Безпечні перевезення
автотранспортом від 100 кг до 40 тонн

Вантажоперевезення з України в Австрію вигідні підприємцям, актуальні для людей, що переїжджають в ЄС. Це одне з розвинених напрямків, адже відправка вантажів в центральноєвропейську державу за допомогою авто набагато дешевше, ніж оренда місця в літаку або поїзді. Перевезення Австрія-Україна актуальні для компаній, націлених на розширення ринку збуту.

Компанія Trans-Tur готова швидко, недорого і безпечно доставити ваш вантаж в будь-яке місто Європи. Ціна перевезення в Австрію і назад залежить від обраного маршруту, типу транспорту, необхідності оформлення документів. Доставляємо вантажі вагою від 100 кг до 40 тонн, гарантуємо дотримання необхідних умов їх утримання.

 Транспорт для вантажоперевезення з України в Австрію - фото

Міжнародні вантажоперевезення з Австрії в Україну

Австрійська Республіка - великий експортер продуктів харчування, побутової хімії, продукції важкої промисловості. Готові запропонувати вам транспорт для вантажу будь-якого типу: негабаритні, небезпечні, рідкі, сипучі, продовольчого. У нашому автопарку є:

  • цистерни харчові та хімічні;

  • тентовані фури і платформи;

  • ізотерми і рефрижератори;

  • зерновози і самоскиди;

  • контейнеровози;

  • лісовози.

Оформляючи перевезення з Австрії, фахівці відділу логістики ретельно опрацьовують доступні маршрути. Транспорт вибирається не тільки виходячи з необхідних умов зберігання вантажу, але і по типу завантаження/розвантаження: бічна, зверху, ззаду. Приватна доставка вантажу з Австрії в Україну за допомогою Trans-Tur - це завжди економно і надійно.

Попутний транспорт з Австрії в Україну

Якщо ви не зацікавлені в оренді цілої фури і хочете знизити вартість доставки вантажів з Австрії, звертайтеся до нас. Надаємо можливість часткового найму попутного авто - незалежно від обсягу кузова, ви заплатите тільки за ті куб.метри, які займають ваше майно.

Це економно для замовників, які потребують міжнародної доставки малогабаритної посилки, тендітних виробів. Приватним особам автомобільні перевезення з Австрії попутним авто обходяться значно дешевше, ніж замовлення фури.

Транспорт для вантажоперевезення з Австрії в Україну - фото

Ціна вантажоперевезень з України в Австрію

Тариф доставки вантажу з Австрії визначається рядом факторів:

  1. фізичними характеристиками вантажу (маса і об'єм);

  2. параметрами кузова, типом завантаження/розвантаження;

  3. протяжністю маршруту (км).

Пропонуючи послугу вантажоперевезення з Австрії, ми готові взяти на себе оформлення документів, що пред'являються на прикордонних точках пропуску. Завдяки широкій партнерської мережі у нас один з найбільших автопарків, ціни на 10% нижчі за ринкові.

Для клієнтів, яких цікавить перевезення вантажів з Австрії, гарантуємо безкоштовну консультацію. Зв'язатися з нашими фахівцями можна через форму зворотного зв'язку або за вказаним на сайті телефону. Заявки на вантажні перевезення в Австрію і назад обробляємо протягом декількох хвилин.

Наша відмінність від конкурентів - прагнення максимально скоротити час транспортування, не завищуючи ціну. Завдяки цьому фура ніде не буде простоювати, що особливо важливо для швидкопсувних товарів.

Пропонуємо митне супровід, допоможемо укласти договір страховки. Обробляємо заявки на вантажоперевезення з України в Австрію 24/7.

Також здійснюємо подібні послуги в наступних напрямках: Росію, Польщу, Угорщину, Молдавію, Румунію, Італію, Білорусь, Литву, Латвію, Чехію, Іспанію, Казахстан, Туреччину, Німеччину.

Швидкий пошук авто

Швидкий пошук транспорту для перевезення вантажів, заповніть форму.

Залишилися питання?

Замовте безкоштовну консультацію заповнивши форму і ми передзвонимо вам протягом 20 хвилин

Безкоштовна консультація

Заповніть всі обов'язкові поля

Вантажоперевезення по Україні

Вантажоперевезення в Києві та області

Ми маємо професійних вантажників і десятки автомобілів, що дозволяє нам гарантувати мінімальний час очікування виконання та вигідні умови співпраці при перевезеннях по Києву. Щоб задовольнити потреби своїх замовників, автопарк компанії має транспортні засоби, розраховані на різну вантажопідйомність від 100 кг до 40 тонн.

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Вінниці та області

Очевидно, що без перевезення матеріалів по місту не обійтися, замовити доставку вантажів по місту фурою, іноді важко і витратно. Швидко здійснити вантажоперевезення в Вінниці допоможуть авто типу газель, такий вид транспорту недорого перевезе матеріал, а вантажники допоможуть впоратися...

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Дніпрі та області

Вантажоперевезення в Дніпрі та області, один з найпоширеніших комплексів і видів послуг. Будь процвітаючий або бізнес, що розвивається, який пов'язаний з матеріальними ресурсами, товарами, виробничими запасами в обов'язковому порядку має на увазі їх доставку.

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Житомирі та області

Сплетіння вузьких вуличок, складні перетину проспектів, все це створює умова при яких транспортування матеріалів в місті краща на авто типу газель. Швидко здійснити вантажоперевезення в Житомирі простіше за рахунок мобільності невеликих вантажівок, крім цього газель має можливість різних варіантів навантаження...

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Запоріжжі та області

Місто Запоріжжя і його передмістя індустріально розвинена область, переїзд сюди без сумніву вигідний, замовити вантажоперевезення в Запоріжжі автомобілями буде безпечно і дешево...

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Кропивницьком та області

Незамінним перевізником в межах міста по праву вважаються малогабаритні авто типу газель. Розміри цього авто дозволяють швидко доставляти вантажі в будь-які райони міста. Замовити вантажоперевезення в Кропивницьком від Trans-Tur за допомогою газель недорого і гарантовано якісно, ​​своєчасно.

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Луцьку та області

Зрозуміло, що доставка вантажів по місту автомобілями важлива частина повсякденного життя і найбільш швидке перевезення буде за допомогою автомобіля газель. Недорого замовити і виконати вантажоперевезення в Луцьку допоможе компанія Trans-Tur , яка надає транспорт різної вагової категорії: 20 тонник...

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Івано-Франківську та області

Кращим помічником при доставці в місті вважаються автомобілі типу газель. Його малі габарити дозволяють легко та швидко пересуватися по вузьких вулицях.

Детальніше...  

Вантажоперевезення у Львові та області

Замовити перевезення товарів, речей в межах міста великим вантажним транспортом часом справа складна, і не завжди вигідне, так що використання авто типу газель буде більш зручніше і дешево.

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Миколаєві та області

Кипляче життя в місті не може обійтися без перевезень. Фахівці грамотно і швидко дадуть відповідь на всі питання, підберуть необхідний транспорт і допоможуть дешево замовити вантажоперевезення в Миколаєві. В організації своєчасних перевезень значну допомогу надають досвідчені вантажники.

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Одесі та області

Зв'язок вузьких вуличок, міські перехрестя, найбільш зручна для проваджень транспортувань по місту автомобілями газель, ціна з якими значно нижче. Вантажоперевезення в Одесі за допомогою газель відбуваються більш швидко і обходяться більш дешево, через малі розміри такого транспорту.

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Полтаві та області

Необхідним критерієм в підприємництві варто вважати доставку товару до точки продажів, найбільш підходящим транспорт це газель. Гарантовано замовити і виконати транспортування зможе Trans-Tur, з якої вантажоперевезення в Полтаві обійдуться більш дешево.

Детальніше...
Замовити дзвінок