Безпечні перевезення
автотранспортом від 100 кг до 40 тонн

Вантажоперевезення з України до Німеччини - ваша можливість налагодити стійкі економічні відносини з однією з найбагатших країн ЄС. Trans-Tur має великий парк авто, що включає фури вантажопідйомністю від 100 кг до 40 тонн. Кожному клієнту запропонуємо оптимальний маршрут і ціну перевезення Німеччина-Україна.

Співпрацюємо з приватними і юридичними особами, здійснюємо транспортування рідких, негабаритних, небезпечних, швидкопсувних, сипучих вантажів. Перевезення з Німеччини в 64% випадків мають на увазі доставку:

  • продуктів хімічної промисловості;

  • спеціалізованої та побутової техніки;

  • медичного обладнання;

  • лікарських препаратів;

  • транспортних засобів.

Гарантуємо безпечний і швидкий трансфер будь-якого товару. У нас є тенти, контейнеровози, рефрижератори та цистерни. Автомобільні перевезення з Німеччини - один з основних напрямків нашої роботи.

Вантажоперевезення з України в Німеччину фото

Міжнародні вантажоперевезення з Німеччини в Україну

Приватна доставка вантажу з Німеччини за допомогою Trans-Tur - можливість вибрати зручний маршрут і знизити ціну послуги. У нашому відділі логістики вам запропонують транспортування товару з будь-якого промислового або портового міста: Бремен, Гамбург, Дюссельдорф, Мюнхен та ін.

Trans-Tur - перевізник з 10-річним стажем в сфері міжнародної доставки вантажів з Німеччини. Ми пропонуємо не тільки всі види вантажних авто, а й фури з різними типами завантаження: бічна, зверху, ззаду. Якщо ви не знаєте, який транспорт вам потрібен, ми підкажемо:

Тип вантажу

Тип кузова

Матеріали сипучий вантажі

Зерновоз, самоскид

Спецтехніка, обладнання

Платформа

Металоконструкції, пиломатеріали

Лісовоз

Фіксуються контейнери і цистерни

Контейнеровоз

Наливні вантажі (харчові та хімічні)

Цистерна

Продовольча продукція, медикаменти

Ізотерм, рефрижератор

Тент теж може використовуватися для перевезення вантажів з Німеччини. Це недорого і зручно, якщо вантаж об'ємний і неважкий. До того ж у такій фурі можливе завантаження і вивантаження з будь-якого боку.

Попутний транспорт з Німеччини в Україну

Якщо у вас невеликий або крихкий вантаж, який потрібно перевезти через кордон, звертайтеся до нас. Вартість доставки вантажів з Німеччини попутним транспортом нижче, ніж наймання цілої фури. Це послуга актуальна як для приватних, так і для юридичних осіб.

Щоб прорахувати попередню ціну логістичних, складських, митно-брокерських послуг, звертайтеся до нас по телефону або через форму зворотного зв'язку. Для вантажоперевезення з Німеччини можемо запропонувати авто місткістю 120 куб.м або менше. При необхідності візьмемо на себе митне оформлення документів.

Фура на тлі прапорів германии і Україна

Ціна вантажоперевезення Україна-Німеччина

Залишаючи заявку, вкажіть бажані терміни і вартість транспортування. Наші фахівці розроблять відповідний маршрут, включивши в ціну перевезення з Німеччини зазначені клієнтом послуги, наприклад, оформлення транзитної декларації або інших документів.

Розраховуємо вартість транспортування товару, виходячи з таких даних:

  • обсяг і вага вантажу;

  • необхідний тип транспорту;

  • обраний маршрут.

Співпрацювати з нами вигідно - пропонуємо саму економну ціну на вантажні перевезення в Німеччину. Завдяки широкій партнерської мережі швидко постачаємо клієнта потрібним авто, вирішуємо питання страховки і зберігання товару. Обробляємо заявки на вантажоперевезення з України в Німеччину цілодобово, проводимо безкоштовні консультації.

Також здійснюємо подібні послуги в наступних напрямках: Росію, Польщу, Угорщину, Молдавію, Румунію, Італію, Білорусь, Литву, Латвію, Чехію, Іспанію, Австрію, Казахстан, Туреччину

Швидкий пошук авто

Швидкий пошук транспорту для перевезення вантажів, заповніть форму.

Залишилися питання?

Замовте безкоштовну консультацію заповнивши форму і ми передзвонимо вам протягом 20 хвилин

Безкоштовна консультація

Заповніть всі обов'язкові поля

Вантажоперевезення по Україні

Вантажоперевезення в Києві та області

Ми маємо професійних вантажників і десятки автомобілів, що дозволяє нам гарантувати мінімальний час очікування виконання та вигідні умови співпраці при перевезеннях по Києву. Щоб задовольнити потреби своїх замовників, автопарк компанії має транспортні засоби, розраховані на різну вантажопідйомність від 100 кг до 40 тонн.

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Вінниці та області

Очевидно, що без перевезення матеріалів по місту не обійтися, замовити доставку вантажів по місту фурою, іноді важко і витратно. Швидко здійснити вантажоперевезення в Вінниці допоможуть авто типу газель, такий вид транспорту недорого перевезе матеріал, а вантажники допоможуть впоратися...

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Дніпрі та області

Вантажоперевезення в Дніпрі та області, один з найпоширеніших комплексів і видів послуг. Будь процвітаючий або бізнес, що розвивається, який пов'язаний з матеріальними ресурсами, товарами, виробничими запасами в обов'язковому порядку має на увазі їх доставку.

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Житомирі та області

Сплетіння вузьких вуличок, складні перетину проспектів, все це створює умова при яких транспортування матеріалів в місті краща на авто типу газель. Швидко здійснити вантажоперевезення в Житомирі простіше за рахунок мобільності невеликих вантажівок, крім цього газель має можливість різних варіантів навантаження...

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Запоріжжі та області

Місто Запоріжжя і його передмістя індустріально розвинена область, переїзд сюди без сумніву вигідний, замовити вантажоперевезення в Запоріжжі автомобілями буде безпечно і дешево...

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Кропивницьком та області

Незамінним перевізником в межах міста по праву вважаються малогабаритні авто типу газель. Розміри цього авто дозволяють швидко доставляти вантажі в будь-які райони міста. Замовити вантажоперевезення в Кропивницьком від Trans-Tur за допомогою газель недорого і гарантовано якісно, ​​своєчасно.

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Луцьку та області

Зрозуміло, що доставка вантажів по місту автомобілями важлива частина повсякденного життя і найбільш швидке перевезення буде за допомогою автомобіля газель. Недорого замовити і виконати вантажоперевезення в Луцьку допоможе компанія Trans-Tur , яка надає транспорт різної вагової категорії: 20 тонник...

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Івано-Франківську та області

Кращим помічником при доставці в місті вважаються автомобілі типу газель. Його малі габарити дозволяють легко та швидко пересуватися по вузьких вулицях.

Детальніше...  

Вантажоперевезення у Львові та області

Замовити перевезення товарів, речей в межах міста великим вантажним транспортом часом справа складна, і не завжди вигідне, так що використання авто типу газель буде більш зручніше і дешево.

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Миколаєві та області

Кипляче життя в місті не може обійтися без перевезень. Фахівці грамотно і швидко дадуть відповідь на всі питання, підберуть необхідний транспорт і допоможуть дешево замовити вантажоперевезення в Миколаєві. В організації своєчасних перевезень значну допомогу надають досвідчені вантажники.

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Одесі та області

Зв'язок вузьких вуличок, міські перехрестя, найбільш зручна для проваджень транспортувань по місту автомобілями газель, ціна з якими значно нижче. Вантажоперевезення в Одесі за допомогою газель відбуваються більш швидко і обходяться більш дешево, через малі розміри такого транспорту.

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Полтаві та області

Необхідним критерієм в підприємництві варто вважати доставку товару до точки продажів, найбільш підходящим транспорт це газель. Гарантовано замовити і виконати транспортування зможе Trans-Tur, з якої вантажоперевезення в Полтаві обійдуться більш дешево.

Детальніше...
Замовити дзвінок