Безпечні перевезення
автотранспортом від 100 кг до 40 тонн

Сплетіння вузьких вуличок, складні перетину проспектів, все це створює умова при яких транспортування матеріалів в місті краща на авто типу газель. Швидко здійснити вантажоперевезення в Житомирі простіше за рахунок мобільності невеликих вантажівок, крім цього газель має можливість різних варіантів навантаження і вивантаження:

  • Задня

  • Бокова

  • Верхня

У Trans-Tur недорого, можна замовити транспорт різною вантажопідйомністю відповідний для доставок по торговим точкам міста, впоратися з підбором потрібного транспорту допоможе форма швидкого підбору авто на сайті компанії, логісти допоможуть впоратися з оформленням послуги.

Дешево організувати вантажоперевезення в Житомирі можливо за рахунок попутного транспорту йде в потрібному напрямку. Такий вид перевезень є неоціненним при необхідності швидко і недорого доставити невеликий вантаж, а фахівці компанії допоможуть правильно підібрати авто. Значно скоротити час доставки, допоможе послуга вантажники, замовити розвантаження і навантаження можна при виборі будь-якого виду перевезень і типу транспорту.

Вантажоперевезення в Житомирі та області фото

Квартирні переїзди в Житомирі та області

Житомирська область, територія велика і квартирні переїзди можуть займати значний час. Для максимального скорочення часу та виконання доставки недорого необхідно правильно замовити авто потрібної вантажопідйомністю, від автомобіля газель до більших вантажівок, з найбільш підходящим способом навантаження, вивантаження, під час якої вантажники допоможуть впоратися з будь-якими перевезеннями. Щоб вантажоперевезення в Житомирі проходили максимально комфортно і дешево, Trans-Tur спростив завдання по організації всіх етапів доставки.

Починаючи від безкоштовної послуги розрахувати перевезення, в процесі якої логісти компанії швидко допоможуть підібрати потрібне авто, закінчуючи оформленням повного пакету логістичних послуг включаючи розвантаження, завантаження з якою професійно впораються вантажники. Якщо переїзд на увазі транспортування малого обсягу вантажів, безкоштовний підбір попутного транспорту допоможе недорого замовити доставку, здатну швидко організувати переїзд.

Міжміські вантажоперевезення по Житомирській області

Автопарк Trans-Tur нараховуючи понад 70 одиниць різної техніки, здатний недорого, з гарантією безпеки, швидко здійснити будь-які вантажоперевезення в Житомирі і по області. Наша компанія стане незамінним помічником, як в малому, так і у великому бізнесі взявши на себе організацію доставки різної складності.

Квартирні переїзди в Житомирі та області фото

Це може бути перевезення малорозмірних матеріалів на авто типу газель, з якими дешево допоможуть впоратися наші вантажники або замовити перевезення об'ємних вантажів на автомобілях фура. У компанії представлені різні види транспорту з різною вантажопідйомністю: 20 тонник, 10 тонник, 5 тонник, 2 тонник, 1 тонник.

Компанія також має в своєму розпорядженні різними видами установок, платформ, причепів і напівпричепів для вантажоперевезення в Житомирі і по області, ось деякі з них:

Вид вантажу

Вид установки

Групи вантажів

Великогабаритні

Платформа

Будівельна техніка, обладнання

Платформа

Сільськогосподарський транспорт

Платформа

Металоконструкції

Матеріали сипучий

Зерновоз, самоскид

Навалочні кускові

Зерновоз, самоскид

Насипні дрібнофракційних

Небезпечні

Цистерна, цистерна, ізотерм, рефрижератор

Хімічні продукти

Цистерна, ізотерм, рефрижератор

Легкозаймисті

Цистерна, ізотерм, рефрижератор

Вибухонебезпечні

Рідкі

Цистерна, ізотерм, рефрижератор

Небезпечні рідкі вантажі

Цистерна, ізотерм, рефрижератор, тент

Безпечні харчові рідкі вантажі

Харчові

Ізотерм, рефрижератор, тент

нерідких продуктові вантажі

За більш детальною інформацією, а також замовити всі види послуг з логістики потрібно звернутися до відповідних розділів на сайті компанії Trans-Tur.

Швидкий пошук авто

Швидкий пошук транспорту для перевезення вантажів, заповніть форму.

Залишилися питання?

Замовте безкоштовну консультацію заповнивши форму і ми передзвонимо вам протягом 20 хвилин

Безкоштовна консультація

Заповніть всі обов'язкові поля

Міжнародні вантажоперевезення

Вантажоперевезення з України в Австрію

Вантажоперевезення з України в Австрію вигідні підприємцям, актуальні для людей, що переїжджають в ЄС. Це одне з розвинених напрямків, адже відправка вантажів в центральноєвропейську державу за допомогою авто набагато дешевше, ніж оренда місця в літаку або поїзді.

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Білорусь

Компанія «Trans-Tur» надає можливість замовити доставку вантажу з України до Білорусі - зручно, вигідно і найголовніше безпечно. «Trans-Tur» гарантує високу якість кожного авто і відповідність європейським нормам якості відповідно до класу екологічності та безпеки.

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Вірменію

Доставити великі вантажі за кордон досить проблематично. Підтримка надійної транспортної служби дозволить вирішити це питання без зайвого клопоту. Виконати доставку вантажу до Вірменії допоможе надійна компанія Trans-Tur. Широкий перелік послуг дозволяє покластися на надійного партнера.

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Грузію

Перевезення Грузія - Україна відповідальна справа, в якому необхідно ретельно продумати кожен етап логістики. Справитися з цим завданням можуть тільки професіонали. Компанія Trans-Tur візьме на себе клопоти транспортування і надасть все необхідне для того, щоб безпечно доставити ваш вантаж.

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Іспанію

Вантажоперевезення Україна - Іспанія - ваша можливість вийти на міжнародний ринок. Працюючи з 2008 року, ми доставили більше 23 тонн продовольчої сировини, 43 тонн фруктів. З нами працювати вигідно: маємо різні види транспорту, беремо на себе оформлення потрібних для перевезення вантажу документів.

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Італію

Вантажоперевезення Україна - Італія на сьогоднішній день є однією з найбільш затребуваних послуг з кількох причин. Це високорозвинена держава забезпечує українців різними видами якісних товарів, починаючи з одягу і закінчуючи продуктами харчування.

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Казахстан

Затребуваність вантажоперевезень з України в Казахстан зростає порівнянно з тим, як збільшується товарообіг між цими державами. 68% вантажів доставляється автомобільним транспортом - він економічніше ж/д і авіаперевезень. Trans-Tur організовує перевезення Казахстан - Україна з 2008 року.

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Латвію

Компанія-перевізник «Trans-Tur» організовує для Вас ефективну транспортування вантажів між Латвією та Україною. Наша команда розробила досконально вивірені логістичні схеми, завдяки яким транспортне сполучення між найбільшими латвійськими і українськими містами стало ...

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Литву

Одне з найбільш затребуваних напрямів в українській логістиці - вантажоперевезення Україна - Литва. В останні роки обсяг двосторонньої торгівлі між двома партнерськими країнами відчутно зріс. Зараз він перевищує 1 мільярд доларів США на рік.

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Молдавію

Налагоджені вантажоперевезення Україна - Молдова є важливою частиною торгово-економічного співробітництва держав. Ведення бізнесу, організація різноманітних поставок або простий переїзд в сусідню країну - все це вимагає наявності сучасної і надійної ...

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Німеччину

Вантажоперевезення з України в Німеччину - ваша можливість налагодити стійкі економічні відносини з однією з найбагатших країн ЄС. Trans-Tur має великий парк авто, що включає фури вантажопідйомністю від 100кг до 40 тонн.

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Польщу

Вантажоперевезення з України в Польщу є одним з пріоритетних напрямків компанії "Trans-Tur". Адже саме Польща - це не просто країна сусід, а являє собою стратегічно важливого партнера в плані співпраці в різних економічних сферах.

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Росію

Вантажоперевезення Україна - Росія - один з популярних і затребуваних видів транспортування товару, майна. Якщо ви ведете бізнес, займаєтеся постачанням товару з ближнього зарубіжжя або ви просто переїжджаєте жити в іншу країну, Trans-Tur допоможе вам доставити речі ...

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Румунію

Компанія «Trans-Tur» вирішує будь-які труднощі і здійснює надійні і оперативні вантажоперевезення в Румунію і в зворотному напрямку. Кваліфіковані співробітники нашої компанії контролюють весь маршрут пересування вашого вантажу від навантаження товару і до вивантаження.

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Туреччину

Зростаюча актуальність вантажоперевезень з України до Туреччини пов'язана з фінансовою вигодою торгових взаємин цих країн. Продовольча продукція, текстиль, автомобілі, обладнання і різні комплектуючі - все це підлягає регулярному транспортуванню.

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Угорщину

Діяльність багатьох сучасних фірм не обмежується територією тільки однієї держави. Щоб збільшити капітал і залучити більшу аудиторію, вони шукають можливість розвинути свій бізнес за кордоном. Природно, будь-яка співпраця компаній на міжнародному ...

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Чехію

Міжнародні автомобільні вантажоперевезення є найбільш затребуваним і популярним способом доставки будь-якого класу вантажів. Сьогодні на них припадає понад 70% світового вантажообігу, що залишилися 30% поділяють між собою авіа, морські та залізничні перевізники.

Детальніше...
Замовити дзвінок