Безпечні перевезення
автотранспортом від 100 кг до 40 тонн

Транспортування сипучих вантажів є досить поширеною послугою, без якої зараз складно уявити проведення різноманітних робіт у сфері будівництва та монтажу. Крім цього, подібний вид перевезень часто використовується і в інших сферах діяльності, наприклад в сільському господарстві.

Сипучий вантаж - це однорідна маса, яка володіє специфічною характеристикою - сипучістю. Дана особливість є основою поділу вантажу на два види: насипний і навалювальний (для його вантаження і вивантаження потрібне спеціальне обладнання та техніка).

Цистерна для сипучих вантажів фото

Його переміщення має кілька особливостей. Перевізник повинен досконало знати правила вантажоперевезень, які допомагають в подальшому виключити всі помилки, що призводять до зайвих витрат. За порушення даних вказівок, можна отримати штрафні санкції, а також понести серйозний збиток, включаючи втрату самого об'єкта транспортування.

До правил перевезення подібних вантажів, відносять:

 • Завантаження повинна виконуватися таким чином, щоб вантаж не пересипався за краї ємностей транспорту (вантажівки, вагона або самоскида).

 • Тара обов'язково повинна накриватися, оскільки подібні речовини можуть розсипатися на проїжджу частину. Для цього зазвичай використовують міцний брезент, який кріпиться на бортах кузова, вагона або іншої ємності.

 • Забороняється перевезення сипучого вантажу, якщо авто або інший транспортний засіб (докладніше про види транспорту) може спровокувати втрату предмета доставки або його висипання на дорогу.

 • В силу особливостей подібного вантажу, його перевезення можлива тільки в спеціалізованих автомобільних контейнерах.

 • Забороняється перевезення сипучих матеріалів автотранспортом без відповідної тари.

 • Під час вибору підходящого транспортного засобу повинні враховуватися види завантажень: збоку, ззаду, верхня. Адже саме від них залежить безпека транспортування.

 • Для такого матеріалу як цемент, повинен складатися особливий план перевезення, оскільки дана речовина вимагає особливих умов зберігання. Його потрібно захищати в першу чергу від попадання дощу та інших атмосферних явищ.

Дотримання всіх цих правил, вбереже вантаж від виникнення непередбачених ситуацій і різних неприємностей.

Що відноситься до сипучих вантажів?

До даного виду вантажів відносять такі матеріали:

 • торф;

 • щебінь;

 • гравій;

 • пісок;

 • керамзит;

 • камінь;

 • мінеральні добрива та інші.

Залежно від форми, їх можна поділити на кілька груп:

 • пилоподібне;

 • кускові;

 • гранульовані.

Дані види також можна розділити на підгрупи зазначені в таблиці:

Групи вантажівРозміри частинок, мм
Навалочні кускові Особливо великі Понад 320
Крупнокускові Від 160 до 320
Среднекусковие Від 60 до 160
Дрібношматкових Від 10 до 60
Насипні дрібнофракційних Грубозернисті Від 2 до 10
Дрібнозернисті Від 0,5 до 2
Порошкоподібні Від 0,05 до 0,5
Пилоподібні Менш 0,05

Якщо сипучі матеріали перевозяться по Україні, то в процесі планування транспортування практично не виникає ніяких труднощів. Однак, якщо вони здійснюються на міжнародному рівні, то тут потрібно звернути увагу ще й на одиниці виміру ваги.

Таблиця вимірювання ваги в різних країнах:

Англійська системаМетрична система, кг
1 унція 0,284
1 фунт 0,5
1 стоун 6,4
1 центнер (британия) 5,6
1 центнер (сша) 45,3
1 центнер (співдружність незалежних держав) 100
1 коротка тонна 907,18
1 довга тонна 10116

Перевезення сипучих вантажів автотранспортом

Компанія «Trans-Tur» вже багато років займається організацією доставки сипучого вантажу на професійному рівні. У нашому сучасному автопарку представлений великий вибір справних транспортних засобів: фури, тенти, рефрижератори, ізотерми, зерновози, платформи, цистерни та інші спеціалізовані транспортні засоби. Співпрацюючи з нами, ви отримаєте комплексні послуги транспортної логістики, яка включає в себе оформлення всіх необхідних документів.

Довіряючи нам перевезення сипучого вантажу, ви гарантовано отримаєте наступні переваги:

 • доступні ціни;

 • високий рівень сервісного обслуговування;

 • консультаційна підтримка клієнтів;

 • точне дотримання термінів;

 • використання сучасних технологій;

 • спеціальні пропозиції для постійних клієнтів.

Кваліфіковані співробітники компанії відповідально підходять до вирішення поставлених завдань. Крім цього вас порадує ціна на наші послуги. У нас ви зможете недорого і в той же час вигідно замовити перевезення сипучого вантажу від 100 кг в наступних напрямках: Росію, Польщу, Угорщину, Молдавію, Румунію, Італію, Білорусь, Литву, Латвію, Іспанію, Австрію, Казахстан, Туреччину, Німеччину. Для оформлення співпраці з нами вам достатньо зателефонувати або залишити заявку.

Швидкий пошук авто

Швидкий пошук транспорту для перевезення вантажів, заповніть форму.

Залишилися питання?

Замовте безкоштовну консультацію заповнивши форму і ми передзвонимо вам протягом 20 хвилин

Безкоштовна консультація

Заповніть всі обов'язкові поля

Міжнародні вантажоперевезення

Вантажоперевезення з України в Австрію

Вантажоперевезення з України в Австрію вигідні підприємцям, актуальні для людей, що переїжджають в ЄС. Це одне з розвинених напрямків, адже відправка вантажів в центральноєвропейську державу за допомогою авто набагато дешевше, ніж оренда місця в літаку або поїзді.

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Білорусь

Компанія «Trans-Tur» надає можливість замовити доставку вантажу з України до Білорусі - зручно, вигідно і найголовніше безпечно. «Trans-Tur» гарантує високу якість кожного авто і відповідність європейським нормам якості відповідно до класу екологічності та безпеки.

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Вірменію

Доставити великі вантажі за кордон досить проблематично. Підтримка надійної транспортної служби дозволить вирішити це питання без зайвого клопоту. Виконати доставку вантажу до Вірменії допоможе надійна компанія Trans-Tur. Широкий перелік послуг дозволяє покластися на надійного партнера.

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Грузію

Перевезення Грузія - Україна відповідальна справа, в якому необхідно ретельно продумати кожен етап логістики. Справитися з цим завданням можуть тільки професіонали. Компанія Trans-Tur візьме на себе клопоти транспортування і надасть все необхідне для того, щоб безпечно доставити ваш вантаж.

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Іспанію

Вантажоперевезення Україна - Іспанія - ваша можливість вийти на міжнародний ринок. Працюючи з 2008 року, ми доставили більше 23 тонн продовольчої сировини, 43 тонн фруктів. З нами працювати вигідно: маємо різні види транспорту, беремо на себе оформлення потрібних для перевезення вантажу документів.

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Італію

Вантажоперевезення Україна - Італія на сьогоднішній день є однією з найбільш затребуваних послуг з кількох причин. Це високорозвинена держава забезпечує українців різними видами якісних товарів, починаючи з одягу і закінчуючи продуктами харчування.

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Казахстан

Затребуваність вантажоперевезень з України в Казахстан зростає порівнянно з тим, як збільшується товарообіг між цими державами. 68% вантажів доставляється автомобільним транспортом - він економічніше ж/д і авіаперевезень. Trans-Tur організовує перевезення Казахстан - Україна з 2008 року.

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Латвію

Компанія-перевізник «Trans-Tur» організовує для Вас ефективну транспортування вантажів між Латвією та Україною. Наша команда розробила досконально вивірені логістичні схеми, завдяки яким транспортне сполучення між найбільшими латвійськими і українськими містами стало ...

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Литву

Одне з найбільш затребуваних напрямів в українській логістиці - вантажоперевезення Україна - Литва. В останні роки обсяг двосторонньої торгівлі між двома партнерськими країнами відчутно зріс. Зараз він перевищує 1 мільярд доларів США на рік.

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Молдавію

Налагоджені вантажоперевезення Україна - Молдова є важливою частиною торгово-економічного співробітництва держав. Ведення бізнесу, організація різноманітних поставок або простий переїзд в сусідню країну - все це вимагає наявності сучасної і надійної ...

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Німеччину

Вантажоперевезення з України в Німеччину - ваша можливість налагодити стійкі економічні відносини з однією з найбагатших країн ЄС. Trans-Tur має великий парк авто, що включає фури вантажопідйомністю від 100кг до 40 тонн.

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Польщу

Вантажоперевезення з України в Польщу є одним з пріоритетних напрямків компанії "Trans-Tur". Адже саме Польща - це не просто країна сусід, а являє собою стратегічно важливого партнера в плані співпраці в різних економічних сферах.

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Росію

Вантажоперевезення Україна - Росія - один з популярних і затребуваних видів транспортування товару, майна. Якщо ви ведете бізнес, займаєтеся постачанням товару з ближнього зарубіжжя або ви просто переїжджаєте жити в іншу країну, Trans-Tur допоможе вам доставити речі ...

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Румунію

Компанія «Trans-Tur» вирішує будь-які труднощі і здійснює надійні і оперативні вантажоперевезення в Румунію і в зворотному напрямку. Кваліфіковані співробітники нашої компанії контролюють весь маршрут пересування вашого вантажу від навантаження товару і до вивантаження.

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Туреччину

Зростаюча актуальність вантажоперевезень з України до Туреччини пов'язана з фінансовою вигодою торгових взаємин цих країн. Продовольча продукція, текстиль, автомобілі, обладнання і різні комплектуючі - все це підлягає регулярному транспортуванню.

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Угорщину

Діяльність багатьох сучасних фірм не обмежується територією тільки однієї держави. Щоб збільшити капітал і залучити більшу аудиторію, вони шукають можливість розвинути свій бізнес за кордоном. Природно, будь-яка співпраця компаній на міжнародному ...

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Чехію

Міжнародні автомобільні вантажоперевезення є найбільш затребуваним і популярним способом доставки будь-якого класу вантажів. Сьогодні на них припадає понад 70% світового вантажообігу, що залишилися 30% поділяють між собою авіа, морські та залізничні перевізники.

Детальніше...

Вантажоперевезення по Україні

Вантажоперевезення в Києві та області

Ми маємо професійних вантажників і десятки автомобілів, що дозволяє нам гарантувати мінімальний час очікування виконання та вигідні умови співпраці при перевезеннях по Києву. Щоб задовольнити потреби своїх замовників, автопарк компанії має транспортні засоби, розраховані на різну вантажопідйомність від 100 кг до 40 тонн.

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Вінниці та області

Очевидно, що без перевезення матеріалів по місту не обійтися, замовити доставку вантажів по місту фурою, іноді важко і витратно. Швидко здійснити вантажоперевезення в Вінниці допоможуть авто типу газель, такий вид транспорту недорого перевезе матеріал, а вантажники допоможуть впоратися...

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Дніпрі та області

Вантажоперевезення в Дніпрі та області, один з найпоширеніших комплексів і видів послуг. Будь процвітаючий або бізнес, що розвивається, який пов'язаний з матеріальними ресурсами, товарами, виробничими запасами в обов'язковому порядку має на увазі їх доставку.

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Житомирі та області

Сплетіння вузьких вуличок, складні перетину проспектів, все це створює умова при яких транспортування матеріалів в місті краща на авто типу газель. Швидко здійснити вантажоперевезення в Житомирі простіше за рахунок мобільності невеликих вантажівок, крім цього газель має можливість різних варіантів навантаження...

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Запоріжжі та області

Місто Запоріжжя і його передмістя індустріально розвинена область, переїзд сюди без сумніву вигідний, замовити вантажоперевезення в Запоріжжі автомобілями буде безпечно і дешево...

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Кропивницьком та області

Незамінним перевізником в межах міста по праву вважаються малогабаритні авто типу газель. Розміри цього авто дозволяють швидко доставляти вантажі в будь-які райони міста. Замовити вантажоперевезення в Кропивницьком від Trans-Tur за допомогою газель недорого і гарантовано якісно, ​​своєчасно.

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Луцьку та області

Зрозуміло, що доставка вантажів по місту автомобілями важлива частина повсякденного життя і найбільш швидке перевезення буде за допомогою автомобіля газель. Недорого замовити і виконати вантажоперевезення в Луцьку допоможе компанія Trans-Tur , яка надає транспорт різної вагової категорії: 20 тонник...

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Івано-Франківську та області

Кращим помічником при доставці в місті вважаються автомобілі типу газель. Його малі габарити дозволяють легко та швидко пересуватися по вузьких вулицях.

Детальніше...  

Вантажоперевезення у Львові та області

Замовити перевезення товарів, речей в межах міста великим вантажним транспортом часом справа складна, і не завжди вигідне, так що використання авто типу газель буде більш зручніше і дешево.

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Миколаєві та області

Кипляче життя в місті не може обійтися без перевезень. Фахівці грамотно і швидко дадуть відповідь на всі питання, підберуть необхідний транспорт і допоможуть дешево замовити вантажоперевезення в Миколаєві. В організації своєчасних перевезень значну допомогу надають досвідчені вантажники.

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Одесі та області

Зв'язок вузьких вуличок, міські перехрестя, найбільш зручна для проваджень транспортувань по місту автомобілями газель, ціна з якими значно нижче. Вантажоперевезення в Одесі за допомогою газель відбуваються більш швидко і обходяться більш дешево, через малі розміри такого транспорту.

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Полтаві та області

Необхідним критерієм в підприємництві варто вважати доставку товару до точки продажів, найбільш підходящим транспорт це газель. Гарантовано замовити і виконати транспортування зможе Trans-Tur, з якої вантажоперевезення в Полтаві обійдуться більш дешево.

Детальніше...
Замовити дзвінок