрахувати і підготувати різні варіанти перевезень не тільки в Італії, але і в зворотному напрямку. Залежно від передбачуваного терміну доставки вантажу і його особливостей розробляється оптимальний маршрут і підбирається підходящий транспортний засіб, який забезпечує зручне завантаження і розвантаження, докладніше про види завантажень .

Перевага переміщення вантажів з використанням автомобілів полягає в тому, що такий вид перевезень дозволяє нам вибрати маршрут з виходом на пропускні пункти з найменшою завантаженістю. Вантажопідйомність даних транспортних засобів для перевезення вантажу в середньому становить від 2 до 21 тонни, що ідеально підходить для найбільш поширених товарів.

Транспорт для економною перевезення з Італії в Україну фото

Крім цього «Trans-Tur» надає можливість вибору одного з безлічі варіантів нашого автопарку:

 • тенти;

 • контейнеровози;

 • фури з напівпричепами;

 • малотоннажні комерційні вантажівки;

 • самоскиди;

 • низькорамні трали;

 • зерновози;

 • автоцистерна;

 • платформи для негабаритного вантажу;

 • рефрижератори;

 • ізотерми;

 • докладніше про видах транспорту

Кожен з цих видів транспорту характеризується за кількома показниками: вантажопідйомність, об'єм, місткість. Наприклад, вантажопідйомність контейнеровоза може бути до 40 тонн, рефрижератора - в середньому 20 тонн. Якщо ви шукаєте авто для негабаритного вантажу то, вам підійдуть платформи і трали вантажопідйомність яких становить приблизно 100 тонн. Крім цього, наші фахівці враховують тип вантажу (негабаритний, небезпечний, рідкий, сипучий) та завантаження: ззаду, збоку, верхня.

Що стосується маршруту, то наша компанія пропонує своїм клієнтам вибрати один з представлених в таблиці варіантів переміщення вантажу.

В таблиці нижче вказані можливі маршрути перевезення з України в Італію і зворотному напрямку з зразковим відстанню, часом в дорозі і транзитними країнами

#

Напрямок

Тривалість і протяжність

1

Маршрут через Угорщину і Словенію

27 годин, 2433 км

2

Маршрут через Польщу , Чехію і Австрію

27 годин, 2537 км

3

Маршрут через Польщу, Чехію, Австрію, Німеччину і Швейцарію

28 годин, 2653 км

Довантаження з України в Італію

«Trans-Tur» надає клієнту додаткову послугу - доставка попутного вантажу в Італію і в зворотному напрямку. Цей варіант вважається досить недорогим і зручним, оскільки ціна вказана за окреме місце в транспортному засобі, а не оренду всього авто.

Використовуючи такий тип перевезень, замовник може економити не тільки тимчасові, але і грошові ресурси. Маємо великий досвід в сфері організації подібних поїздок, тому довіряючи нам перевезення ваших цінностей таким способом, ви можете не турбуватися - все доставимо в цілості й схоронності точно в строк.

Шукаєте надійного та вигідного перевізника, який надасть комплексні послуги з вантажоперевезень у напрямку Італії? Тоді ви потрапили за адресою. Наша компанія надає клієнтові не тільки якісний сервіс, а й комплексні послуги логістики, в тому числі і оформлення всіх необхідних для транспортування товару документів. З нами ви зможете доставити вантаж точно за призначенням в найкоротші терміни. Для отримання безкоштовної консультації заповніть форму нижче або зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом для вас на сторінці контакти.

Швидкий пошук авто

Швидкий пошук транспорту для перевезення вантажів, заповніть форму.

Залишилися питання?

Замовте безкоштовну консультацію заповнивши форму і ми передзвонимо вам протягом 20 хвилин

Безкоштовна консультація

Заповніть всі обов'язкові поля

Вантажоперевезення по Україні

Вантажоперевезення в Києві та області

Ми маємо професійних вантажників і десятки автомобілів, що дозволяє нам гарантувати мінімальний час очікування виконання та вигідні умови співпраці при перевезеннях по Києву. Щоб задовольнити потреби своїх замовників, автопарк компанії має транспортні засоби, розраховані на різну вантажопідйомність від 100 кг до 40 тонн.

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Вінниці та області

Очевидно, що без перевезення матеріалів по місту не обійтися, замовити доставку вантажів по місту фурою, іноді важко і витратно. Швидко здійснити вантажоперевезення в Вінниці допоможуть авто типу газель, такий вид транспорту недорого перевезе матеріал, а вантажники допоможуть впоратися...

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Дніпрі та області

Вантажоперевезення в Дніпрі та області, один з найпоширеніших комплексів і видів послуг. Будь процвітаючий або бізнес, що розвивається, який пов'язаний з матеріальними ресурсами, товарами, виробничими запасами в обов'язковому порядку має на увазі їх доставку.

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Житомирі та області

Сплетіння вузьких вуличок, складні перетину проспектів, все це створює умова при яких транспортування матеріалів в місті краща на авто типу газель. Швидко здійснити вантажоперевезення в Житомирі простіше за рахунок мобільності невеликих вантажівок, крім цього газель має можливість різних варіантів навантаження...

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Запоріжжі та області

Місто Запоріжжя і його передмістя індустріально розвинена область, переїзд сюди без сумніву вигідний, замовити вантажоперевезення в Запоріжжі автомобілями буде безпечно і дешево...

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Кропивницьком та області

Незамінним перевізником в межах міста по праву вважаються малогабаритні авто типу газель. Розміри цього авто дозволяють швидко доставляти вантажі в будь-які райони міста. Замовити вантажоперевезення в Кропивницьком від Trans-Tur за допомогою газель недорого і гарантовано якісно, ​​своєчасно.

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Луцьку та області

Зрозуміло, що доставка вантажів по місту автомобілями важлива частина повсякденного життя і найбільш швидке перевезення буде за допомогою автомобіля газель. Недорого замовити і виконати вантажоперевезення в Луцьку допоможе компанія Trans-Tur , яка надає транспорт різної вагової категорії: 20 тонник...

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Івано-Франківську та області

Кращим помічником при доставці в місті вважаються автомобілі типу газель. Його малі габарити дозволяють легко та швидко пересуватися по вузьких вулицях.

Детальніше...  

Вантажоперевезення у Львові та області

Замовити перевезення товарів, речей в межах міста великим вантажним транспортом часом справа складна, і не завжди вигідне, так що використання авто типу газель буде більш зручніше і дешево.

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Миколаєві та області

Кипляче життя в місті не може обійтися без перевезень. Фахівці грамотно і швидко дадуть відповідь на всі питання, підберуть необхідний транспорт і допоможуть дешево замовити вантажоперевезення в Миколаєві. В організації своєчасних перевезень значну допомогу надають досвідчені вантажники.

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Одесі та області

Зв'язок вузьких вуличок, міські перехрестя, найбільш зручна для проваджень транспортувань по місту автомобілями газель, ціна з якими значно нижче. Вантажоперевезення в Одесі за допомогою газель відбуваються більш швидко і обходяться більш дешево, через малі розміри такого транспорту.

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Полтаві та області

Необхідним критерієм в підприємництві варто вважати доставку товару до точки продажів, найбільш підходящим транспорт це газель. Гарантовано замовити і виконати транспортування зможе Trans-Tur, з якої вантажоперевезення в Полтаві обійдуться більш дешево.

Детальніше...
Замовити дзвінок