Безпечні перевезення
автотранспортом від 100 кг до 40 тонн

Перевезення Грузія - Україна відповідальна справа, в якому необхідно ретельно продумати кожен етап логістики. Справитися з цим завданням можуть тільки професіонали. Компанія Trans-Tur візьме на себе клопоти транспортування і надасть все необхідне для того, щоб безпечно доставити ваш вантаж.

Вантажоперевезення з України до Грузії фото

Вартість доставки вантажів з України в Грузію

Ціна перевезення до Грузії формується при кожному замовленні індивідуально, залежить від певних моментів, розрахувати онлайн. Доставка проводиться транспортом різної вантажопідйомності.

Ціна встановлюються з урахуванням ряду критерій:

 • ваги і габаритів вантажу;

 • відстані і особливостей маршруту;

 • характеристик продукції;

 • додаткових послуг;

 • необхідності страхування.

Ціни на популярні маршрути з України до Грузії

НапрямокТранспортВага (т)Відстань (км)Час в дорозі (годин)Ціна ($/км)*
Київ - Батумі Тент 20 1860 26 0,85
Харків - Тбілісі Тент 20 1343 18 0,85
Дніпро - Руставі Тент 10 1372 19 0,63
Житомир - Кутаїсі Тент 10 1787 25 0,63
Львів - Тбілісі Тент 5 2356 30 0,48

Міжнародні вантажоперевезення з Грузії до України

Доставка вантажу з Грузії до України - це елементарна задача для фахівців Trans Tur, з якою вони стикаються щодня. Для реалізації даної мети вам не потрібен свій транспорт або знання нюансів міжнародних перевезень. Менеджери компанії нададуть весь спектр послуг:

 • підготують всю необхідну документацію;

 • нададуть брокерські послуги;

 • розроблять найбільш зручний маршрут;

 • оцінять особливості замовлення і підберуть транспортний засіб, яке ідеально підходить за всіма критеріями.

Перевезення вантажів з Грузії в нашій компанії - це гарантія своєчасної доставки. Ми перевеземо будь-який товар від 100 кг з України в Грузію та назад. У нас використовуються всі види транспорту та типи завантажень.

Міжнародні вантажоперевезення з Грузії до України фото

Види транспорту надається нашою компанією:

Вантажопідйомність (тонн)Площа транспортного засобу (куб.м)Тип кузову
Від 10 кг до 2,5 тонн До 20 куб.м Тент, мебльовіз, крита, тент, рефрижиратор, ізотерм і т.д.
Від 2,5 до 5 тонн До 40 куб.м Тент, крита, тент, рефрижератор, ізотерм і т.д.
Від 5 до 10 тонн До 60 куб.м Тент, крита, тент, рефрижератор, ізотерм і т.д.
Від 10 до 20 тонн До 120 куб.м Тент, крита, тент, рефрижератор, ізотерм і т.д.

Типи завантажень:

 1. Задня. Це найпоширеніший вид навантаження, який забезпечує роботу з будь-якою продукцією і товарами. Для водіїв дана навантаження в пріоритеті, тому що їм не потрібно робити зайвих дій, а досить просто підняти тент або відкрити задні двері.

 2. Верхня. Має на увазі навантаження у верхній частині машини з використанням крана. Краща для важких та великих вантажів.

 3. Бічна. Актуальна при використанні автонавантажувача або рокли. Дуже зручний спосіб при наявності спеціальної «штори».

Наша організація надає послугу перевезень до Грузії, наступних видів вантажу:

Ціни на популярні маршрути з Грузії до України

НапрямокТранспортВага (т)Відстань (км)Час в дорозі (годин)Ціна ($/км)*
Гурджаані - Київ Тент 20 1927 26 0,85
Тбілісі - Харків Тент 20 +1343 19 0,85
Телаві - Одеса Тент 10 1755 24 0,63
Боржомі - Одеса Тент 10 1541 23 0,63
Кутаїсі - Суми Тент 5 1 542 23 0,48

Попутний транспорт: Україна - Грузія

Якщо габарити вашого вантажу мало великі для того, щоб зайняти всю платформу авто, ідеальним рішенням для автомобільних перевезень в Грузію стане комплектація з іншим вантажем, який прямує в потрібному напрямку.

Транспорт вантажиться в дорозі, завдяки чому клієнт оплачує тільки транспортування свого товару з пункту А в пункт Б.

попутний транспорт з україна до грузії фото

Переваги послуги довантаження для замовника:

 • перевезення навіть самих мінімальних по вазі вантажів;

 • економія коштів;

 • налагоджена схема організації: за напрацьованою ланцюжку менеджерами надається попутне авто в обумовлене місце та час;

 • оперативність доставки;

 • за гарантії доставки повністю відповідає компанія перевізник.

Високий професіоналізм та ступінь кваліфікації працівників, що надають попутні вантажоперевезення з Грузії, співпраця з надійними партнерами, використання інноваційних технологічних рішень дають можливість задовольняти будь-які побажання замовників.

Якщо ви зацікавлені у швидкій, надійної та безпечної доставки вантажу до Грузії, звертайтеся до нас. Багаторічний стаж роботи зробив нас лідерами в цій галузі. Досвідчені менеджери підготують документи, розроблять найоптимальніший маршрут прямування та виберуть відповідний транспорт.

Швидкий пошук авто

Швидкий пошук транспорту для перевезення вантажів, заповніть форму.

Залишилися питання?

Замовте безкоштовну консультацію заповнивши форму і ми передзвонимо вам протягом 20 хвилин

Безкоштовна консультація

Заповніть всі обов'язкові поля

Вантажоперевезення по Україні

Вантажоперевезення в Києві та області

Ми маємо професійних вантажників і десятки автомобілів, що дозволяє нам гарантувати мінімальний час очікування виконання та вигідні умови співпраці при перевезеннях по Києву. Щоб задовольнити потреби своїх замовників, автопарк компанії має транспортні засоби, розраховані на різну вантажопідйомність від 100 кг до 40 тонн.

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Вінниці та області

Очевидно, що без перевезення матеріалів по місту не обійтися, замовити доставку вантажів по місту фурою, іноді важко і витратно. Швидко здійснити вантажоперевезення в Вінниці допоможуть авто типу газель, такий вид транспорту недорого перевезе матеріал, а вантажники допоможуть впоратися...

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Дніпрі та області

Вантажоперевезення в Дніпрі та області, один з найпоширеніших комплексів і видів послуг. Будь процвітаючий або бізнес, що розвивається, який пов'язаний з матеріальними ресурсами, товарами, виробничими запасами в обов'язковому порядку має на увазі їх доставку.

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Житомирі та області

Сплетіння вузьких вуличок, складні перетину проспектів, все це створює умова при яких транспортування матеріалів в місті краща на авто типу газель. Швидко здійснити вантажоперевезення в Житомирі простіше за рахунок мобільності невеликих вантажівок, крім цього газель має можливість різних варіантів навантаження...

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Запоріжжі та області

Місто Запоріжжя і його передмістя індустріально розвинена область, переїзд сюди без сумніву вигідний, замовити вантажоперевезення в Запоріжжі автомобілями буде безпечно і дешево...

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Кропивницьком та області

Незамінним перевізником в межах міста по праву вважаються малогабаритні авто типу газель. Розміри цього авто дозволяють швидко доставляти вантажі в будь-які райони міста. Замовити вантажоперевезення в Кропивницьком від Trans-Tur за допомогою газель недорого і гарантовано якісно, ​​своєчасно.

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Луцьку та області

Зрозуміло, що доставка вантажів по місту автомобілями важлива частина повсякденного життя і найбільш швидке перевезення буде за допомогою автомобіля газель. Недорого замовити і виконати вантажоперевезення в Луцьку допоможе компанія Trans-Tur , яка надає транспорт різної вагової категорії: 20 тонник...

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Івано-Франківську та області

Кращим помічником при доставці в місті вважаються автомобілі типу газель. Його малі габарити дозволяють легко та швидко пересуватися по вузьких вулицях.

Детальніше...  

Вантажоперевезення у Львові та області

Замовити перевезення товарів, речей в межах міста великим вантажним транспортом часом справа складна, і не завжди вигідне, так що використання авто типу газель буде більш зручніше і дешево.

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Миколаєві та області

Кипляче життя в місті не може обійтися без перевезень. Фахівці грамотно і швидко дадуть відповідь на всі питання, підберуть необхідний транспорт і допоможуть дешево замовити вантажоперевезення в Миколаєві. В організації своєчасних перевезень значну допомогу надають досвідчені вантажники.

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Одесі та області

Зв'язок вузьких вуличок, міські перехрестя, найбільш зручна для проваджень транспортувань по місту автомобілями газель, ціна з якими значно нижче. Вантажоперевезення в Одесі за допомогою газель відбуваються більш швидко і обходяться більш дешево, через малі розміри такого транспорту.

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Полтаві та області

Необхідним критерієм в підприємництві варто вважати доставку товару до точки продажів, найбільш підходящим транспорт це газель. Гарантовано замовити і виконати транспортування зможе Trans-Tur, з якої вантажоперевезення в Полтаві обійдуться більш дешево.

Детальніше...
Замовити дзвінок