Безпечні перевезення
автотранспортом від 100 кг до 40 тонн

Вантажоперевезення Україна - Іспанія - ваша можливість вийти на міжнародний ринок. Працюючи з 2008 року, ми доставили більше 230 тонн продовольчої сировини, 430 тонн фруктів. З нами працювати вигідно: маємо різні види транспорту, беремо на себе оформлення потрібних для перевезення вантажу документів.

Для кожного клієнта складаємо індивідуальний маршрут і комерційну пропозицію. Ціна наших послуг в середньому на 10% нижче, ніж у конкурентів. Чому так? Маємо власний парк авто вантажопідйомністю від 100 кг до 20 тонн. Співпрацюємо з вітчизняними та європейськими перевізниками.

Заявки обробляємо протягом декількох хвилин, бажаний транспорт знаходимо в найкоротші терміни. Точних термінів і цін не називаємо, оскільки в міжнародних перевезеннях немає статичного прайса - на транспортування вантажу впливає безліч факторів (вид авто, тривалість і протяжність маршруту, сезон, експортна квота і ін.).

Транспорт для вантажоперевезення з України в Іспанію фото

Міжнародні вантажоперевезення з Іспанії в Україну

В напрямку України з Іспанії їде все: овочі, фрукти, вино, одяг, меблі, іграшки, медикаменти. Ми недорого надаємо авто для транспортування різних видів вантажів, включаючи негабаритні, небезпечні, рідкі, сипучі. Наші диспетчери оперативно підберуть машину необхідної вантажопідйомності з відповідним кузовом:

 • тент;

 • ізотерм;

 • зерновоз;

 • цистерна;

 • самоскид;

 • мебльовіз;

 • цельномет,

 • платформа;

 • крита фура,

 • рефрижератор;

 • контейнеровоз.

В залежності від типу кузова його місткість може досягати 160 куб.м, вантажопідйомність - 40 тонн. Можливі будь-які варіанти завантаження: бічна, зверху, ззаду. Перевезення з України в Іспанію або в зворотному напрямку здійснюємо за 27-28 годин в залежності від протяжності маршруту та митного оформлення документів.

Транспорт для вантажоперевезення з Іспанії в Україну фото

Яка ціна на вантажоперевезення з Іспанії в Україну

Якщо цікавить варіант економною транспортування вантажу, звертайтеся в компанію Trans-Tur.

Ціни формуємо, виходячи з таких даних:

 1. вага і обсяг вантажу;

 2. місце завантаження і вивантаження;

 3. необхідний тип кузова і вид навантаження;

 4. необхідність оформлення документів;

 5. обраний маршрут (відстань в км, завантаженість пропускних пунктів).

На остаточну ціну впливає і бюджет клієнта. Завжди пропонуємо оптимальні за термінами і вартістю варіанти.

Попутний транспорт з Іспанії в Україну

Наша додаткова послуга - оренда окремого місця в авто, а не всієї фури. Це зручно і економно для клієнтів, яких цікавить транспортування малогабаритного вантажу. Якщо потрібно доставити щось невелике, крихке або особливо цінне, звертайтеся в Trans-Tur.

Серед наших клієнтів великі підприємства, невеликі компанії, приватні особи. Максимально швидко допоможемо знайти попутне авто з метою здешевлення і прискорення доставки вантажу. Пропонуємо свій супровід на всіх етапах угоди.

Доставка попутним транспортом з Іспанії в Україну

Переваги співпраці з компанією Trans-Tur

Нас вибирають з кількох причин:

 • Безпека вантажу. Гарантуємо збереження вашого товару, пропонуємо перевірені маршрути. Всі авто перед виїздом проходять техогляд;

 • Комплексний супровід. Беремо на себе оформлення документів, включаючи митні декларації. Гарантуємо, що завантаження і вивантаження пройдуть без затримок;

 • Економія. Наші ціни дійсно нижче, до того ж ми попередньо розраховуємо вартість перевезення, фіксуємо її в договорі. Консультуємо безкоштовно, оплата транспортування вантажів відбувається в зручній для клієнта формі;

 • Швидкість доставки. Знову ж залежить від того, який маршрут фахівці з відділу логістики, вам запропонують. У будь-якому випадку вони врахують озвучені клієнтом умови, прорахують можливі затримки на митниці, стан доріг, погодні умови.

Працюємо по всій країні, тому безпечно і недорого організувати міжнародне перевезення можемо для кожного. Ніколи не відмовимо в юридичній консультації. Якщо вас цікавлять вантажоперевезення Україна - Іспанія, звертайтеся до нас через форму зворотного зв'язку, електронну адресу або по телефону.

Також здійснюємо подібні послуги в наступних напрямках: Росію, Польщу, Угорщину, Молдавію, Румунію, Італію, Білорусь, Литву, Латвію, Чехію, Австрію, Казахстан, Туреччину, Німеччину

Швидкий пошук авто

Швидкий пошук транспорту для перевезення вантажів, заповніть форму.

Залишилися питання?

Замовте безкоштовну консультацію заповнивши форму і ми передзвонимо вам протягом 20 хвилин

Безкоштовна консультація

Заповніть всі обов'язкові поля

Вантажоперевезення по Україні

Вантажоперевезення в Києві та області

Ми маємо професійних вантажників і десятки автомобілів, що дозволяє нам гарантувати мінімальний час очікування виконання та вигідні умови співпраці при перевезеннях по Києву. Щоб задовольнити потреби своїх замовників, автопарк компанії має транспортні засоби, розраховані на різну вантажопідйомність від 100 кг до 40 тонн.

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Вінниці та області

Очевидно, що без перевезення матеріалів по місту не обійтися, замовити доставку вантажів по місту фурою, іноді важко і витратно. Швидко здійснити вантажоперевезення в Вінниці допоможуть авто типу газель, такий вид транспорту недорого перевезе матеріал, а вантажники допоможуть впоратися...

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Дніпрі та області

Вантажоперевезення в Дніпрі та області, один з найпоширеніших комплексів і видів послуг. Будь процвітаючий або бізнес, що розвивається, який пов'язаний з матеріальними ресурсами, товарами, виробничими запасами в обов'язковому порядку має на увазі їх доставку.

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Житомирі та області

Сплетіння вузьких вуличок, складні перетину проспектів, все це створює умова при яких транспортування матеріалів в місті краща на авто типу газель. Швидко здійснити вантажоперевезення в Житомирі простіше за рахунок мобільності невеликих вантажівок, крім цього газель має можливість різних варіантів навантаження...

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Запоріжжі та області

Місто Запоріжжя і його передмістя індустріально розвинена область, переїзд сюди без сумніву вигідний, замовити вантажоперевезення в Запоріжжі автомобілями буде безпечно і дешево...

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Кропивницьком та області

Незамінним перевізником в межах міста по праву вважаються малогабаритні авто типу газель. Розміри цього авто дозволяють швидко доставляти вантажі в будь-які райони міста. Замовити вантажоперевезення в Кропивницьком від Trans-Tur за допомогою газель недорого і гарантовано якісно, ​​своєчасно.

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Луцьку та області

Зрозуміло, що доставка вантажів по місту автомобілями важлива частина повсякденного життя і найбільш швидке перевезення буде за допомогою автомобіля газель. Недорого замовити і виконати вантажоперевезення в Луцьку допоможе компанія Trans-Tur , яка надає транспорт різної вагової категорії: 20 тонник...

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Івано-Франківську та області

Кращим помічником при доставці в місті вважаються автомобілі типу газель. Його малі габарити дозволяють легко та швидко пересуватися по вузьких вулицях.

Детальніше...  

Вантажоперевезення у Львові та області

Замовити перевезення товарів, речей в межах міста великим вантажним транспортом часом справа складна, і не завжди вигідне, так що використання авто типу газель буде більш зручніше і дешево.

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Миколаєві та області

Кипляче життя в місті не може обійтися без перевезень. Фахівці грамотно і швидко дадуть відповідь на всі питання, підберуть необхідний транспорт і допоможуть дешево замовити вантажоперевезення в Миколаєві. В організації своєчасних перевезень значну допомогу надають досвідчені вантажники.

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Одесі та області

Зв'язок вузьких вуличок, міські перехрестя, найбільш зручна для проваджень транспортувань по місту автомобілями газель, ціна з якими значно нижче. Вантажоперевезення в Одесі за допомогою газель відбуваються більш швидко і обходяться більш дешево, через малі розміри такого транспорту.

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Полтаві та області

Необхідним критерієм в підприємництві варто вважати доставку товару до точки продажів, найбільш підходящим транспорт це газель. Гарантовано замовити і виконати транспортування зможе Trans-Tur, з якої вантажоперевезення в Полтаві обійдуться більш дешево.

Детальніше...
Замовити дзвінок