Безпечні перевезення
автотранспортом від 100 кг до 40 тонн

Як швидко і недорого організувати вантажоперевезення в Запоріжжі?

Основним помічником є ​​невеликі вантажівки типу газель. З малими габаритами і вантажопідйомністю ці автомобілі обходяться дешево, вони незамінні на вузьких вуличках під час вантажоперевезення в Запоріжжя і безпечніші, ніж фури.

Такий транспорт і вантажники здатні швидко здійснити доставку, Trans-Tur надає всі види транспорту з зручним типом навантажень: ззаду, збоку, верхня. У разі необхідності замовити автомобіль підходящої вантажопідйомністю, Trans-Tur своєму розпорядженні необхідні типами:

 • 1 тонник

 • 2 тонник

 • 5 тонник

 • 10 тонник

 • 20 тонник

У нашій компанії передбачена послуга попутний транспорт, з якої доставка обійдеться недорого, а все необхідне буде доставлено в термін. На сайті замовити і оформити попутний транспорт дуже просто і швидко.

Вантажоперевезення в Запоріжжі та області фото

Процес перевезення обійдеться дешево, якщо врахувати всі нюанси. При заповненні бланка швидкий пошук транспорту, організація перевезень пройде легко. Також варто замовити послугу навантаження і розвантаження, вчасно якої вантажники акуратно виконають свою роботу, що значно спростить процес перевезення.

Квартирні переїзди в Запоріжжі

Місто Запоріжжя і його передмістя індустріально розвинена область, переїзд сюди без сумніву вигідний, замовити вантажоперевезення в Запоріжжі автомобілями типу газель буде безпечно і дешево. На сайті компанії Trans-Tur, в розділі розрахувати перевезення, логісти максимально швидко допоможуть впоратися з необхідними формальностями.

А також замовити послугу навантаження і розвантаження, під час якої вантажники професійно і недорого виконають свою роботу, це дозволить вигідно витратити час, що звільнився на більш важливі справи. Переїзд, процес трудомісткий і завжди хвилюючий, для зручності компанія значно спростила процес організації перевезень.

Квартирні переїзди в Запоріжжі фото

Форма швидкий підбір авто, вантажопідйомністю типу газель і більше, значно економить час оформлення, дозволить дешево спланувати доставку. Коли переїзд не передбачає великого обсягу вантажу, в компанії передбачена послуга попутний транспорт, що допоможе недорого, але безпечно здійснити перевезення в бажаному напрямку.

Міжміські та обласні вантажоперевезення в Запоріжжі

У компанії Trans-Tur знають все про вантажоперевезення в Запоріжжі і області, наш автопарк налічує понад 70 одиниць техніки, в тому числі малогабаритних газелей. Висококваліфіковані співробітники допоможуть вам недорого підібрати і замовити логістику в будь-яку область України. Кожен бізнес вимагає транспортування матеріалів і Trans-Tur має необхідний транспорт:

 • ізотерм

 • зерновоз

 • платформа

 • цистерна

 • самоскид

 • рефрижератор

Крім різних авто, ми подбали про перевезення різних вантажів, з якими допоможуть впоратися вантажники:

Вид вантажу

Групи вантажів

Негабаритні

Будівельне обладнання

Сільськогосподарська техніка

Металоконструкції

Сипучі

Навалочні кускові

Насипні дрібнофракційних

Небезпечні

Хімічні продукти

Легкозаймисті

Вибухонебезпечні

Рідкі

Небезпечні рідкі вантажі

Безпечні харчові рідкі вантажі

Компанія Trans-Tur піклується про те, щоб вантажоперевезення в Запоріжжі, по всій території України і за кордоном обходилися дешево, матеріали доставлялися безпечно і в строк. Щоб бізнес не страждав через тривале оформлення документів, а переїзд з послугою вантажники був максимально комфортний і проходив швидко. Співпраця з нами вигідно, ми сміливо гарантуємо високу якість всіх послуг.

Швидкий пошук авто

Швидкий пошук транспорту для перевезення вантажів, заповніть форму.

Залишилися питання?

Замовте безкоштовну консультацію заповнивши форму і ми передзвонимо вам протягом 20 хвилин

Безкоштовна консультація

Заповніть всі обов'язкові поля

Міжнародні вантажоперевезення

Вантажоперевезення з України в Австрію

Вантажоперевезення з України в Австрію вигідні підприємцям, актуальні для людей, що переїжджають в ЄС. Це одне з розвинених напрямків, адже відправка вантажів в центральноєвропейську державу за допомогою авто набагато дешевше, ніж оренда місця в літаку або поїзді.

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Білорусь

Компанія «Trans-Tur» надає можливість замовити доставку вантажу з України до Білорусі - зручно, вигідно і найголовніше безпечно. «Trans-Tur» гарантує високу якість кожного авто і відповідність європейським нормам якості відповідно до класу екологічності та безпеки.

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Вірменію

Доставити великі вантажі за кордон досить проблематично. Підтримка надійної транспортної служби дозволить вирішити це питання без зайвого клопоту. Виконати доставку вантажу до Вірменії допоможе надійна компанія Trans-Tur. Широкий перелік послуг дозволяє покластися на надійного партнера.

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Грузію

Перевезення Грузія - Україна відповідальна справа, в якому необхідно ретельно продумати кожен етап логістики. Справитися з цим завданням можуть тільки професіонали. Компанія Trans-Tur візьме на себе клопоти транспортування і надасть все необхідне для того, щоб безпечно доставити ваш вантаж.

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Іспанію

Вантажоперевезення Україна - Іспанія - ваша можливість вийти на міжнародний ринок. Працюючи з 2008 року, ми доставили більше 23 тонн продовольчої сировини, 43 тонн фруктів. З нами працювати вигідно: маємо різні види транспорту, беремо на себе оформлення потрібних для перевезення вантажу документів.

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Італію

Вантажоперевезення Україна - Італія на сьогоднішній день є однією з найбільш затребуваних послуг з кількох причин. Це високорозвинена держава забезпечує українців різними видами якісних товарів, починаючи з одягу і закінчуючи продуктами харчування.

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Казахстан

Затребуваність вантажоперевезень з України в Казахстан зростає порівнянно з тим, як збільшується товарообіг між цими державами. 68% вантажів доставляється автомобільним транспортом - він економічніше ж/д і авіаперевезень. Trans-Tur організовує перевезення Казахстан - Україна з 2008 року.

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Латвію

Компанія-перевізник «Trans-Tur» організовує для Вас ефективну транспортування вантажів між Латвією та Україною. Наша команда розробила досконально вивірені логістичні схеми, завдяки яким транспортне сполучення між найбільшими латвійськими і українськими містами стало ...

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Литву

Одне з найбільш затребуваних напрямів в українській логістиці - вантажоперевезення Україна - Литва. В останні роки обсяг двосторонньої торгівлі між двома партнерськими країнами відчутно зріс. Зараз він перевищує 1 мільярд доларів США на рік.

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Молдавію

Налагоджені вантажоперевезення Україна - Молдова є важливою частиною торгово-економічного співробітництва держав. Ведення бізнесу, організація різноманітних поставок або простий переїзд в сусідню країну - все це вимагає наявності сучасної і надійної ...

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Німеччину

Вантажоперевезення з України в Німеччину - ваша можливість налагодити стійкі економічні відносини з однією з найбагатших країн ЄС. Trans-Tur має великий парк авто, що включає фури вантажопідйомністю від 100кг до 40 тонн.

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Польщу

Вантажоперевезення з України в Польщу є одним з пріоритетних напрямків компанії "Trans-Tur". Адже саме Польща - це не просто країна сусід, а являє собою стратегічно важливого партнера в плані співпраці в різних економічних сферах.

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Росію

Вантажоперевезення Україна - Росія - один з популярних і затребуваних видів транспортування товару, майна. Якщо ви ведете бізнес, займаєтеся постачанням товару з ближнього зарубіжжя або ви просто переїжджаєте жити в іншу країну, Trans-Tur допоможе вам доставити речі ...

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Румунію

Компанія «Trans-Tur» вирішує будь-які труднощі і здійснює надійні і оперативні вантажоперевезення в Румунію і в зворотному напрямку. Кваліфіковані співробітники нашої компанії контролюють весь маршрут пересування вашого вантажу від навантаження товару і до вивантаження.

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Туреччину

Зростаюча актуальність вантажоперевезень з України до Туреччини пов'язана з фінансовою вигодою торгових взаємин цих країн. Продовольча продукція, текстиль, автомобілі, обладнання і різні комплектуючі - все це підлягає регулярному транспортуванню.

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Угорщину

Діяльність багатьох сучасних фірм не обмежується територією тільки однієї держави. Щоб збільшити капітал і залучити більшу аудиторію, вони шукають можливість розвинути свій бізнес за кордоном. Природно, будь-яка співпраця компаній на міжнародному ...

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Чехію

Міжнародні автомобільні вантажоперевезення є найбільш затребуваним і популярним способом доставки будь-якого класу вантажів. Сьогодні на них припадає понад 70% світового вантажообігу, що залишилися 30% поділяють між собою авіа, морські та залізничні перевізники.

Детальніше...
Замовити дзвінок