Безпечні перевезення
автотранспортом від 100 кг до 40 тонн

Вантажоперевезення з України до Вірменії

Доставити великі вантажі за кордон досить проблематично. Підтримка надійної транспортної служби дозволить вирішити це питання без зайвого клопоту. Виконати доставку вантажу до Вірменії допоможе надійна компанія Trans-Tur. Широкий перелік послуг дозволяє покластися на надійного партнера.

Складання маршруту і підбір транспорту з відповідною вантажопідйомністю - завдання персоналу компанії. Безпечне транспортування доступна для різних категорій вантажу, включаючи:

Визначитися з відповідним видом транспорту допоможуть менеджери транспортної служби. Автопарк складається зі спеціальної техніки, яка використовується для безпечної вантажоперевезення з України до Вірменії.

Співробітники займаються не тільки побудовою маршруту, а й готові надати наступні послуги:

  • оформлення документів;

  • послуги брокера;

  • вибір відповідного транспорту;

  • організація термінових перевезень протягом доби;

  • самостійне визначення відповідного виду завантаження;

  • попередній розрахунок.

Перевезення Вірменія - Україна здійснюються на вигідних для замовника умовах. Зв'язавшись з консультантом по телефону, клієнти отримають детальну консультацію.

Ціни на популярні маршрути з України до Вірменії

НапрямокВид транспортуВага вантажу (т)Відстань (км)Час в дорозі (ч)Ціна ($/км) *
Київ-Єреван Тент 20 2093 28 0,84
Київ-Капан Тент 20 2366 32 0,84
Одеса-Єреван Тент 10 1939 28 0,62
Миколаїв-Єреван Тент 5 1806 26 0,47

* Ціна актуальна на момент написання статті.

Міжнародні вантажоперевезення з Вірменії в Україну

Міжнародні вантажоперевезення з Вірменії в Україну фото

Доставити обладнання, меблі, пісок, зерно, продовольчі товари та багато іншого вдається завдяки використанню спецтехніки. Вибір відповідного авто здійснюється з урахуванням правил безпеки. Компанія виконує перевезення не тільки власними транспортними засобами, а, так само має в запасі велику партнерську мережу. На вибір замовника пропонуються кілька варіантів автотранспорту:

  • для сипучих матеріалів - зерновози і самоскиди;

  • для вантажів чутливих до температури - рефрижератори, ізотерми;

  • для вибухонебезпечних речовин використовуються цистерни.

Вантажопідйомність транспорту становить від 100 кг до 40 тонн. Транспортування сипучих та інших видів багажу здійснюється після оформлення необхідних документів.

Розрахунок проводиться з урахуванням специфіки виконуваної роботи. Загальна вага і вимоги до виду транспорту мають найбільший вплив на вартість доставки вантажів Вірменія.

Розцінки на вантажоперевезення на популярні маршрути з Вірменії в Україну

НапрямокТранспортВага, тоннВідстань, кмЧас в дорозі, годинуЦіна *
Єреван-Київ Тент 5 2093 28 0,47
Капан-Київ Тент 10 2366 32 0,62
Єреван-Одеса Тент 20 1 939 28 0,84
Єреван-Миколаїв Тент 20 1806 26 0,84

* Ціна актуальна на момент написання статті.

Перевезення Вірменія - Україна сипучих, небезпечних, рідких і інших вантажів здійснюються з урахуванням правил безпеки. Компанія дотримується високих міжнародних стандартів для надання якісних послуг. Для цього використовується декілька типів завантаження, включаючи бічну, задню і верхню.

Попутний транспорт Україна - Вірменія

Попутний транспорт Україна - Вірменія фото

Організація попутних вантажних перевезень в Вірменію здійснюється з особливою для замовника вигодою. Проводиться довантаження невеликої партії товару, якщо в транспорті залишається вільне місце. Таким чином знижується вартість відправки для кожного замовника. Подібні транспортування актуальні для тих, кому потрібно переслати невеликі вантажі, для яких замовляти транспорт з великим об'ємом кузова не вигідно. Багаж перевозиться в належному вигляді точно в строк.

Перевезення вантажу з Вірменії в Україну займає від 20 до 50 годин. Ви можете дізнатися у консультантів, в який час транспорт здійснюватиме поїздку, і відправити допгрузи до місця призначення.

Оформити заявку і отримати вичерпні відповіді на запитання можна за телефоном. Менеджер надасть точну та актуальну інформацію. Приватна доставка вантажу з Вірменії організовується протягом 24 годин. Вибір транспортних засобів здійснюється з урахуванням правил безпеки і вимог клієнта.

Додатково надаються автомобільні перевезення з Вірменії в Українські міста. Замовити транспортування можна на сайті в режимі онлайн на сторінці контакти.

Швидкий пошук авто

Швидкий пошук транспорту для перевезення вантажів, заповніть форму.

Залишилися питання?

Замовте безкоштовну консультацію заповнивши форму і ми передзвонимо вам протягом 20 хвилин

Безкоштовна консультація

Заповніть всі обов'язкові поля

Вантажоперевезення по Україні

Вантажоперевезення в Києві та області

Ми маємо професійних вантажників і десятки автомобілів, що дозволяє нам гарантувати мінімальний час очікування виконання та вигідні умови співпраці при перевезеннях по Києву. Щоб задовольнити потреби своїх замовників, автопарк компанії має транспортні засоби, розраховані на різну вантажопідйомність від 100 кг до 40 тонн.

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Вінниці та області

Очевидно, що без перевезення матеріалів по місту не обійтися, замовити доставку вантажів по місту фурою, іноді важко і витратно. Швидко здійснити вантажоперевезення в Вінниці допоможуть авто типу газель, такий вид транспорту недорого перевезе матеріал, а вантажники допоможуть впоратися...

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Дніпрі та області

Вантажоперевезення в Дніпрі та області, один з найпоширеніших комплексів і видів послуг. Будь процвітаючий або бізнес, що розвивається, який пов'язаний з матеріальними ресурсами, товарами, виробничими запасами в обов'язковому порядку має на увазі їх доставку.

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Житомирі та області

Сплетіння вузьких вуличок, складні перетину проспектів, все це створює умова при яких транспортування матеріалів в місті краща на авто типу газель. Швидко здійснити вантажоперевезення в Житомирі простіше за рахунок мобільності невеликих вантажівок, крім цього газель має можливість різних варіантів навантаження...

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Запоріжжі та області

Місто Запоріжжя і його передмістя індустріально розвинена область, переїзд сюди без сумніву вигідний, замовити вантажоперевезення в Запоріжжі автомобілями буде безпечно і дешево...

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Кропивницьком та області

Незамінним перевізником в межах міста по праву вважаються малогабаритні авто типу газель. Розміри цього авто дозволяють швидко доставляти вантажі в будь-які райони міста. Замовити вантажоперевезення в Кропивницьком від Trans-Tur за допомогою газель недорого і гарантовано якісно, ​​своєчасно.

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Луцьку та області

Зрозуміло, що доставка вантажів по місту автомобілями важлива частина повсякденного життя і найбільш швидке перевезення буде за допомогою автомобіля газель. Недорого замовити і виконати вантажоперевезення в Луцьку допоможе компанія Trans-Tur , яка надає транспорт різної вагової категорії: 20 тонник...

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Івано-Франківську та області

Кращим помічником при доставці в місті вважаються автомобілі типу газель. Його малі габарити дозволяють легко та швидко пересуватися по вузьких вулицях.

Детальніше...  

Вантажоперевезення у Львові та області

Замовити перевезення товарів, речей в межах міста великим вантажним транспортом часом справа складна, і не завжди вигідне, так що використання авто типу газель буде більш зручніше і дешево.

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Миколаєві та області

Кипляче життя в місті не може обійтися без перевезень. Фахівці грамотно і швидко дадуть відповідь на всі питання, підберуть необхідний транспорт і допоможуть дешево замовити вантажоперевезення в Миколаєві. В організації своєчасних перевезень значну допомогу надають досвідчені вантажники.

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Одесі та області

Зв'язок вузьких вуличок, міські перехрестя, найбільш зручна для проваджень транспортувань по місту автомобілями газель, ціна з якими значно нижче. Вантажоперевезення в Одесі за допомогою газель відбуваються більш швидко і обходяться більш дешево, через малі розміри такого транспорту.

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Полтаві та області

Необхідним критерієм в підприємництві варто вважати доставку товару до точки продажів, найбільш підходящим транспорт це газель. Гарантовано замовити і виконати транспортування зможе Trans-Tur, з якої вантажоперевезення в Полтаві обійдуться більш дешево.

Детальніше...
Замовити дзвінок