Безпечні перевезення
автотранспортом від 100 кг до 40 тонн

Зростаюча актуальність вантажоперевезень з України до Туреччини пов'язана з фінансовою вигодою торгових взаємин цих країн. Продовольча продукція, текстиль, автомобілі, обладнання і різні комплектуючі - все це підлягає регулярному транспортуванню.

Міжнародні вантажоперевезення Туреччина-Україна найвигідніше організовувати через Trans-Tur. У нас немає літаків, поїздів і кораблів - все це замінюють десятки машин різної вантажопідйомності (від 100 кг до 40 тонн). Автоперевезення з Туреччини в Україну легко організувати, її вартість буде невисокою, якщо порівнювати з іншими способами доставки.

Звернувшись до відділу логістики, ви зможете вибрати оптимальний за ціною і кілометражу маршрут. Залежно від типу вантажу, фахівці підберуть необхідний транспорт для його перевезення до Туреччини. Міжнародна доставка з Trans-Tur виключає псування товару, затримку рейсу, завищення вартості.

 Вантажоперевезення з України в Туреччину - фото

Міжнародні вантажоперевезення з Туреччини в Україну

На вітчизняному ринку потрібні турецькі товари: вони недорогі, але завжди якісні. З цієї причини автомобільні перевезення Туреччина-Україна стають все більш акутальнимі. У автопарку Trans-Tur є фури, які можна вибрати за такими параметрами:

Місткість

До 120 куб. м

Тип завантаження/розвантаження

Бічна, верхня, задняяя

Тип кузова

Рефрижератор, платформа, цистерна тощо.

Автомобільна доставка вантажу з Туреччини в Україну можлива за 3-5 днів. Щоб оптимізувати терміни і вартість транспортування, визначитеся:

 1. яке авто вам потрібно (залежить від розміру, ваги і умов зберігання вантажу);

 2. вид вантажу: негабаритний, небезпечний, рідкий, сипучий

 3. з точками завантаження і вивантаження, наприклад, вантажоперевезення в Стамбул або Бурсу буде дорожче за рахунок їхньої економічної значимості;

 4. чи потрібно вам митне супровід, адже імпорт турецьких товарів пов'язаний з певними податками та зборами, оформленням документів.

Міжнародне перевезення вантажів з Туреччини чи України - спеціалізація Trans-Tur. У нас десятки партнерів в Європі, всі види вантажних авто, навчені водії, професійні логісти, низькі ціни. З диспетчерами можна зв'язатися по телефону, електронній пошті.

Міжнародні вантажоперевезення з Туреччини в Україну - фото

Попутний транспорт з Туреччини в Україну

Якщо ви не зацікавлені в оренді цілої фури, розгляньте варіант попутного вантажоперевезення. Для цього потрібно:

 1. зв'язатися з нашими менеджерами;

 2. повідомити їм параметри вантажу;

 3. позначити зручну точку завантаження, місце вивантаження;

 4. при необхідності зазначити додаткові послуги (складські, митні).

Диспетчер прорахує ціну перевезення з Туреччини в Україну, запропонувавши кілька варіантів доставки. Клієнт підписує договір тільки після затвердження всіх деталей співпраці. Прагнемо зробити вартість доставки вантажів вигідною для всіх.

Вантажні перевезення до Туреччини: переваги Trans-Tur

Професійний підхід в нашому розумінні:

 • Відповідальність. Координуємо автомобільне перевезення вантажу до Туреччини з моменту укладення договору і до вивантаження товару;

 • Цілодобова підтримка клієнта. Безкоштовно консультуємо, знаходимо потрібну авто, складаємо оптимальні маршрути, на які не завищуємо ціни;

 • Комплексний супровід міжнародних вантажних перевезень. Допомагаємо оформляти документи для проходження митного контролю, при необхідності страхуємо товар.

Наші ціни на автомобільні вантажоперевезення Україна-Турецька Республіка приблизно на 10% нижче, ніж у конкурентів. Знижуємо вартість за рахунок збільшення клієнтської та партнерської бази. З Trans-Tur вантажоперевезення з України в Туреччину - це зручно і вигідно.

Також здійснюємо подібні послуги в наступних напрямках: Росію, Польщу, Угорщину, Молдавію, Румунію, Італію, Білорусь, Литву, Латвію, Чехію, Іспанію, Австрію, Казахстан, Німеччину

Швидкий пошук авто

Швидкий пошук транспорту для перевезення вантажів, заповніть форму.

Залишилися питання?

Замовте безкоштовну консультацію заповнивши форму і ми передзвонимо вам протягом 20 хвилин

Безкоштовна консультація

Заповніть всі обов'язкові поля

Вантажоперевезення по Україні

Вантажоперевезення в Києві та області

Ми маємо професійних вантажників і десятки автомобілів, що дозволяє нам гарантувати мінімальний час очікування виконання та вигідні умови співпраці при перевезеннях по Києву. Щоб задовольнити потреби своїх замовників, автопарк компанії має транспортні засоби, розраховані на різну вантажопідйомність від 100 кг до 40 тонн.

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Вінниці та області

Очевидно, що без перевезення матеріалів по місту не обійтися, замовити доставку вантажів по місту фурою, іноді важко і витратно. Швидко здійснити вантажоперевезення в Вінниці допоможуть авто типу газель, такий вид транспорту недорого перевезе матеріал, а вантажники допоможуть впоратися...

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Дніпрі та області

Вантажоперевезення в Дніпрі та області, один з найпоширеніших комплексів і видів послуг. Будь процвітаючий або бізнес, що розвивається, який пов'язаний з матеріальними ресурсами, товарами, виробничими запасами в обов'язковому порядку має на увазі їх доставку.

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Житомирі та області

Сплетіння вузьких вуличок, складні перетину проспектів, все це створює умова при яких транспортування матеріалів в місті краща на авто типу газель. Швидко здійснити вантажоперевезення в Житомирі простіше за рахунок мобільності невеликих вантажівок, крім цього газель має можливість різних варіантів навантаження...

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Запоріжжі та області

Місто Запоріжжя і його передмістя індустріально розвинена область, переїзд сюди без сумніву вигідний, замовити вантажоперевезення в Запоріжжі автомобілями буде безпечно і дешево...

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Кропивницьком та області

Незамінним перевізником в межах міста по праву вважаються малогабаритні авто типу газель. Розміри цього авто дозволяють швидко доставляти вантажі в будь-які райони міста. Замовити вантажоперевезення в Кропивницьком від Trans-Tur за допомогою газель недорого і гарантовано якісно, ​​своєчасно.

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Луцьку та області

Зрозуміло, що доставка вантажів по місту автомобілями важлива частина повсякденного життя і найбільш швидке перевезення буде за допомогою автомобіля газель. Недорого замовити і виконати вантажоперевезення в Луцьку допоможе компанія Trans-Tur , яка надає транспорт різної вагової категорії: 20 тонник...

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Івано-Франківську та області

Кращим помічником при доставці в місті вважаються автомобілі типу газель. Його малі габарити дозволяють легко та швидко пересуватися по вузьких вулицях.

Детальніше...  

Вантажоперевезення у Львові та області

Замовити перевезення товарів, речей в межах міста великим вантажним транспортом часом справа складна, і не завжди вигідне, так що використання авто типу газель буде більш зручніше і дешево.

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Миколаєві та області

Кипляче життя в місті не може обійтися без перевезень. Фахівці грамотно і швидко дадуть відповідь на всі питання, підберуть необхідний транспорт і допоможуть дешево замовити вантажоперевезення в Миколаєві. В організації своєчасних перевезень значну допомогу надають досвідчені вантажники.

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Одесі та області

Зв'язок вузьких вуличок, міські перехрестя, найбільш зручна для проваджень транспортувань по місту автомобілями газель, ціна з якими значно нижче. Вантажоперевезення в Одесі за допомогою газель відбуваються більш швидко і обходяться більш дешево, через малі розміри такого транспорту.

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Полтаві та області

Необхідним критерієм в підприємництві варто вважати доставку товару до точки продажів, найбільш підходящим транспорт це газель. Гарантовано замовити і виконати транспортування зможе Trans-Tur, з якої вантажоперевезення в Полтаві обійдуться більш дешево.

Детальніше...
Замовити дзвінок