Безпечні перевезення
автотранспортом від 100 кг до 40 тонн

Вантажоперевезення Україна - Росія - один з популярних і затребуваних видів транспортування товару, майна. Якщо ви ведете бізнес, займаєтеся постачанням товару з ближнього зарубіжжя або ви просто переїжджаєте жити в іншу країну, Trans-Tur допоможе вам доставити речі з пункту А в пункт Б вигідно і комфортно.

Транспортування здійснюється за допомогою надійного автотранспорту. Так як наша фірма має в своєму розпорядженні великим автопарком, ми можемо підібрати оптимальний варіант для перевезення. Ми володіємо досить великим досвідом роботи в даній сфері, а наші висококваліфіковані фахівці із задоволенням допоможуть вам розрахувати та вирішити всі виникаючі організаційні питання для того, щоб доставка була здійснена в найкоротші терміни і без додаткових грошових вкладень.

Вантажоперевезення з Росії в Україну

Наша організація пропонує кожному бажаючому скористатися популярними послугами з перевезення вантажу з будь-якого куточка України, Європи та країн СНД на прийнятних фінансових умовах. Це вже давно вивчений нами формат бізнесу, тому наші логісти підберуть для кожного замовника найбільш правильний і оптимальний маршрут.

Транспортування регламентується чинним транспортним законодавством цих двох держав. Ми приймаємо його до уваги в процесі роботи і готові запропонувати своїм клієнтам транспорт всіх типів, які не заборонені законом.

Транспорт для вантажоперевезення з України в Росію фото

Ми готові доставити будь-який вантаж, а саме:

  • тканини;

  • одяг;

  • запасні частини;

  • хімічні засоби;

  • продукти харчування.

Попутний транспорт з України в Росію (довантаження)

Замовник має можливість замовити доставку вантажу попутним авто без особливих складнощів і з максимальною вигодою. Для своїх споживачів ми готові запропонувати перевезення будь-якого багажу вагою від 100 кг.

Тісна, багаторічну співпрацю з широкою регіональною мережею перевізників надає нам можливість доставляти негабаритні, небезпечні, рідкі, сипучі вантажі. Кожному клієнту гарантуємо повне збереження речей, які перевозяться, навіть найбільш тендітних, старовинних.

Покладаючись на неоцінений досвід роботи співробітників, чудовий, професійний автомобільний парк, кваліфікованих водіїв - ви можете не хвилюватися про завантаження/розвантаження вантажу, оформлення необхідних документів, тощо.

Вантажоперевезення Україна - Росія з нашою компанією не завдасть вам клопоту. Якщо ви дбаєте про збереження особистих речей, замовляйте послугу вже зараз.

Швидкий пошук авто

Швидкий пошук транспорту для перевезення вантажів, заповніть форму.

Залишилися питання?

Замовте безкоштовну консультацію заповнивши форму і ми передзвонимо вам протягом 20 хвилин

Безкоштовна консультація

Заповніть всі обов'язкові поля

Вантажоперевезення по Україні

Вантажоперевезення в Києві та області

Ми маємо професійних вантажників і десятки автомобілів, що дозволяє нам гарантувати мінімальний час очікування виконання та вигідні умови співпраці при перевезеннях по Києву. Щоб задовольнити потреби своїх замовників, автопарк компанії має транспортні засоби, розраховані на різну вантажопідйомність від 100 кг до 40 тонн.

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Вінниці та області

Очевидно, що без перевезення матеріалів по місту не обійтися, замовити доставку вантажів по місту фурою, іноді важко і витратно. Швидко здійснити вантажоперевезення в Вінниці допоможуть авто типу газель, такий вид транспорту недорого перевезе матеріал, а вантажники допоможуть впоратися...

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Дніпрі та області

Вантажоперевезення в Дніпрі та області, один з найпоширеніших комплексів і видів послуг. Будь процвітаючий або бізнес, що розвивається, який пов'язаний з матеріальними ресурсами, товарами, виробничими запасами в обов'язковому порядку має на увазі їх доставку.

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Житомирі та області

Сплетіння вузьких вуличок, складні перетину проспектів, все це створює умова при яких транспортування матеріалів в місті краща на авто типу газель. Швидко здійснити вантажоперевезення в Житомирі простіше за рахунок мобільності невеликих вантажівок, крім цього газель має можливість різних варіантів навантаження...

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Запоріжжі та області

Місто Запоріжжя і його передмістя індустріально розвинена область, переїзд сюди без сумніву вигідний, замовити вантажоперевезення в Запоріжжі автомобілями буде безпечно і дешево...

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Кропивницьком та області

Незамінним перевізником в межах міста по праву вважаються малогабаритні авто типу газель. Розміри цього авто дозволяють швидко доставляти вантажі в будь-які райони міста. Замовити вантажоперевезення в Кропивницьком від Trans-Tur за допомогою газель недорого і гарантовано якісно, ​​своєчасно.

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Луцьку та області

Зрозуміло, що доставка вантажів по місту автомобілями важлива частина повсякденного життя і найбільш швидке перевезення буде за допомогою автомобіля газель. Недорого замовити і виконати вантажоперевезення в Луцьку допоможе компанія Trans-Tur , яка надає транспорт різної вагової категорії: 20 тонник...

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Івано-Франківську та області

Кращим помічником при доставці в місті вважаються автомобілі типу газель. Його малі габарити дозволяють легко та швидко пересуватися по вузьких вулицях.

Детальніше...  

Вантажоперевезення у Львові та області

Замовити перевезення товарів, речей в межах міста великим вантажним транспортом часом справа складна, і не завжди вигідне, так що використання авто типу газель буде більш зручніше і дешево.

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Миколаєві та області

Кипляче життя в місті не може обійтися без перевезень. Фахівці грамотно і швидко дадуть відповідь на всі питання, підберуть необхідний транспорт і допоможуть дешево замовити вантажоперевезення в Миколаєві. В організації своєчасних перевезень значну допомогу надають досвідчені вантажники.

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Одесі та області

Зв'язок вузьких вуличок, міські перехрестя, найбільш зручна для проваджень транспортувань по місту автомобілями газель, ціна з якими значно нижче. Вантажоперевезення в Одесі за допомогою газель відбуваються більш швидко і обходяться більш дешево, через малі розміри такого транспорту.

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Полтаві та області

Необхідним критерієм в підприємництві варто вважати доставку товару до точки продажів, найбільш підходящим транспорт це газель. Гарантовано замовити і виконати транспортування зможе Trans-Tur, з якої вантажоперевезення в Полтаві обійдуться більш дешево.

Детальніше...
Замовити дзвінок