Безпечні перевезення
автотранспортом від 100 кг до 40 тонн

Затребуваність вантажоперевезень з України до Казахстану зростає порівнянно з тим, як збільшується товарообіг між цими державами. 68% вантажів доставляється автомобільним транспортом - він економічніше ж/д і авіаперевезень.

Trans-Tur організовує перевезення Казахстан - Україна з 2008 року, має в своєму розпорядженні машинами місткістю до 120 куб.м. З нами можливе транспортування вантажу вагою від 100 кг до 40 тонн. Авто підбирається з урахуванням типу товару: живий, швидкопсувний, небезпечний.

З Trans-Tur перевезення з Казахстану в Україну можна організувати швидко і недорого. У нас найбільша в СНД партнерська мережа, ціни на 10% нижчі за ринкових. Координуємо автомобільні вантажоперевезення в Нурсултан (Алмати), Астану, Караганду, Шимкент та інші міста.

Ціни на популярні маршрути з України до Казахстану

НапрямокВідстаньВантажопідйомністьВид транспортуВартість *Сума, дол.*
Київ - Алма-Ата 3463 км 20 тонн Тент, крита 1.73 $/км 6000
Дніпро - Уральськ 1489 км 20 тонн Тент 1.62 $/км 2500
Дніпро - Нур-Султан (Астана) 3332 км 20 тонн Тент 1.50 $/км 5000
Чернівці - Нур-Султан (Астана) 3969 км 20 тонн Тент, крита 1.48 $/км 5900
Одеса - Алма-Ата 4616 км 20 тонн Рефрижератор 1.77 $/км 8200

Ціни на перевезення актуальні на момент публікації та можуть змінюватися в залежності від маршруту, ціни на паливо, митними послугами та іншими фінансовими витратами. Для уточнення ціни на перевезення, залишайте заявку на безкоштовний розрахунок .

 фото вантажоперевезень з України в Казахстан

Міжнародні вантажоперевезення з Казахстану в Україну

Надаємо клієнтам будь-який вид вантажного авто:

Тип кузова

Тип вантажу

зерновоз

сипучі вантажі, зерно

цистерна

наливні вантажі, нафта

тент

всі види габаритних вантажів, обладнання

платформа

негабаритний вантаж

рефрижератор

медикаменти, продукти харчування, косметика, квіти

Для перевезення вантажів з Казахстану нерідко потрібні самоскиди, лісовози, ізотерми, контейнеровози. Ціна послуг Trans-Tur залежить від складеного в відділі логістики маршруту, обраного транспорту. Також важливі дати завантаження/розвантаження (терміновість вантажного перевезення в Казахстан), необхідність оформлення документів на митниці.

Ціни на популярні маршрути з Казахстану до України

НапрямокВідстаньВантажопідйомністьВид транспортуВартість *Сума, дол. *
Тараз - Київ 3798 км 20 тонн Тент, крита 0.55 $/км 2100
Петропавловськ - Харків 2607 км 20 тонн Тент, крита 0.88 $/км 2300
Атирау - Запоріжжя 1 557 км 20 тонн Рефрижератор 1.60 $/км 2500
Павлодар - Київ 3646 км 20 тонн Тент, крита 0.52 $/км 1900
Усть-Каменогорськ - Дніпро 4208 км 20 тонн Тент, крита 0.64 $/км 2700
Шимкент - Суми 3312 км 20 тонн Тент, крита 0.65 $/км 2160

Ціни на перевезення актуальні на момент публікації та можуть змінюватися в залежності від маршруту, ціни на паливо, митними послугами та іншими фінансовими витратами. Для уточнення ціни на перевезення, залишайте заявку на безкоштовний розрахунок.

Фото міжнародних вантажоперевезень з Казахстану в Україну

Попутний транспорт з Казахстану в Україну

В залежності від типу і обсягу вантажу ви можете замовляти попутні вантажоперевезення Казахстан - Україна. Це економно для приватних клієнтів, в разі міжнародного переїзду. Також послуга попутного авто актуальна для підприємців, які не потребують в оренді цілої фури для доставки закупленого товару.

Організація міжнародних вантажоперевезень з Казахстану до України в компанії Trans-Tur відбувається цілодобово. Приймаємо замовлення через сайт і по телефону, обробляємо їх відразу ж. Ціну перевезення Казахстан - Україна уточнюйте у диспетчера, при необхідності обов'язково запишіться на безкоштовну консультацію.

Оформлення заявки на доставку вантажу з Казахстану. Для подачі заявки надішліть через сайт:

  • контактні дані;

  • інформацію про місце і дату завантаження/розвантаження;

  • відомості про вантаж (вага, обсяг, умови транспортування).

В коментарі до замовлення напишіть, який тип завантаження/розвантаження кращий (збоку, зверху або ззаду). Будь-які побажання щодо транспорту та оформлення документів для прискорення автоперевезення з Казахстану в Україну вказуйте в примітці до заявки. Це ж стосується питання страховки, попутного авто, тощо.

Розрахунок вартості доставки вантажів Казахстан-Україна

Дізнатися ціну міжнародних вантажоперевезень в межах СНД найлегше по телефону. Зателефонуйте нашому диспетчеру або залиште запит на зворотний зв'язок через сайт на сторінці розрахувати перевезення онлайн. Автомобільні перевезення Казахстан - Україна з Trans-Tur завжди дешевше, ніж у інших логістичних компаній.

Ми працюємо тільки з перевіреними партнерами, гарантуємо дотримання термінів і неушкодженість товару. Попередню ціну доставки розраховуємо, виходячи з даних про вантаж, машини та рейс. Приймаємо замовлення на перевезення вантажу з України в Казахстан без вихідних.

Також здійснюємо подібні послуги в наступних напрямках: Росію, Польщу, Угорщину, Молдавію, Румунію, Італію, Білорусь, Литву, Латвію, Чехію, Іспанію, Австрію, Туреччину, Німеччину

Швидкий пошук авто

Швидкий пошук транспорту для перевезення вантажів, заповніть форму.

Залишилися питання?

Замовте безкоштовну консультацію заповнивши форму і ми передзвонимо вам протягом 20 хвилин

Безкоштовна консультація

Заповніть всі обов'язкові поля

Вантажоперевезення по Україні

Вантажоперевезення в Києві та області

Ми маємо професійних вантажників і десятки автомобілів, що дозволяє нам гарантувати мінімальний час очікування виконання та вигідні умови співпраці при перевезеннях по Києву. Щоб задовольнити потреби своїх замовників, автопарк компанії має транспортні засоби, розраховані на різну вантажопідйомність від 100 кг до 40 тонн.

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Вінниці та області

Очевидно, що без перевезення матеріалів по місту не обійтися, замовити доставку вантажів по місту фурою, іноді важко і витратно. Швидко здійснити вантажоперевезення в Вінниці допоможуть авто типу газель, такий вид транспорту недорого перевезе матеріал, а вантажники допоможуть впоратися...

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Дніпрі та області

Вантажоперевезення в Дніпрі та області, один з найпоширеніших комплексів і видів послуг. Будь процвітаючий або бізнес, що розвивається, який пов'язаний з матеріальними ресурсами, товарами, виробничими запасами в обов'язковому порядку має на увазі їх доставку.

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Житомирі та області

Сплетіння вузьких вуличок, складні перетину проспектів, все це створює умова при яких транспортування матеріалів в місті краща на авто типу газель. Швидко здійснити вантажоперевезення в Житомирі простіше за рахунок мобільності невеликих вантажівок, крім цього газель має можливість різних варіантів навантаження...

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Запоріжжі та області

Місто Запоріжжя і його передмістя індустріально розвинена область, переїзд сюди без сумніву вигідний, замовити вантажоперевезення в Запоріжжі автомобілями буде безпечно і дешево...

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Кропивницьком та області

Незамінним перевізником в межах міста по праву вважаються малогабаритні авто типу газель. Розміри цього авто дозволяють швидко доставляти вантажі в будь-які райони міста. Замовити вантажоперевезення в Кропивницьком від Trans-Tur за допомогою газель недорого і гарантовано якісно, ​​своєчасно.

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Луцьку та області

Зрозуміло, що доставка вантажів по місту автомобілями важлива частина повсякденного життя і найбільш швидке перевезення буде за допомогою автомобіля газель. Недорого замовити і виконати вантажоперевезення в Луцьку допоможе компанія Trans-Tur , яка надає транспорт різної вагової категорії: 20 тонник...

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Івано-Франківську та області

Кращим помічником при доставці в місті вважаються автомобілі типу газель. Його малі габарити дозволяють легко та швидко пересуватися по вузьких вулицях.

Детальніше...  

Вантажоперевезення у Львові та області

Замовити перевезення товарів, речей в межах міста великим вантажним транспортом часом справа складна, і не завжди вигідне, так що використання авто типу газель буде більш зручніше і дешево.

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Миколаєві та області

Кипляче життя в місті не може обійтися без перевезень. Фахівці грамотно і швидко дадуть відповідь на всі питання, підберуть необхідний транспорт і допоможуть дешево замовити вантажоперевезення в Миколаєві. В організації своєчасних перевезень значну допомогу надають досвідчені вантажники.

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Одесі та області

Зв'язок вузьких вуличок, міські перехрестя, найбільш зручна для проваджень транспортувань по місту автомобілями газель, ціна з якими значно нижче. Вантажоперевезення в Одесі за допомогою газель відбуваються більш швидко і обходяться більш дешево, через малі розміри такого транспорту.

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Полтаві та області

Необхідним критерієм в підприємництві варто вважати доставку товару до точки продажів, найбільш підходящим транспорт це газель. Гарантовано замовити і виконати транспортування зможе Trans-Tur, з якої вантажоперевезення в Полтаві обійдуться більш дешево.

Детальніше...
Замовити дзвінок