Безпечні перевезення
автотранспортом від 100 кг до 40 тонн

Небезпечний вантаж - це вантаж який несе шкоду (навколишньому середовищу, людям і тваринам) і вимагає особливого увагу при транспортуванні. Компанія Trans-Tur надає послуги з перевезень небезпечних вантажів по тереторії України, Європи, СНД. Для замовлення послуги зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом в розділі контакти.

Корисна інформація, що потрібно знати про подібні виду вантажу

Щоб зменшити негативний вплив і безпечно перевезти небезпечний вантаж, він поміщається в контейнери, цистерни, ящики з підвищеною щільністю і т.д. Також для безпеки, вантажівки, які перевозять вибухові гази, спроектовані таким чином, щоб вихлопна труба не проходила поблизу контейнера для виключення можливості нагрівання. Машина позначена спеціальними знаками.

Знаки небезпеки вантажу

Розпізнавальні знаки небезпеки вантажу

Всі докладні інструкції є в трьох документах:

 • ДОПНВ - документ міжнародного рівня про перевезення небезпечних вантажів між країнами.

 • ПОГАТ стосується виключно автомобільного транспорту.

 • ГОСТ 19433-88 - класифікація небезпечних вантажів.

Крім того, небезпечні вантажі діляться за типами небезпеки:

 • вибухонебезпечність

 • вогненебезпечність

 • токсичність

 • їдкість

 • радіація

 • активне сприяння горінню

Вантажі поділяють за класами ADR (ДОПНВ). Всі правила опубліковані в ДОПНВ.

Класи небезпечних вантажів

1. Вибухонебезпечні хімічні продукти, а також механізми.

Вони виділяють велику кількість тепла або газів під високим тиском. Тепло, світло і звук можуть бути присутніми без детонації. Вибухові вироби можуть бути засновані на вибухових хімічних елементах, що входять до їх складу.

2. Гази. Ступінь небезпеки буває різною:

 • Вони можуть підтримувати горіння краще кисню.

 • Швидко спалахують при температурі до 20 градусів Цельсія.

 • Можуть бути отруйні для людини.

Корозійне вплив - це пошкодження слизової оболонки ока або негативний вплив на шкіру. Для позначення ступеня загрози автомобіль який перевозить небезпечні речовини має спеціальний знак з буквами:

 • А - газ перешкоджає диханню,

 • Про - сприяє горінню,

 • F - небезпека вогню, пропан,

 • Т - отруйні речовини, отрута.

Також типи можуть поєднуватися. Ви можете побачити на вантажних автомобілях і дві, і три букви одночасно, в залежності від властивостей речовини.

3. Вибухонебезпечні рідини.

До них відносяться також тверді хімічні склади, доведені до рідкого стану і що містяться в такому вигляді під час транспортування.

Перевезення легкозаймистих речовин

4. Легкозаймисті речовини і матеріали

4.1. В клас входять:

 • Тверді хімічні елементи, а також механізми, що приводять до вибуху. Тверді речовини легко спалахують, спалахують від тертя або при зіткненні з іншими хімічними елементами або реагентами. Так, натрій в якості порошку активніше може вступати в реакцію з вологою, спалахуючи. Вони несуть особливу небезпеку, оскільки додавання води не гасить полум'я, разом з діоксидом вуглецю. Навпаки, вступаючи в реакцію з водою, натрій загоряється тільки сильніше.

 • Знаходяться в твердому і рідкому стані хімічні елементи, здатні до твору реакції без додаткових каталізаторів.

 • Вантажі, які залишаються неактивними завдяки дігідрогену монооксиду.

 • Полімезірующіе вантажі без додаткових каталізаторів можуть активно виділяти тепло, виробляючи полімери.

4.2 Самозагорающіеся речовини

Їх також називають пірофорними. Характеризуються тим, що вступають в активну реакцію з повітрям, приводячи до вибуху, не відразу. А через великі проміжки часу від початку реакції. І при цьому кількість вантажу повинно бути великим.

До таких відноситься сульфід заліза і суміші з його участю. Вона запалюється при контакті з киснем. Тому вся поверхня контейнера перед вантаженням акуратно дезінфікується за допомогою пари. Або резервуар заповнюють водою, і потім виливають її з достатньою для очищення від залишків речовин швидкістю.

4.3 Речовини, що виділяють легкозаймисті гази при контакті з водою.

Після виділення газ здатний вступати в реакцію з повітрям, що призводить до вибуху. Деяким газам такого типу необхідна іскра для займання. Тому хмара газу здатне поширюватися на велику відстань, поки не знайде джерела вогню, щоб зреагувати.

Так, якщо натрій потрапляє в воду, він виділяє велику колчество тепла і газ водень, який моментально запалюється. Кабрід кальцію, який використовується для видобутку каучуку. Але при контакті з водою виділяє газ C2H2, який здатний самозайматися.

5. Окисляющие речовини і органічні піроксід

5.1 Окислювачі

Вони не горять. Однак підтримують горіння набагато активніше ніж кисень. Прикладом виступає перекис водню і відбілювач. Наприклад, при з'єднанні прекісі водню і натрію, горіння триватиме, поки обидва елементи не згорять без залишку.

5.2 Органічні самозаймисті елементи.

Вони можуть вибухати і займатися при терті, підвищеній температурі, контакті з іншими елементами і домішками. Могут вибухати в закритому ящику. Тому або в них додають розчинник, або поміщають в спеціальну тару. Тому пероксиди повинні перевозитися тільки в транспортних засобах з штучної стабілізацією температури.

Особливо запалюється - трехфторістий хлор, фтор кисню і т.д.

6. Отруйні і інфекційні речовини

6.1 Токсичні речовини

Експериментальним шляхом доведено шкідливість таких продуктів для тварин. Їхній шкідливий вплив проявляється при вдиханні парів, з'їденні і навіть при контакті зі шкірою. Тому завантаження і розвантаження таких радикалів повинні проводитися в спеціальних костюмах і з дотриманням правил безпеки.

6.2 Речовини з інфекцією

Інфекційними називаються речовини, які містять в складі хвороботворні мікроорганізми або інфекційні агенти. Наприклад, пріони.

 • "Біологічні продукти" мають в складі хвороботворні мікроорганізми і агенти. Але поширюються або для виведення вакцини, або самі є вакциною. Також вимагають певного температурного режиму і підвищеного рівня герметичності упаковки.

 • "Культури" - це штучно вирощені хвороботворні мікроорганізми, які не мали контакту з живими організмами і розлучаються виключно в дослідницьких цілях.

 • "Медичні / клінічні відходи" відходи, що залишилися після лікування людей або тварин.

 • "Зразки, взяті у людей і тварин" - це можуть бути як взяті проби крові, зразки епітелію, так і екскременти, слина і піт.

Такими є вірус Ебола, Малярія і т.п.

7. Матеріали з радіоактивним випромінюванням

Такими називаються елементи, які розповсюджують альфа-, бета- і гамма-промені.

Наслідком їх впливу на організм може бути рак, лейкемія, гепатит і т.д. Повинні зберігатися і транспортуватися в тарі, яка запобігає їх радіоактивний вплив на навколишнє середовище: Калій, Кальцій, ванадій, Німеччиною і т.д.

8. Корозійні речовини

Дані речовини негативно впливають на кожен покрив. слизову оболонку ока і рота. Також вони негативно впливають на всі елементи, які покриваються корозією через контакт зі вологою.

Сюди відносяться акумулятори, електроліти і т.п.

9. Інші вироби

До таких належать речовини, що несуть шкоду для людини, тваринного і навколишнього середовища, хоча не вписуються ні в один з восьми класів. Вони мають низький ступінь шкоди. Однак вимагають дбайливого зберігання і перевезення при певних умовах.

Небезпечний вантаж

Як визначити номер для небезпечного вантажу?

Відповідно до класу, додаткової небезпеки і типу тари, встановлюється номер, який присвоюється ООН. Організація об'єднаних націй склала на одному із засідань повний перелік небезпечних речовин, які повинні бути пізнані для контролю. Це дозволяє виробити особливі правила поведінки в цілях безпеки.

Щоб визначити вантаж по назві, можна його шукати по трьом параметрам:

 • Назва основної речовини.

 • Назва вантажу згідно його комерційного найменування.

 • Пошук по синонімів.

Безпека і вид упаковки небезпечного вантажу

До маркування входить також вказівку, наскільки упаковка зберігає продукт від впливу на оточуючих. За безпеку упаковки відповідає відправник вантажу. Найчастіше, це контейнер до 3000 літрів. Він може бути неразбіраемим або розбираємо. Другий тип називають "комбінований".

 • Х - найнадійніший вид упаковки, який розподіляється на три групи і відзначається римськими числами.

 • Y - друга ступінь надійності, середня. Ділиться на два типи.

 • Z - задовільний тип упаковки.

Перевезення небезпечних вантажів - це завжди відповідально. Як з точки зору безпеки, так і з точки зору оформлення документів. Зателефонуйте нам! І ми вирішимо всі проблеми за вас. У нас знайдеться машина, відповідна за всіма параметрами і Відповідна всім необхідним для Вас стандартам.

Транс-Тур організовує перевезення небезпечних вантажів в наступних напрямках: Росію, Польщу, Угорщину, Молдавію, Румунію, Італію, Білорусь, Литву, Латвію, Іспанію, Австрію, Казахстан, Туреччину, Німеччину

Сподіваємося, що стаття була інформативною для Вас і допомогла розібратися в питанні. Так само радимо цікаві статті: негабаритний вантаж і сипучий вантаж.

Швидкий пошук авто

Швидкий пошук транспорту для перевезення вантажів, заповніть форму.

Залишилися питання?

Замовте безкоштовну консультацію заповнивши форму і ми передзвонимо вам протягом 20 хвилин

Безкоштовна консультація

Заповніть всі обов'язкові поля

Міжнародні вантажоперевезення

Вантажоперевезення з України в Австрію

Вантажоперевезення з України в Австрію вигідні підприємцям, актуальні для людей, що переїжджають в ЄС. Це одне з розвинених напрямків, адже відправка вантажів в центральноєвропейську державу за допомогою авто набагато дешевше, ніж оренда місця в літаку або поїзді.

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Білорусь

Компанія «Trans-Tur» надає можливість замовити доставку вантажу з України до Білорусі - зручно, вигідно і найголовніше безпечно. «Trans-Tur» гарантує високу якість кожного авто і відповідність європейським нормам якості відповідно до класу екологічності та безпеки.

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Вірменію

Доставити великі вантажі за кордон досить проблематично. Підтримка надійної транспортної служби дозволить вирішити це питання без зайвого клопоту. Виконати доставку вантажу до Вірменії допоможе надійна компанія Trans-Tur. Широкий перелік послуг дозволяє покластися на надійного партнера.

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Грузію

Перевезення Грузія - Україна відповідальна справа, в якому необхідно ретельно продумати кожен етап логістики. Справитися з цим завданням можуть тільки професіонали. Компанія Trans-Tur візьме на себе клопоти транспортування і надасть все необхідне для того, щоб безпечно доставити ваш вантаж.

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Іспанію

Вантажоперевезення Україна - Іспанія - ваша можливість вийти на міжнародний ринок. Працюючи з 2008 року, ми доставили більше 23 тонн продовольчої сировини, 43 тонн фруктів. З нами працювати вигідно: маємо різні види транспорту, беремо на себе оформлення потрібних для перевезення вантажу документів.

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Італію

Вантажоперевезення Україна - Італія на сьогоднішній день є однією з найбільш затребуваних послуг з кількох причин. Це високорозвинена держава забезпечує українців різними видами якісних товарів, починаючи з одягу і закінчуючи продуктами харчування.

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Казахстан

Затребуваність вантажоперевезень з України в Казахстан зростає порівнянно з тим, як збільшується товарообіг між цими державами. 68% вантажів доставляється автомобільним транспортом - він економічніше ж/д і авіаперевезень. Trans-Tur організовує перевезення Казахстан - Україна з 2008 року.

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Латвію

Компанія-перевізник «Trans-Tur» організовує для Вас ефективну транспортування вантажів між Латвією та Україною. Наша команда розробила досконально вивірені логістичні схеми, завдяки яким транспортне сполучення між найбільшими латвійськими і українськими містами стало ...

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Литву

Одне з найбільш затребуваних напрямів в українській логістиці - вантажоперевезення Україна - Литва. В останні роки обсяг двосторонньої торгівлі між двома партнерськими країнами відчутно зріс. Зараз він перевищує 1 мільярд доларів США на рік.

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Молдавію

Налагоджені вантажоперевезення Україна - Молдова є важливою частиною торгово-економічного співробітництва держав. Ведення бізнесу, організація різноманітних поставок або простий переїзд в сусідню країну - все це вимагає наявності сучасної і надійної ...

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Німеччину

Вантажоперевезення з України в Німеччину - ваша можливість налагодити стійкі економічні відносини з однією з найбагатших країн ЄС. Trans-Tur має великий парк авто, що включає фури вантажопідйомністю від 100кг до 40 тонн.

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Польщу

Вантажоперевезення з України в Польщу є одним з пріоритетних напрямків компанії "Trans-Tur". Адже саме Польща - це не просто країна сусід, а являє собою стратегічно важливого партнера в плані співпраці в різних економічних сферах.

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Росію

Вантажоперевезення Україна - Росія - один з популярних і затребуваних видів транспортування товару, майна. Якщо ви ведете бізнес, займаєтеся постачанням товару з ближнього зарубіжжя або ви просто переїжджаєте жити в іншу країну, Trans-Tur допоможе вам доставити речі ...

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Румунію

Компанія «Trans-Tur» вирішує будь-які труднощі і здійснює надійні і оперативні вантажоперевезення в Румунію і в зворотному напрямку. Кваліфіковані співробітники нашої компанії контролюють весь маршрут пересування вашого вантажу від навантаження товару і до вивантаження.

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Туреччину

Зростаюча актуальність вантажоперевезень з України до Туреччини пов'язана з фінансовою вигодою торгових взаємин цих країн. Продовольча продукція, текстиль, автомобілі, обладнання і різні комплектуючі - все це підлягає регулярному транспортуванню.

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Угорщину

Діяльність багатьох сучасних фірм не обмежується територією тільки однієї держави. Щоб збільшити капітал і залучити більшу аудиторію, вони шукають можливість розвинути свій бізнес за кордоном. Природно, будь-яка співпраця компаній на міжнародному ...

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Чехію

Міжнародні автомобільні вантажоперевезення є найбільш затребуваним і популярним способом доставки будь-якого класу вантажів. Сьогодні на них припадає понад 70% світового вантажообігу, що залишилися 30% поділяють між собою авіа, морські та залізничні перевізники.

Детальніше...

Вантажоперевезення по Україні

Вантажоперевезення в Києві та області

Ми маємо професійних вантажників і десятки автомобілів, що дозволяє нам гарантувати мінімальний час очікування виконання та вигідні умови співпраці при перевезеннях по Києву. Щоб задовольнити потреби своїх замовників, автопарк компанії має транспортні засоби, розраховані на різну вантажопідйомність від 100 кг до 40 тонн.

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Вінниці та області

Очевидно, що без перевезення матеріалів по місту не обійтися, замовити доставку вантажів по місту фурою, іноді важко і витратно. Швидко здійснити вантажоперевезення в Вінниці допоможуть авто типу газель, такий вид транспорту недорого перевезе матеріал, а вантажники допоможуть впоратися...

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Дніпрі та області

Вантажоперевезення в Дніпрі та області, один з найпоширеніших комплексів і видів послуг. Будь процвітаючий або бізнес, що розвивається, який пов'язаний з матеріальними ресурсами, товарами, виробничими запасами в обов'язковому порядку має на увазі їх доставку.

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Житомирі та області

Сплетіння вузьких вуличок, складні перетину проспектів, все це створює умова при яких транспортування матеріалів в місті краща на авто типу газель. Швидко здійснити вантажоперевезення в Житомирі простіше за рахунок мобільності невеликих вантажівок, крім цього газель має можливість різних варіантів навантаження...

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Запоріжжі та області

Місто Запоріжжя і його передмістя індустріально розвинена область, переїзд сюди без сумніву вигідний, замовити вантажоперевезення в Запоріжжі автомобілями буде безпечно і дешево...

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Кропивницьком та області

Незамінним перевізником в межах міста по праву вважаються малогабаритні авто типу газель. Розміри цього авто дозволяють швидко доставляти вантажі в будь-які райони міста. Замовити вантажоперевезення в Кропивницьком від Trans-Tur за допомогою газель недорого і гарантовано якісно, ​​своєчасно.

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Луцьку та області

Зрозуміло, що доставка вантажів по місту автомобілями важлива частина повсякденного життя і найбільш швидке перевезення буде за допомогою автомобіля газель. Недорого замовити і виконати вантажоперевезення в Луцьку допоможе компанія Trans-Tur , яка надає транспорт різної вагової категорії: 20 тонник...

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Івано-Франківську та області

Кращим помічником при доставці в місті вважаються автомобілі типу газель. Його малі габарити дозволяють легко та швидко пересуватися по вузьких вулицях.

Детальніше...  

Вантажоперевезення у Львові та області

Замовити перевезення товарів, речей в межах міста великим вантажним транспортом часом справа складна, і не завжди вигідне, так що використання авто типу газель буде більш зручніше і дешево.

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Миколаєві та області

Кипляче життя в місті не може обійтися без перевезень. Фахівці грамотно і швидко дадуть відповідь на всі питання, підберуть необхідний транспорт і допоможуть дешево замовити вантажоперевезення в Миколаєві. В організації своєчасних перевезень значну допомогу надають досвідчені вантажники.

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Одесі та області

Зв'язок вузьких вуличок, міські перехрестя, найбільш зручна для проваджень транспортувань по місту автомобілями газель, ціна з якими значно нижче. Вантажоперевезення в Одесі за допомогою газель відбуваються більш швидко і обходяться більш дешево, через малі розміри такого транспорту.

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Полтаві та області

Необхідним критерієм в підприємництві варто вважати доставку товару до точки продажів, найбільш підходящим транспорт це газель. Гарантовано замовити і виконати транспортування зможе Trans-Tur, з якої вантажоперевезення в Полтаві обійдуться більш дешево.

Детальніше...
Замовити дзвінок