Безпечні перевезення
автотранспортом від 100 кг до 40 тонн

Зрозуміло, що доставка вантажів по місту автомобілями важлива частина повсякденного життя і найбільш швидке перевезення буде за допомогою автомобіля газель. Недорого замовити і виконати вантажоперевезення в Луцьку допоможе компанія Trans-Tur , яка надає транспорт різної вагової категорії: 20 тонник, 10 тонник, 5 тонник, 2 тонник, 1 тонник.

Швидко доставити вантажі в межах міста допоможуть досвідчені вантажники, які недорого і акуратно виконають завантаження\вивантаження. В автомобілях передбачені різні види завантажень і розвантаження: верхня, збоку, ззаду, це значно прискорить виконання транспортування.

Заповнивши бланк, швидкий підбір авто, досвідчені співробітники в сфері логістики допоможуть дешево замовити вантажоперевезення без оформлення зайвої документації. Крім цього, компанією передбачені додаткові послуги: розрахувати перевезення, допоможе недорого виконати транспортування, попутний транспорт, з яким доставка вантажу малих обсягів обійдеться дешево.

Вантажоперевезення в Луцьку та області фото

Квартирні переїзди в Луцьку та області

Очевидно, що зміна проживання вимагає багато часу і праці, щоб переїзд пройшов гладко і швидко, необхідно подбати про все заздалегідь. Виконати переїзд допоможе Trans-Tur, наявність у нас транспорту і досвідчених вантажників, це все можна оформити, не виходячи з дому. На сайті є додаткова інформація, яка допомагає замовити перевезення більш дешево:

Швидкий пошук авто - коли підвертається відмінний житловий варіант, забивати голову деталями перевезення немає ні часу, ні бажання, потрібно просто замовити переїзд. Заповнивши анкету, фахівці зв'яжуться і запропонують найбільш підходящий варіант.

Розрахувати перевезення - недорого це коли враховані деталі і обраний кращий варіант, коли друзі це добре, але досвідчені вантажники, які вбережуть від додаткових витрат все ж краще. Логісти компанії допоможуть прорахувати всі нюанси.

Попутний транспорт - найдорожче у людини цей час, з такою послугою доставка вантажів малого обсягу або дуже термінового замовлення, пройде швидше і дешево. Співробітники компанії підберуть відповідний транспорт, що йде в потрібному напрямку.

Міжміські вантажоперевезення по Волинській області фото

Міжміські перевезення по Волинській області

Trans-Tur розпорядженні значною кількістю транспорту, здатним виконати вантажоперевезення в Луцьку і по області будь-якої складності.

Наявність транспорту під різні вантажі:

Налічуючи близько 70 автомобілів, в своєму розпорядженні всі видами установок:

Поширені

Спеціальні установки

Тент

Рефрижератор

Ізотерм

Автоцистерна

Відкритий бортовий

Контейнеровоз

Платформа

Автовоз

Автосцепка

Зерновоз

Самоскид, Тонар

Лісовоз

Доставка по області це цілий процес, в якому Trans-Tur передбачила все для виконання доставки швидко і недорого. Виконати розрахунок вантажоперевезення, замовити послугу вантажники, правильно розрахувати вантажопідйомність авто, допоможуть фахівці компанії.

Мале підприємництво або великий бізнес вимагають доставки сировини і готової продукції в термін, стабільність роботи фірм багато в чому залежить від якості транспортування. Trans-Tur гарантовано, без оформлення зайвої документації і безпечно, виконають вантажоперевезення в Луцьку і по області.

Швидкий пошук авто

Швидкий пошук транспорту для перевезення вантажів, заповніть форму.

Залишилися питання?

Замовте безкоштовну консультацію заповнивши форму і ми передзвонимо вам протягом 20 хвилин

Безкоштовна консультація

Заповніть всі обов'язкові поля

Міжнародні вантажоперевезення

Вантажоперевезення з України в Австрію

Вантажоперевезення з України в Австрію вигідні підприємцям, актуальні для людей, що переїжджають в ЄС. Це одне з розвинених напрямків, адже відправка вантажів в центральноєвропейську державу за допомогою авто набагато дешевше, ніж оренда місця в літаку або поїзді.

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Білорусь

Компанія «Trans-Tur» надає можливість замовити доставку вантажу з України до Білорусі - зручно, вигідно і найголовніше безпечно. «Trans-Tur» гарантує високу якість кожного авто і відповідність європейським нормам якості відповідно до класу екологічності та безпеки.

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Вірменію

Доставити великі вантажі за кордон досить проблематично. Підтримка надійної транспортної служби дозволить вирішити це питання без зайвого клопоту. Виконати доставку вантажу до Вірменії допоможе надійна компанія Trans-Tur. Широкий перелік послуг дозволяє покластися на надійного партнера.

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Грузію

Перевезення Грузія - Україна відповідальна справа, в якому необхідно ретельно продумати кожен етап логістики. Справитися з цим завданням можуть тільки професіонали. Компанія Trans-Tur візьме на себе клопоти транспортування і надасть все необхідне для того, щоб безпечно доставити ваш вантаж.

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Іспанію

Вантажоперевезення Україна - Іспанія - ваша можливість вийти на міжнародний ринок. Працюючи з 2008 року, ми доставили більше 23 тонн продовольчої сировини, 43 тонн фруктів. З нами працювати вигідно: маємо різні види транспорту, беремо на себе оформлення потрібних для перевезення вантажу документів.

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Італію

Вантажоперевезення Україна - Італія на сьогоднішній день є однією з найбільш затребуваних послуг з кількох причин. Це високорозвинена держава забезпечує українців різними видами якісних товарів, починаючи з одягу і закінчуючи продуктами харчування.

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Казахстан

Затребуваність вантажоперевезень з України в Казахстан зростає порівнянно з тим, як збільшується товарообіг між цими державами. 68% вантажів доставляється автомобільним транспортом - він економічніше ж/д і авіаперевезень. Trans-Tur організовує перевезення Казахстан - Україна з 2008 року.

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Латвію

Компанія-перевізник «Trans-Tur» організовує для Вас ефективну транспортування вантажів між Латвією та Україною. Наша команда розробила досконально вивірені логістичні схеми, завдяки яким транспортне сполучення між найбільшими латвійськими і українськими містами стало ...

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Литву

Одне з найбільш затребуваних напрямів в українській логістиці - вантажоперевезення Україна - Литва. В останні роки обсяг двосторонньої торгівлі між двома партнерськими країнами відчутно зріс. Зараз він перевищує 1 мільярд доларів США на рік.

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Молдавію

Налагоджені вантажоперевезення Україна - Молдова є важливою частиною торгово-економічного співробітництва держав. Ведення бізнесу, організація різноманітних поставок або простий переїзд в сусідню країну - все це вимагає наявності сучасної і надійної ...

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Німеччину

Вантажоперевезення з України в Німеччину - ваша можливість налагодити стійкі економічні відносини з однією з найбагатших країн ЄС. Trans-Tur має великий парк авто, що включає фури вантажопідйомністю від 100кг до 40 тонн.

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Польщу

Вантажоперевезення з України в Польщу є одним з пріоритетних напрямків компанії "Trans-Tur". Адже саме Польща - це не просто країна сусід, а являє собою стратегічно важливого партнера в плані співпраці в різних економічних сферах.

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Росію

Вантажоперевезення Україна - Росія - один з популярних і затребуваних видів транспортування товару, майна. Якщо ви ведете бізнес, займаєтеся постачанням товару з ближнього зарубіжжя або ви просто переїжджаєте жити в іншу країну, Trans-Tur допоможе вам доставити речі ...

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Румунію

Компанія «Trans-Tur» вирішує будь-які труднощі і здійснює надійні і оперативні вантажоперевезення в Румунію і в зворотному напрямку. Кваліфіковані співробітники нашої компанії контролюють весь маршрут пересування вашого вантажу від навантаження товару і до вивантаження.

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Туреччину

Зростаюча актуальність вантажоперевезень з України до Туреччини пов'язана з фінансовою вигодою торгових взаємин цих країн. Продовольча продукція, текстиль, автомобілі, обладнання і різні комплектуючі - все це підлягає регулярному транспортуванню.

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Угорщину

Діяльність багатьох сучасних фірм не обмежується територією тільки однієї держави. Щоб збільшити капітал і залучити більшу аудиторію, вони шукають можливість розвинути свій бізнес за кордоном. Природно, будь-яка співпраця компаній на міжнародному ...

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Чехію

Міжнародні автомобільні вантажоперевезення є найбільш затребуваним і популярним способом доставки будь-якого класу вантажів. Сьогодні на них припадає понад 70% світового вантажообігу, що залишилися 30% поділяють між собою авіа, морські та залізничні перевізники.

Детальніше...
Замовити дзвінок