Безпечні перевезення
автотранспортом від 100 кг до 40 тонн

Вантажоперевезення з України в Польщу є одним з пріоритетних напрямків компанії Trans-Tur. Адже саме Польща - це не просто країна сусід, а являє собою стратегічно важливого партнера в плані співпраці в різних економічних сферах. Велика частина українських підприємств активно співпрацюють з польськими компаніями. Саме це стає вирішальним фактором у виборі напрямку вантажоперевезень.

В основному, перевозимо готову продукцію, посилки приватних осіб, а також різного роду матеріали виробництва. Але цим список не обмежується, тому що транспортні можливості нашої компанії дозволяють перевозити вантаж абсолютно будь-якого типу.

Протягом багатьох років Україна підтримувала теплі і дружні зв'язки з Польщею. Це держава завжди налаштовувало на собі українських підприємців, надаючи прекрасні можливості для ведення бізнесу. Багато хто з них починав свою діяльність з перевезення вантажу до Польщі, де і реалізували його.

Вигода подібної співпраці полягає в тому, що Польща є одним з міжнародних центрів торгівлі. Ці особливості відрізняють такий вид транспортування вантажу від вантажоперевезень в Росію, Азію і країни інших континентів.

Таким чином, можна виділити основні переваги вантажоперевезення з України в Польщу:

Транспорт для вантажоперевезення з України в Польщу - фото

  • доставка вантажу здійснюється в короткі строки;

  • відсутність черги;

  • безпеку в процесі перевезення вантажу.

Відправлення вантажу з України до сусідньої держави здійснюються зручним для клієнта транспортом.

При цьому враховуються особливості предмета відправки і маршрут.

Вантажоперевезення з Польші в Україну

За багато років співпраці України з Польщею ніколи не виникало труднощів з доставкою вантажу. Для перевезень використовується як стандартний, так і спеціалізований вантажний транспорт. Найчастіше - це автомобілі або залізниця.

З Польщі в Україну можливе транспортування збірних, насипних, негабаритних, небезпечних, рідких, сипучих, великовагових вантажів, перевезення тварин. Для кожного з них вибирають відповідний вид транспорту і складають маршрут перевезення. Доставка автомобілем буде найбільш доступною і зручною у використанні. Залізнична перевезення забезпечить високу схоронність вантажу. А якщо потрібно за короткий час доставити товар на велику відстань, то найкращим вибором авіаційний транспорт.

Попутний транспорт з України в Польщу (довантаження)

Особливим видом вантажоперевезень є довантаження. Цей спосіб доставки вважається найбільш економічно вигідним, так як клієнти заощаджують кошти і час. Суть такого перевезення полягає в тому, що один автомобіль завантажують своїм товаром відразу кілька замовників, тому потрібно буде сплатити тільки той обсяг місця, який займає вантаж. Таким чином, у транспортних компаній з'являється можливість знизити ціни на транспортування товарів, а у клієнтів заощадити на оплаті і безпечно доставити вантаж.

Вигідні вантажоперевезення до/з Польщі разом з компанією "Trans-Tur"

Професіонали нашої компанії "Trans-Tur", забезпечать вам надійну і швидку доставку будь-якого виду вантажу від 100 кг з будь-якої точки України в будь-яку точку Польщі і назад. В цей час доставка буде здійснюватися зручним для вас видом транспорту, залежно від ваших уподобань, характеру вантажу і фінансових можливостей(розрахувати перевезення).

Гарантуємо вантажоперевезення з України в Польщу на вигідних умовах незалежно від виду вантажу, вам досить просто подзвонити до нас або залишити заявку на сайті, а всю іншу роботу виконали наші фахівці в короткі терміни. Працюємо абсолютно у всіх напрямках: всі країни Європи, СНД і Азії, що дозволить вам істотно розширити межі свого бізнесу.

Швидкий пошук авто

Швидкий пошук транспорту для перевезення вантажів, заповніть форму.

Залишилися питання?

Замовте безкоштовну консультацію заповнивши форму і ми передзвонимо вам протягом 20 хвилин

Безкоштовна консультація

Заповніть всі обов'язкові поля

Вантажоперевезення по Україні

Вантажоперевезення в Києві та області

Ми маємо професійних вантажників і десятки автомобілів, що дозволяє нам гарантувати мінімальний час очікування виконання та вигідні умови співпраці при перевезеннях по Києву. Щоб задовольнити потреби своїх замовників, автопарк компанії має транспортні засоби, розраховані на різну вантажопідйомність від 100 кг до 40 тонн.

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Вінниці та області

Очевидно, що без перевезення матеріалів по місту не обійтися, замовити доставку вантажів по місту фурою, іноді важко і витратно. Швидко здійснити вантажоперевезення в Вінниці допоможуть авто типу газель, такий вид транспорту недорого перевезе матеріал, а вантажники допоможуть впоратися...

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Дніпрі та області

Вантажоперевезення в Дніпрі та області, один з найпоширеніших комплексів і видів послуг. Будь процвітаючий або бізнес, що розвивається, який пов'язаний з матеріальними ресурсами, товарами, виробничими запасами в обов'язковому порядку має на увазі їх доставку.

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Житомирі та області

Сплетіння вузьких вуличок, складні перетину проспектів, все це створює умова при яких транспортування матеріалів в місті краща на авто типу газель. Швидко здійснити вантажоперевезення в Житомирі простіше за рахунок мобільності невеликих вантажівок, крім цього газель має можливість різних варіантів навантаження...

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Запоріжжі та області

Місто Запоріжжя і його передмістя індустріально розвинена область, переїзд сюди без сумніву вигідний, замовити вантажоперевезення в Запоріжжі автомобілями буде безпечно і дешево...

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Кропивницьком та області

Незамінним перевізником в межах міста по праву вважаються малогабаритні авто типу газель. Розміри цього авто дозволяють швидко доставляти вантажі в будь-які райони міста. Замовити вантажоперевезення в Кропивницьком від Trans-Tur за допомогою газель недорого і гарантовано якісно, ​​своєчасно.

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Луцьку та області

Зрозуміло, що доставка вантажів по місту автомобілями важлива частина повсякденного життя і найбільш швидке перевезення буде за допомогою автомобіля газель. Недорого замовити і виконати вантажоперевезення в Луцьку допоможе компанія Trans-Tur , яка надає транспорт різної вагової категорії: 20 тонник...

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Івано-Франківську та області

Кращим помічником при доставці в місті вважаються автомобілі типу газель. Його малі габарити дозволяють легко та швидко пересуватися по вузьких вулицях.

Детальніше...  

Вантажоперевезення у Львові та області

Замовити перевезення товарів, речей в межах міста великим вантажним транспортом часом справа складна, і не завжди вигідне, так що використання авто типу газель буде більш зручніше і дешево.

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Миколаєві та області

Кипляче життя в місті не може обійтися без перевезень. Фахівці грамотно і швидко дадуть відповідь на всі питання, підберуть необхідний транспорт і допоможуть дешево замовити вантажоперевезення в Миколаєві. В організації своєчасних перевезень значну допомогу надають досвідчені вантажники.

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Одесі та області

Зв'язок вузьких вуличок, міські перехрестя, найбільш зручна для проваджень транспортувань по місту автомобілями газель, ціна з якими значно нижче. Вантажоперевезення в Одесі за допомогою газель відбуваються більш швидко і обходяться більш дешево, через малі розміри такого транспорту.

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Полтаві та області

Необхідним критерієм в підприємництві варто вважати доставку товару до точки продажів, найбільш підходящим транспорт це газель. Гарантовано замовити і виконати транспортування зможе Trans-Tur, з якої вантажоперевезення в Полтаві обійдуться більш дешево.

Детальніше...
Замовити дзвінок