Безпечні перевезення
автотранспортом від 100 кг до 40 тонн

Замовити перевезення товарів, речей в межах міста великим вантажним транспортом часом справа складна, і не завжди вигідне, так що використання авто типу газель буде більш зручніше і дешево. Trans-Tur недорого організовує вантажоперевезення у Львові надаючи транспорт різної вагової категорії: 1 тонник, 2 тонник, 5 тонник, 10 тонник, 20 тонник.

Для більшої зручності в компанії передбачена послуга вантажники, це гарантує доставку більш швидко і якісно. Автомобіль газель зручний різним видом завантаження:

  • Задня

  • Бічна

  • Верхня

в місті вибір способу залежить від зручності під'їзду до місця доставки.

Замовити логістику вантажів на французьких вулицях Львова автомобілем газель більш безпечно, його малі габарити дозволяють швидко і без проблем здійснювати доставку до дитячих садків і навчальним закладам.

Ретельно організована доставка обходиться більш дешево, для цього на сайті компанії є додаткові послуги, за допомогою яких виконання перевезення виявиться більш простим завданням. Швидкий підбір авто, розрахувати перевезення, попутний транспорт все це спрямовано на транспортування всіх видів вантажу якісно і недорого.

Вантажоперевезення у Львові та області фото

Квартирні переїзди по місту Львову

Для переїзду потрібна значна кількість часу, а хотілося б швидко, при цьому недорого і зберегти вантаж без пошкоджень. Насамперед потрібно замовити відповідний автомобіль, з послугою швидкий підбір авто грамотні співробітники Trans-Tur допоможуть підібрати авто потрібної вантажопідйомності, з відповідним способом навантаження, вивантаження .

Важливим підмогою є вантажники, готові акуратно, професійно виконають свою роботу, залишивши меблі і речі в цілості. У разі, коли речей не багато, наймати транспорт цілком не вигідно, в цьому випадку варто скористатися послугою попутний транспорт, з яким вантажоперевезення у Львові обійдуться дешево, а перевезення здійсниться значно швидше.

На початку будь-якого переїзду завжди цікавить вартість транспортування, в яку включається оренда автомобіля, починаючи від авто типу газель, вантажники які прискорять доставку і багато іншого. Заповнивши інформаційні поля у вкладці розрахувати перевезення, співробітники компанії нададуть найбільш вигідний варіант, а також грамотно оформлять транспортування з урахуванням всіх нюансів.

Квартирні переїзди у Львові фото

Міжміські перевезення по Львівській області

Транспортування недорого в найкоротші терміни виведе бізнес на новий рівень, приносячи ще більше доходу. Trans-Tur компанія з великим досвідом, виконає вантажоперевезення у Львові і області з усіма необхідними вимогами з транспортування. Автопарк організації налічує 70 одиниць різної техніки здатної перевозити різні вантажі:

Вантаж

перевозиться вага

Вид автомобіля

сипучий

від 100 кг

цистерна, самоскид

рідкий (продуктові, небезпечні)

20-40 тис. Л.

Цистерна, критий, суцільнометалевий, ізотерм, бортовий

небезпечний

Обсяг, вантажопідйомність транспорту

Цистерна, критий, суцільнометалевий, ізотерм, бортовий

негабаритний

вантажопідйомність транспорту

платформа, бортовий

Ціни на міжміські маршрути по Львові

НапрямокВідстаньВантажопідйомністьВартістьСума, грн
Київ - Львів 547 км до 2 тонн (типу Газель) 7,3 грн / км 4000
до 5 тонн 11,8 грн / км 6500
до 10 тонн 13,7 грн / км 7500
до 20 тонн 17,36 грн / км 9500

Замовити транспортування в Trans-Tur просто, швидко і надійно, вантажники акуратно допоможуть з навантаженням, розвантаженням, також в компанії легко, без зайвих оформлень паперів, можна замовити вантажний транспорт, починаючи з газель.

В кінці кожної сторінки є безкоштовна консультація, заповнивши обов'язкові поля, співробітники допоможуть впоратися з усіма нюансами це допоможе виконати доставку більш дешево, врахувати всі деталі, це значно спростить вантажоперевезення у Львові, а також в будь-яку точку України і зарубіжжя.

Швидкий пошук авто

Швидкий пошук транспорту для перевезення вантажів, заповніть форму.

Залишилися питання?

Замовте безкоштовну консультацію заповнивши форму і ми передзвонимо вам протягом 20 хвилин

Безкоштовна консультація

Заповніть всі обов'язкові поля

Міжнародні вантажоперевезення

Вантажоперевезення з України в Австрію

Вантажоперевезення з України в Австрію вигідні підприємцям, актуальні для людей, що переїжджають в ЄС. Це одне з розвинених напрямків, адже відправка вантажів в центральноєвропейську державу за допомогою авто набагато дешевше, ніж оренда місця в літаку або поїзді.

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Білорусь

Компанія «Trans-Tur» надає можливість замовити доставку вантажу з України до Білорусі - зручно, вигідно і найголовніше безпечно. «Trans-Tur» гарантує високу якість кожного авто і відповідність європейським нормам якості відповідно до класу екологічності та безпеки.

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Вірменію

Доставити великі вантажі за кордон досить проблематично. Підтримка надійної транспортної служби дозволить вирішити це питання без зайвого клопоту. Виконати доставку вантажу до Вірменії допоможе надійна компанія Trans-Tur. Широкий перелік послуг дозволяє покластися на надійного партнера.

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Грузію

Перевезення Грузія - Україна відповідальна справа, в якому необхідно ретельно продумати кожен етап логістики. Справитися з цим завданням можуть тільки професіонали. Компанія Trans-Tur візьме на себе клопоти транспортування і надасть все необхідне для того, щоб безпечно доставити ваш вантаж.

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Іспанію

Вантажоперевезення Україна - Іспанія - ваша можливість вийти на міжнародний ринок. Працюючи з 2008 року, ми доставили більше 23 тонн продовольчої сировини, 43 тонн фруктів. З нами працювати вигідно: маємо різні види транспорту, беремо на себе оформлення потрібних для перевезення вантажу документів.

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Італію

Вантажоперевезення Україна - Італія на сьогоднішній день є однією з найбільш затребуваних послуг з кількох причин. Це високорозвинена держава забезпечує українців різними видами якісних товарів, починаючи з одягу і закінчуючи продуктами харчування.

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Казахстан

Затребуваність вантажоперевезень з України в Казахстан зростає порівнянно з тим, як збільшується товарообіг між цими державами. 68% вантажів доставляється автомобільним транспортом - він економічніше ж/д і авіаперевезень. Trans-Tur організовує перевезення Казахстан - Україна з 2008 року.

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Латвію

Компанія-перевізник «Trans-Tur» організовує для Вас ефективну транспортування вантажів між Латвією та Україною. Наша команда розробила досконально вивірені логістичні схеми, завдяки яким транспортне сполучення між найбільшими латвійськими і українськими містами стало ...

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Литву

Одне з найбільш затребуваних напрямів в українській логістиці - вантажоперевезення Україна - Литва. В останні роки обсяг двосторонньої торгівлі між двома партнерськими країнами відчутно зріс. Зараз він перевищує 1 мільярд доларів США на рік.

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Молдавію

Налагоджені вантажоперевезення Україна - Молдова є важливою частиною торгово-економічного співробітництва держав. Ведення бізнесу, організація різноманітних поставок або простий переїзд в сусідню країну - все це вимагає наявності сучасної і надійної ...

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Німеччину

Вантажоперевезення з України в Німеччину - ваша можливість налагодити стійкі економічні відносини з однією з найбагатших країн ЄС. Trans-Tur має великий парк авто, що включає фури вантажопідйомністю від 100кг до 40 тонн.

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Польщу

Вантажоперевезення з України в Польщу є одним з пріоритетних напрямків компанії "Trans-Tur". Адже саме Польща - це не просто країна сусід, а являє собою стратегічно важливого партнера в плані співпраці в різних економічних сферах.

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Росію

Вантажоперевезення Україна - Росія - один з популярних і затребуваних видів транспортування товару, майна. Якщо ви ведете бізнес, займаєтеся постачанням товару з ближнього зарубіжжя або ви просто переїжджаєте жити в іншу країну, Trans-Tur допоможе вам доставити речі ...

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Румунію

Компанія «Trans-Tur» вирішує будь-які труднощі і здійснює надійні і оперативні вантажоперевезення в Румунію і в зворотному напрямку. Кваліфіковані співробітники нашої компанії контролюють весь маршрут пересування вашого вантажу від навантаження товару і до вивантаження.

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Туреччину

Зростаюча актуальність вантажоперевезень з України до Туреччини пов'язана з фінансовою вигодою торгових взаємин цих країн. Продовольча продукція, текстиль, автомобілі, обладнання і різні комплектуючі - все це підлягає регулярному транспортуванню.

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Угорщину

Діяльність багатьох сучасних фірм не обмежується територією тільки однієї держави. Щоб збільшити капітал і залучити більшу аудиторію, вони шукають можливість розвинути свій бізнес за кордоном. Природно, будь-яка співпраця компаній на міжнародному ...

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Чехію

Міжнародні автомобільні вантажоперевезення є найбільш затребуваним і популярним способом доставки будь-якого класу вантажів. Сьогодні на них припадає понад 70% світового вантажообігу, що залишилися 30% поділяють між собою авіа, морські та залізничні перевізники.

Детальніше...
Замовити дзвінок