Безпечні перевезення
автотранспортом від 100 кг до 40 тонн

Чи плануєте ви переїзд офісу в межах міста, міняєте місце проживання або вашої організації необхідно відправити вантаж в інший регіон країни? Trans-Tur виконуємо вантажоперевезення в Києві недорого та швидко завдяки добре налагодженій логістиці, а також можливості замовити різний вид транспорту, серед якого: Газелі, фури, рефрижератори, зерновози, ізотерми, докладніше. Оформлення документів для вантажоперевезень в Києві на Газелі або іншій машині відбувається швидко, наші вантажники можуть дешево виконати завантаження / розвантаження.

Великий автопарк - гарантія зручності!

Ми маємо професійних вантажників і десятки автомобілів, що дозволяє нам гарантувати мінімальний час очікування виконання і вигідні умови співпраці при перевезеннях по Києву. Наші послуги будуть недорогими для компаній та приватних осіб. Скориставшись нашою пропозицією по розрахунку перевезення, ви зможете дешево замовити авто різної вантажопідйомності: 1-тонник, 2-тонник, 5-тонник або 10-тонник.

Вантажоперевезення по Києву фото

Якщо вам необхідно перевезти специфічний вантаж швидко, ми зробимо це без особливих проблем завдяки великому автопарку та партнерської мережі . Для перевезення вантажів по Києву ви можете замовити спеціальні транспортні засоби, серед яких:

 • Тент

 • Гідроборт

 • Платформа

 • Цистерна

 • Самоскид

 • Ізотерм

 • Рефрижератор

Щоб задовольнити потреби більшості своїх замовників, автопарк компанії має транспортні засоби, розраховані на різну вантажопідйомність від 100 кг до 40 тонн.

Квартирні переїзди в Києві і області

При зміні місця проживання, недорогі вантажоперевезення в Києві - просто незамінна послуга. Часом квартирні переїзди ускладнюються тим, що деякі речі можуть бути негабаритним (велика шафа, диван або піаніно), а також досить тендітними (люстри, вироби з скла, старовинні меблі). Для цих випадків у нас є не тільки газелі, а й двухтоннікі, пятитонними, десятітоннік в яких будь-який ваш вантаж буде в безпеці. Можлива доставка попутним транспортом.

Наші вантажники мають великий досвід роботи, тому впораються з будь-якими меблями. Скориставшись нашими послугами, ви можете не турбуватися про цілісність свого відправлення та його збереження, тому що:

 1. Використовуємо спеціальний транспорт з кріпильними системами.

 2. Маємо досвідчених вантажників.

 3. Співпрацюємо з досвідченими водіями.

Секретом надійності є те, що всі предмети правильно розставляються усередині вантажного відсіку та надійно кріпляться, в незавіссімості від виду завантаження. У компанії працюють тільки кваліфіковані водії, які здатні швидко, недорого та безпечно доставити вантаж до місця призначення. Вантажники ж не тільки швидко занесуть речі, незалежно від того, на якому поверсі ви оселилися, а й будуть звертатися з вашим майном максимально дбайливо.

Міжміські перевезення по Києву і області фото

Міжміські вантажоперевезення по Київській області

Якщо вам необхідно безпечно доставити товари з одного міста області або України, запрошуємо замовити послуги нашої компанії! Наші послуги можна замовити разово або на постійній основі - надаючи автомобіль та вантажників, ми забезпечуємо:

 • Складання та підписання договору та інших супровідних документів.

 • Індивідуальний підхід до замовника: ми враховуємо зручний для вас день та час доставки, а також специфіку вантажу, підбираючи відповідний транспорт.

Специфікою дешевих та швидких міжміських перевезень, які з'єднують Київ з іншими містами країни, є необхідність ретельного планування маршруту. Завдяки великому досвіду наших логістів, відправлення завжди доставляється до місця призначення вчасно та абсолютно цілісним. Якщо вам потрібні надійні вантажоперевезення по Києву, області або України - запрошуємо до співпраці!

Ціни на міжміські маршрути по Києву

НапрямокВідстаньВантажопідйомністьВартістьСума, грн
Дніпро - Київ 466 км до 2 тонн (типу Газель) 7,5 грн / км 3500
до 5 тонн 11,8 грн / км 5500
до 10 тонн 15 грн / км 7000
до 20 тонн 19,3 грн / км 9000
НапрямокВідстаньВантажопідйомністьВартістьСума, грн
Одеса - Київ 474 км до 2 тонн (типу Газель) 7,3 грн / км 3500
до 5 тонн 11,8 грн / км 5600
до 10 тонн 15 грн / км 7200
до 20 тонн 19 грн / км 9000
НапрямокВідстаньВантажопідйомністьВартістьСума, грн
Київ - Кривий Ріг 470 км до 2 тонн (типу Газель) 8,5 грн / км 4000
до 5 тонн 12,7 грн / км 6000
до 10 тонн 15,9 грн / км 7500
до 20 тонн 19,1 грн / км 9000
НапрямокВідстаньВантажопідйомністьВартістьСума, грн
Київ - Львів 547 км до 2 тонн (типу Газель) 7,3 грн / км 4000
до 5 тонн 11,8 грн / км 6500
до 10 тонн 13,7 грн / км 7500
до 20 тонн 17,36 грн / км 9500
НапрямокВідстаньВантажопідйомністьВартістьСума, грн
Київ - Харків 468 км до 2 тонн (типу Газель) 7,5 грн / км 3500
до 5 тонн 11,8 грн / км 5500
до 10 тонн 15 грн / км 7000
до 20 тонн 19 грн / км 8500
Швидкий пошук авто

Швидкий пошук транспорту для перевезення вантажів, заповніть форму.

Залишилися питання?

Замовте безкоштовну консультацію заповнивши форму і ми передзвонимо вам протягом 20 хвилин

Безкоштовна консультація

Заповніть всі обов'язкові поля

Міжнародні вантажоперевезення

Вантажоперевезення з України в Австрію

Вантажоперевезення з України в Австрію вигідні підприємцям, актуальні для людей, що переїжджають в ЄС. Це одне з розвинених напрямків, адже відправка вантажів в центральноєвропейську державу за допомогою авто набагато дешевше, ніж оренда місця в літаку або поїзді.

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Білорусь

Компанія «Trans-Tur» надає можливість замовити доставку вантажу з України до Білорусі - зручно, вигідно і найголовніше безпечно. «Trans-Tur» гарантує високу якість кожного авто і відповідність європейським нормам якості відповідно до класу екологічності та безпеки.

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Вірменію

Доставити великі вантажі за кордон досить проблематично. Підтримка надійної транспортної служби дозволить вирішити це питання без зайвого клопоту. Виконати доставку вантажу до Вірменії допоможе надійна компанія Trans-Tur. Широкий перелік послуг дозволяє покластися на надійного партнера.

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Грузію

Перевезення Грузія - Україна відповідальна справа, в якому необхідно ретельно продумати кожен етап логістики. Справитися з цим завданням можуть тільки професіонали. Компанія Trans-Tur візьме на себе клопоти транспортування і надасть все необхідне для того, щоб безпечно доставити ваш вантаж.

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Іспанію

Вантажоперевезення Україна - Іспанія - ваша можливість вийти на міжнародний ринок. Працюючи з 2008 року, ми доставили більше 23 тонн продовольчої сировини, 43 тонн фруктів. З нами працювати вигідно: маємо різні види транспорту, беремо на себе оформлення потрібних для перевезення вантажу документів.

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Італію

Вантажоперевезення Україна - Італія на сьогоднішній день є однією з найбільш затребуваних послуг з кількох причин. Це високорозвинена держава забезпечує українців різними видами якісних товарів, починаючи з одягу і закінчуючи продуктами харчування.

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Казахстан

Затребуваність вантажоперевезень з України в Казахстан зростає порівнянно з тим, як збільшується товарообіг між цими державами. 68% вантажів доставляється автомобільним транспортом - він економічніше ж/д і авіаперевезень. Trans-Tur організовує перевезення Казахстан - Україна з 2008 року.

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Латвію

Компанія-перевізник «Trans-Tur» організовує для Вас ефективну транспортування вантажів між Латвією та Україною. Наша команда розробила досконально вивірені логістичні схеми, завдяки яким транспортне сполучення між найбільшими латвійськими і українськими містами стало ...

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Литву

Одне з найбільш затребуваних напрямів в українській логістиці - вантажоперевезення Україна - Литва. В останні роки обсяг двосторонньої торгівлі між двома партнерськими країнами відчутно зріс. Зараз він перевищує 1 мільярд доларів США на рік.

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Молдавію

Налагоджені вантажоперевезення Україна - Молдова є важливою частиною торгово-економічного співробітництва держав. Ведення бізнесу, організація різноманітних поставок або простий переїзд в сусідню країну - все це вимагає наявності сучасної і надійної ...

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Німеччину

Вантажоперевезення з України в Німеччину - ваша можливість налагодити стійкі економічні відносини з однією з найбагатших країн ЄС. Trans-Tur має великий парк авто, що включає фури вантажопідйомністю від 100кг до 40 тонн.

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Польщу

Вантажоперевезення з України в Польщу є одним з пріоритетних напрямків компанії "Trans-Tur". Адже саме Польща - це не просто країна сусід, а являє собою стратегічно важливого партнера в плані співпраці в різних економічних сферах.

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Румунію

Компанія «Trans-Tur» вирішує будь-які труднощі і здійснює надійні і оперативні вантажоперевезення в Румунію і в зворотному напрямку. Кваліфіковані співробітники нашої компанії контролюють весь маршрут пересування вашого вантажу від навантаження товару і до вивантаження.

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Туреччину

Зростаюча актуальність вантажоперевезень з України до Туреччини пов'язана з фінансовою вигодою торгових взаємин цих країн. Продовольча продукція, текстиль, автомобілі, обладнання і різні комплектуючі - все це підлягає регулярному транспортуванню.

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Угорщину

Діяльність багатьох сучасних фірм не обмежується територією тільки однієї держави. Щоб збільшити капітал і залучити більшу аудиторію, вони шукають можливість розвинути свій бізнес за кордоном. Природно, будь-яка співпраця компаній на міжнародному ...

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Чехію

Міжнародні автомобільні вантажоперевезення є найбільш затребуваним і популярним способом доставки будь-якого класу вантажів. Сьогодні на них припадає понад 70% світового вантажообігу, що залишилися 30% поділяють між собою авіа, морські та залізничні перевізники.

Детальніше...
Замовити дзвінок