Безпечні перевезення
автотранспортом від 100 кг до 40 тонн

Кращим помічником при доставці в місті вважаються автомобілі типу газель. Його малі габарити дозволяють легко та швидко пересуватися по вузьких вулицях. Замовити вантажоперевезення в Івано-Франківську на малих та середніх авто типу газель через Trans-Tur більш дешево та швидко, компанія надає авто з будь-яким способом навантаження:

  • Бічна

  • Задня

  • Верхня

Дуже добре сформована мандрівниця сайту Trans-Tur дозволяє швидко, комфортно замовити потрібну послугу, наприклад. Ця вантажоперевезення дуже зручна при транспортування малого обсягу вантажів, логісти правильно і безкоштовно підберуть відповідний транспорт, а вантажники акуратно виконають навантаження, розвантаження, це значно скоротить час доставки, що обійдеться відчутно недорого.

Вантажоперевезення в Івано-Франківську та області фото

Крім цього компанія передбачила можливість розрахувати перевезення, це дозволить значно спростити оформлення вантажоперевезення в Івано-Франківську, а швидкий підбір авто допоможе замовити підходящої вантажопідйомністю: 1 тонник, 2 тонник, 5 тонник, 10 тонник, 20 тонник. Також не варто забувати про послугу вантажники.

Квартирні переїзди в Івано-Франківську

Будь-яка зміна проживання має причину, при якій організація доставки речей та меблів займає чимало часу. Trans-Tur старанно продумала все етапи перевезення, кожен з яких допоможе недорого та більш швидко з найменшими затратами виконати вантажоперевезення в Івано-Франківську.

В першу чергу потрібно замовити транспорт, тут допоможе розділ швидкий підбір авто, заповнивши який фахівці компанії безкоштовно допоможуть підібрати потрібне авто починаючи від малогабаритного вантажівки газель. Надалі необхідно розрахувати перевезення, це допоможе заздалегідь визначитися з бюджетом та прорахувати доставку більш дешево.

На самому початку організації переїзду, що б володіти повною картиною майбутнього, в компанії Trans-Tur передбачена безкоштовна консультація, під час якої наші логісти зорієнтують по всіх пропозиціях, а також запропонують замовити послугу вантажники, це буде неоціненна допомога під час навантаження, розвантаження.

Квартирні переїзди  в Івано Франківську фото

Міжміські та обласні вантажоперевезення з Івано-Франківська

Trans-Tur компанія володіє всіма необхідними видами транспорту нараховуючи більше 70 автомобілів. Замовити необхідний вид авто починаючи від вантажівки газель та закінчуючи різними вантажівками типу: ізотерм, зерновоз, платформа, цистерна, самоскид, рефрижератор.

Не важливо який бізнес, його прибутковість прямо залежить від доставки вантажів, тому, вкрай важливо правильно замовити транспортування, щоб товар доходив до місця швидко, а перевезення коштувала недорого. Фахівці компанії безкоштовно допоможуть розрахувати перевезення, швидко підібрати необхідний автотранспорт та дешево з послугою попутний автомобіль здійснити вантажоперевезення в Івано-Франківське. Крім малогабаритних автомобілів газель, Trans-Tur готовий забезпечити транспортом під всі види вантажів будь-якої ваги: ​​

Вид вантажу

Вид установки

Групи вантажів

Великогабаритні

Платформа

Будівельна техніка, обладнання

Сільськогосподарський транспорт

Металоконструкції

сипучий

Зерновоз, самоскид

Навалочні кускові

Насипні дрібнофракційних

Небезпечні

Цистерна, ізотерм, рефрижератор

Хімічні продукти

Легкозаймисті

Вибухонебезпечні

Рідкі

Небезпечні рідкі вантажі

Цистерна, ізотерм, рефрижератор, тент

Безпечні харчові рідкі вантажі

Харчові

Ізотерм, рефрижератор, тент

нерідких продуктові вантажі

Передбачивши все необхідне, компанія Trans-Tur гарантує високу якість послуг, що надаються. Будь це вантажоперевезення в Івано-Франківську або по Україні в цілому, вантажі завжди будуть доставлені вчасно.

Швидкий пошук авто

Швидкий пошук транспорту для перевезення вантажів, заповніть форму.

Залишилися питання?

Замовте безкоштовну консультацію заповнивши форму і ми передзвонимо вам протягом 20 хвилин

Безкоштовна консультація

Заповніть всі обов'язкові поля

Міжнародні вантажоперевезення

Вантажоперевезення з України в Австрію

Вантажоперевезення з України в Австрію вигідні підприємцям, актуальні для людей, що переїжджають в ЄС. Це одне з розвинених напрямків, адже відправка вантажів в центральноєвропейську державу за допомогою авто набагато дешевше, ніж оренда місця в літаку або поїзді.

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Білорусь

Компанія «Trans-Tur» надає можливість замовити доставку вантажу з України до Білорусі - зручно, вигідно і найголовніше безпечно. «Trans-Tur» гарантує високу якість кожного авто і відповідність європейським нормам якості відповідно до класу екологічності та безпеки.

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Вірменію

Доставити великі вантажі за кордон досить проблематично. Підтримка надійної транспортної служби дозволить вирішити це питання без зайвого клопоту. Виконати доставку вантажу до Вірменії допоможе надійна компанія Trans-Tur. Широкий перелік послуг дозволяє покластися на надійного партнера.

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Грузію

Перевезення Грузія - Україна відповідальна справа, в якому необхідно ретельно продумати кожен етап логістики. Справитися з цим завданням можуть тільки професіонали. Компанія Trans-Tur візьме на себе клопоти транспортування і надасть все необхідне для того, щоб безпечно доставити ваш вантаж.

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Іспанію

Вантажоперевезення Україна - Іспанія - ваша можливість вийти на міжнародний ринок. Працюючи з 2008 року, ми доставили більше 23 тонн продовольчої сировини, 43 тонн фруктів. З нами працювати вигідно: маємо різні види транспорту, беремо на себе оформлення потрібних для перевезення вантажу документів.

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Італію

Вантажоперевезення Україна - Італія на сьогоднішній день є однією з найбільш затребуваних послуг з кількох причин. Це високорозвинена держава забезпечує українців різними видами якісних товарів, починаючи з одягу і закінчуючи продуктами харчування.

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Казахстан

Затребуваність вантажоперевезень з України в Казахстан зростає порівнянно з тим, як збільшується товарообіг між цими державами. 68% вантажів доставляється автомобільним транспортом - він економічніше ж/д і авіаперевезень. Trans-Tur організовує перевезення Казахстан - Україна з 2008 року.

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Латвію

Компанія-перевізник «Trans-Tur» організовує для Вас ефективну транспортування вантажів між Латвією та Україною. Наша команда розробила досконально вивірені логістичні схеми, завдяки яким транспортне сполучення між найбільшими латвійськими і українськими містами стало ...

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Литву

Одне з найбільш затребуваних напрямів в українській логістиці - вантажоперевезення Україна - Литва. В останні роки обсяг двосторонньої торгівлі між двома партнерськими країнами відчутно зріс. Зараз він перевищує 1 мільярд доларів США на рік.

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Молдавію

Налагоджені вантажоперевезення Україна - Молдова є важливою частиною торгово-економічного співробітництва держав. Ведення бізнесу, організація різноманітних поставок або простий переїзд в сусідню країну - все це вимагає наявності сучасної і надійної ...

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Німеччину

Вантажоперевезення з України в Німеччину - ваша можливість налагодити стійкі економічні відносини з однією з найбагатших країн ЄС. Trans-Tur має великий парк авто, що включає фури вантажопідйомністю від 100кг до 40 тонн.

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Польщу

Вантажоперевезення з України в Польщу є одним з пріоритетних напрямків компанії "Trans-Tur". Адже саме Польща - це не просто країна сусід, а являє собою стратегічно важливого партнера в плані співпраці в різних економічних сферах.

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Росію

Вантажоперевезення Україна - Росія - один з популярних і затребуваних видів транспортування товару, майна. Якщо ви ведете бізнес, займаєтеся постачанням товару з ближнього зарубіжжя або ви просто переїжджаєте жити в іншу країну, Trans-Tur допоможе вам доставити речі ...

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Румунію

Компанія «Trans-Tur» вирішує будь-які труднощі і здійснює надійні і оперативні вантажоперевезення в Румунію і в зворотному напрямку. Кваліфіковані співробітники нашої компанії контролюють весь маршрут пересування вашого вантажу від навантаження товару і до вивантаження.

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Туреччину

Зростаюча актуальність вантажоперевезень з України до Туреччини пов'язана з фінансовою вигодою торгових взаємин цих країн. Продовольча продукція, текстиль, автомобілі, обладнання і різні комплектуючі - все це підлягає регулярному транспортуванню.

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Угорщину

Діяльність багатьох сучасних фірм не обмежується територією тільки однієї держави. Щоб збільшити капітал і залучити більшу аудиторію, вони шукають можливість розвинути свій бізнес за кордоном. Природно, будь-яка співпраця компаній на міжнародному ...

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Чехію

Міжнародні автомобільні вантажоперевезення є найбільш затребуваним і популярним способом доставки будь-якого класу вантажів. Сьогодні на них припадає понад 70% світового вантажообігу, що залишилися 30% поділяють між собою авіа, морські та залізничні перевізники.

Детальніше...
Замовити дзвінок