Безпечні перевезення
автотранспортом від 100 кг до 40 тонн

Як влаштовані вантажоперевезення Україна - Білорусь

Білорусь - країна, в якій вигідно продавати свою продукцію. Про це свідчить статистика: понад 700 найменувань товарів щорічно ввозяться в Республіку з України і не менш 500 найменувань імпортуються в Україну.

Компанія «Trans-Tur» надає можливість замовити доставку вантажу з Україна в Білорусь - зручно, вигідно і найголовніше безпечно.

 • Вигідно. Орендувати машину набагато дешевше, ніж оренда вагона поїзда або транспортування літаком.

 • Зручно. Коригування маршруту, підбір транспорту і придатною датою вивантаження \ завантаження.

 • Чи безпечно. Надійна транспортування вантажу відбувається завдяки якісному транспорту, досвідченими водіям і логіста.

Тому транспортування прийде за адресою максимально швидко, в цілості й схоронності з максимальною економією. Завдяки тому, що наші авто здатні перевозити вантажі від 100 кг до 40 тонн, Ви зможете транспортувати вантаж різної ваги і обсягу за мінімум поїздок.

Вантажоперевезення з України в Білорусь фото

Міжнародні вантажоперевезення Білорусь Україна

Вибираючи нас, Ви отримуєте такі вигоди і гарантії:

 • Всі водії мають при собі довгострокову візу (тип D) з можливістю багаторазового в'їзду \ виїзду на територію Білорусі.

 • З огляду на те, що Білорусь входить до Митного союзу, необхідно заповнювати багато документів. Оформлення супровідної документації лежить на нас.

 • За одне перевезення транспорту доведеться подолати як мінімум більш підлозі тисячі кілометрів. Однак замовник може коригувати напрямок. Ви можете оформити доставку прямо на свій склад. Всі нюанси логістики обумовлюються перед відправленням.

 • Ви, або представник Вашої фірми, можете супроводжувати вантаж при обліку наявності візи і власного транспортного засобу.

 • З нами безпечно, тому що товар страхується на певну суму, оприлюднену при оформленні договору. В основному це залежить від ціни вантажу.

Різновиди автомобілів

Для вантажоперевезень з України в Білорусь у нас є більше 40 автомобілів з різними характеристиками, наступних видів:

Вид транспорту

Вантажопідйомність

Характеристики

Фура

до 26 тонн

13,5Х2,4Х2,4 м

Цистерна

12-20 тонн

0,8-40 куб

Зерновоз

21,5 тонни

30 куб

Ізотерм

1-25 тонн

32-92 куб

Рефрижератор

12-22 тонни

60-92 куб

Самоскид

13,3-19 тонн

12-16 куб

Платформа

15-20 тонн

Підходить для особливо великих габаритів.

Платформа для негабаритних вантажів

20-40 тонн

Для малих габаритів. Не допускаються високі конструкції

Відкрита бортова

3-25 тонн

Будь-які габарити

Напівпричіп більшої місткості

до 20 тонн

96-125 куб

«Trans-Tur» гарантує високу якість кожного авто і відповідність міжнародним нормам якості відповідно до класу екологічності та безпеки. Підбираємо транспорт згідно ваших вимог, класифікації і характеристик вантажу.

Особливості деяких транспортних засобів наступні:

 • Особливість фури: завантаження і вивантаження може здійснюватися ззаду, зверху і збоку (види завантажень). Це дозволяє завантажувати габаритні речі. Особливо довгі. Після навантаження збоку, зверху і задня частини фургона покриваються тентом.

 • Цистерни бувають різні: цистерна для молока, води та ін. Відрізняються своєю стерильністю. Цистерни для нафтопродуктів мають особливий рівень захисту через легкості займання речовини. У нас є всі різновиди автотехніки. Місткість цистерни може досягати 40 куб.м.

 • Рефрижератор призначений для вантажів, які потребують певному температурному режимі. Усередині рефрижератора може підтримуватися стабільна температура для збереження якостей товару. Діапазон доступних температур становить від - 25 до +25 градусів Цельсія.

 • Якщо Ви перевозите особливо великі об'єкти або предмети негабаритної форми (негабарит), їх можна завантажити на платформу, закріпивши ременями. Однак оскільки платформа не має даху, предмет не повинен боятися холоду і дощу. Для безпеки він буде накрити тентом. Тент і кріплення є в наявності.

Детальніше читайте тут: види транспорту, негабаритний вантаж, небезпечний вантаж, рідкий вантаж, сипучий вантаж

Транспорт для міжнародного перевезення Білорусь Україна фото

Попутний вантаж з Білорусії в Україну

Попутний вантаж - це заповнення незайнятого простору авто з метою економії.

Наприклад, невелика компанія відправляє лише кілька кілограм вантажу. Але оплатити потрібно бензин для всього маршруту, і від цього ціна на транспортування стає не раціональною. Тому вільне місце використовується з максимальною користю для всіх учасників процесу: воно заповнюється вантажем інших фірм.

Щодня ми приймаємо купу замовлень на довантаження які комбінуємо по сумісності та датою вивантаження \ завантаження. Завдяки підбору попутного транспорту платять менше всі. Компанія якій потрібно відправити невеликий вантаж, може заощадити до 75% ціни на перевезення.

Куди більше місця звільняється після розвантаження посилок в Білорусі. Відповідно на зворотному шляху в авто досить вільного місця, яке можна корисно використовувати. Це вигідніше, ніж замовляти окрему доставку, де логістика себе не окупає.

Якщо у Вас невелика кількість товару, яке ви розраховуєте за недорого перевезти, зателефонуйте нам або залиште свої контакти і ми зв'яжемося з вами щоб уточнити деталі для підбору попутного транспорту з України в Білорусь і в зворотному напрямку.

Також здійснюємо подібні послуги в наступних напрямках: Росію, Польщу, Угорщину, Молдавію, Румунію, Італію Литву, Латвію, Чехію, Іспанію, Австрію, Казахстан, Туреччину, Німеччину

Швидкий пошук авто

Швидкий пошук транспорту для перевезення вантажів, заповніть форму.

Залишилися питання?

Замовте безкоштовну консультацію заповнивши форму і ми передзвонимо вам протягом 20 хвилин

Безкоштовна консультація

Заповніть всі обов'язкові поля

Вантажоперевезення по Україні

Вантажоперевезення в Києві та області

Ми маємо професійних вантажників і десятки автомобілів, що дозволяє нам гарантувати мінімальний час очікування виконання та вигідні умови співпраці при перевезеннях по Києву. Щоб задовольнити потреби своїх замовників, автопарк компанії має транспортні засоби, розраховані на різну вантажопідйомність від 100 кг до 40 тонн.

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Вінниці та області

Очевидно, що без перевезення матеріалів по місту не обійтися, замовити доставку вантажів по місту фурою, іноді важко і витратно. Швидко здійснити вантажоперевезення в Вінниці допоможуть авто типу газель, такий вид транспорту недорого перевезе матеріал, а вантажники допоможуть впоратися...

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Дніпрі та області

Вантажоперевезення в Дніпрі та області, один з найпоширеніших комплексів і видів послуг. Будь процвітаючий або бізнес, що розвивається, який пов'язаний з матеріальними ресурсами, товарами, виробничими запасами в обов'язковому порядку має на увазі їх доставку.

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Житомирі та області

Сплетіння вузьких вуличок, складні перетину проспектів, все це створює умова при яких транспортування матеріалів в місті краща на авто типу газель. Швидко здійснити вантажоперевезення в Житомирі простіше за рахунок мобільності невеликих вантажівок, крім цього газель має можливість різних варіантів навантаження...

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Запоріжжі та області

Місто Запоріжжя і його передмістя індустріально розвинена область, переїзд сюди без сумніву вигідний, замовити вантажоперевезення в Запоріжжі автомобілями буде безпечно і дешево...

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Кропивницьком та області

Незамінним перевізником в межах міста по праву вважаються малогабаритні авто типу газель. Розміри цього авто дозволяють швидко доставляти вантажі в будь-які райони міста. Замовити вантажоперевезення в Кропивницьком від Trans-Tur за допомогою газель недорого і гарантовано якісно, ​​своєчасно.

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Луцьку та області

Зрозуміло, що доставка вантажів по місту автомобілями важлива частина повсякденного життя і найбільш швидке перевезення буде за допомогою автомобіля газель. Недорого замовити і виконати вантажоперевезення в Луцьку допоможе компанія Trans-Tur , яка надає транспорт різної вагової категорії: 20 тонник...

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Івано-Франківську та області

Кращим помічником при доставці в місті вважаються автомобілі типу газель. Його малі габарити дозволяють легко та швидко пересуватися по вузьких вулицях.

Детальніше...  

Вантажоперевезення у Львові та області

Замовити перевезення товарів, речей в межах міста великим вантажним транспортом часом справа складна, і не завжди вигідне, так що використання авто типу газель буде більш зручніше і дешево.

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Миколаєві та області

Кипляче життя в місті не може обійтися без перевезень. Фахівці грамотно і швидко дадуть відповідь на всі питання, підберуть необхідний транспорт і допоможуть дешево замовити вантажоперевезення в Миколаєві. В організації своєчасних перевезень значну допомогу надають досвідчені вантажники.

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Одесі та області

Зв'язок вузьких вуличок, міські перехрестя, найбільш зручна для проваджень транспортувань по місту автомобілями газель, ціна з якими значно нижче. Вантажоперевезення в Одесі за допомогою газель відбуваються більш швидко і обходяться більш дешево, через малі розміри такого транспорту.

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Полтаві та області

Необхідним критерієм в підприємництві варто вважати доставку товару до точки продажів, найбільш підходящим транспорт це газель. Гарантовано замовити і виконати транспортування зможе Trans-Tur, з якої вантажоперевезення в Полтаві обійдуться більш дешево.

Детальніше...
Замовити дзвінок