Безпечні перевезення
автотранспортом від 100 кг до 40 тонн

Зв'язок вузьких вуличок, міські перехрестя, найбільш зручна для проваджень транспортувань по місту автомобілями газель, ціна з якими значно нижче. Вантажоперевезення в Одесі за допомогою газель відбуваються більш швидко і обходяться більш дешево, через малі розміри такого транспорту, а також можливості різних варіантів завантаження, розвантаження: збоку, зверху, ззаду.

Недорого здійснити доставку автомобілями газель можливо за допомогою компанії Trans-Tur, в якій також є послуга вантажники. Для того щоб замовити транспортування необхідно заповнити бланки в розділах швидкий підбір авто і розрахувати перевезення. Заощаджений час, яке можливо з послугою вантажники, також позитивно впливає на вартість доставки.

Вантажоперевезення в Одесі та області фото

Послуга попутний транспорт передбачена для невеликих обсягів до 20 тон. Швидко впоратися з оформленням послуг допоможуть досвідчені співробітники компанії Trans-Tur, які завбачливо і уважно поставляться до необхідності замовити доставку якісно і дешево.

Квартирні переїзди в Одесі та області

Квартирні переїзди в Одесі та області через її великій території займають багато часу. Недорого виконати транспортування під час квартирних переїздів допоможе компанія Trans-Tur. Важливо на етапі планування замовити автомобіль необхідної вантажопідйомністю:

  • 20 тонник,

  • 10 тонник,

  • 5 тонник,

  • 2 тонник,

  • 1 тонник

З найбільш підходящим видом завантаження і розвантаження, починаючи від авто типу газель. Швидко впоратися з перевезенням, допоможуть досвідчені вантажники, які акуратно впораються з роботою. Переїзд повинен проходити легко і дешево, для цього компанія Trans-Tur передбачила все необхідне.

Квартирні переїзди в Одесі та області фото

Звернувшись на сайт компанії, в розділ розрахувати перевезення, співробітники компанії допоможуть визначитися з ціною, оформивши транспортування найбільш дешево. Trans-Tur, розуміє важливість такого заходу як квартирний переїзд і гарантує надійні своєчасні перевезення в Одесі і області.

Міжміські перевезення по Одеській області

Будучи дуже досвідченою компанією, Trans-Tur володіє більше 70 автомобілями різного призначення починаючи від авто типу газель, здатні швидко виконати будь-які перевезення в Одесі. Транспортування дуже важлива для підприємництва, адже швидко доставлений вантаж позитивно впливає на прибутковість, а не замінними помічниками є вантажники.

Довіривши Trans-Tur виконання доставки можна не хвилюватися за якість, адже під кожні вантажоперевезення в Одесі призначений відповідний автомобіль:

Вид установки

Вид вантажу

Платформа

Великогабаритні

Зерновоз, самоскид

Матеріали сипучий

Цистерна, цистерна, ізотерм, рефрижератор

Небезпечні

Цистерна, ізотерм, рефрижератор

Рідкі

Ізотерм, рефрижератор, тент

Харчові

Ціни на міжміські маршрути по Одесі

НапрямокВідстаньВантажопідйомністьВартістьСума, грн
Одеса - Київ 474 км до 2 тонн (типу Газель) 7,3 грн / км 3500
до 5 тонн 11,8 грн / км 5600
до 10 тонн 15 грн / км 7200
до 20 тонн 19 грн / км 9000

Послуги такі як:

  • розрахувати перевезення (завжди необхідно знати заздалегідь яка ціна доставки),

  • швидкий підбір авто (відмінно впорається з підбором авто без зайвої мороки),

  • попутний транспорт (дозволяє недорого і в короткі терміни доставляти вантажі малого обсягу),

допомагають недорого замовити перевезення, вони зручно розташовані на сайті компанії.

Крім вище перерахованих послуг, на сайті є корисні статті: види транспорту, негабаритний вантаж, сипучий вантаж, небезпечний вантаж, рідкий вантаж. Які, розкажуть про можливості, призначення транспортних засобів, з навантаженням яких допомагають впоратися вантажники, що значно спростить і прискорить міжміські вантажоперевезення в Одесі.

Швидкий пошук авто

Швидкий пошук транспорту для перевезення вантажів, заповніть форму.

Залишилися питання?

Замовте безкоштовну консультацію заповнивши форму і ми передзвонимо вам протягом 20 хвилин

Безкоштовна консультація

Заповніть всі обов'язкові поля

Міжнародні вантажоперевезення

Вантажоперевезення з України в Австрію

Вантажоперевезення з України в Австрію вигідні підприємцям, актуальні для людей, що переїжджають в ЄС. Це одне з розвинених напрямків, адже відправка вантажів в центральноєвропейську державу за допомогою авто набагато дешевше, ніж оренда місця в літаку або поїзді.

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Білорусь

Компанія «Trans-Tur» надає можливість замовити доставку вантажу з України до Білорусі - зручно, вигідно і найголовніше безпечно. «Trans-Tur» гарантує високу якість кожного авто і відповідність європейським нормам якості відповідно до класу екологічності та безпеки.

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Вірменію

Доставити великі вантажі за кордон досить проблематично. Підтримка надійної транспортної служби дозволить вирішити це питання без зайвого клопоту. Виконати доставку вантажу до Вірменії допоможе надійна компанія Trans-Tur. Широкий перелік послуг дозволяє покластися на надійного партнера.

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Грузію

Перевезення Грузія - Україна відповідальна справа, в якому необхідно ретельно продумати кожен етап логістики. Справитися з цим завданням можуть тільки професіонали. Компанія Trans-Tur візьме на себе клопоти транспортування і надасть все необхідне для того, щоб безпечно доставити ваш вантаж.

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Іспанію

Вантажоперевезення Україна - Іспанія - ваша можливість вийти на міжнародний ринок. Працюючи з 2008 року, ми доставили більше 23 тонн продовольчої сировини, 43 тонн фруктів. З нами працювати вигідно: маємо різні види транспорту, беремо на себе оформлення потрібних для перевезення вантажу документів.

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Італію

Вантажоперевезення Україна - Італія на сьогоднішній день є однією з найбільш затребуваних послуг з кількох причин. Це високорозвинена держава забезпечує українців різними видами якісних товарів, починаючи з одягу і закінчуючи продуктами харчування.

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Казахстан

Затребуваність вантажоперевезень з України в Казахстан зростає порівнянно з тим, як збільшується товарообіг між цими державами. 68% вантажів доставляється автомобільним транспортом - він економічніше ж/д і авіаперевезень. Trans-Tur організовує перевезення Казахстан - Україна з 2008 року.

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Латвію

Компанія-перевізник «Trans-Tur» організовує для Вас ефективну транспортування вантажів між Латвією та Україною. Наша команда розробила досконально вивірені логістичні схеми, завдяки яким транспортне сполучення між найбільшими латвійськими і українськими містами стало ...

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Литву

Одне з найбільш затребуваних напрямів в українській логістиці - вантажоперевезення Україна - Литва. В останні роки обсяг двосторонньої торгівлі між двома партнерськими країнами відчутно зріс. Зараз він перевищує 1 мільярд доларів США на рік.

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Молдавію

Налагоджені вантажоперевезення Україна - Молдова є важливою частиною торгово-економічного співробітництва держав. Ведення бізнесу, організація різноманітних поставок або простий переїзд в сусідню країну - все це вимагає наявності сучасної і надійної ...

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Німеччину

Вантажоперевезення з України в Німеччину - ваша можливість налагодити стійкі економічні відносини з однією з найбагатших країн ЄС. Trans-Tur має великий парк авто, що включає фури вантажопідйомністю від 100кг до 40 тонн.

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Польщу

Вантажоперевезення з України в Польщу є одним з пріоритетних напрямків компанії "Trans-Tur". Адже саме Польща - це не просто країна сусід, а являє собою стратегічно важливого партнера в плані співпраці в різних економічних сферах.

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Росію

Вантажоперевезення Україна - Росія - один з популярних і затребуваних видів транспортування товару, майна. Якщо ви ведете бізнес, займаєтеся постачанням товару з ближнього зарубіжжя або ви просто переїжджаєте жити в іншу країну, Trans-Tur допоможе вам доставити речі ...

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Румунію

Компанія «Trans-Tur» вирішує будь-які труднощі і здійснює надійні і оперативні вантажоперевезення в Румунію і в зворотному напрямку. Кваліфіковані співробітники нашої компанії контролюють весь маршрут пересування вашого вантажу від навантаження товару і до вивантаження.

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Туреччину

Зростаюча актуальність вантажоперевезень з України до Туреччини пов'язана з фінансовою вигодою торгових взаємин цих країн. Продовольча продукція, текстиль, автомобілі, обладнання і різні комплектуючі - все це підлягає регулярному транспортуванню.

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Угорщину

Діяльність багатьох сучасних фірм не обмежується територією тільки однієї держави. Щоб збільшити капітал і залучити більшу аудиторію, вони шукають можливість розвинути свій бізнес за кордоном. Природно, будь-яка співпраця компаній на міжнародному ...

Детальніше...  

Вантажоперевезення з України в Чехію

Міжнародні автомобільні вантажоперевезення є найбільш затребуваним і популярним способом доставки будь-якого класу вантажів. Сьогодні на них припадає понад 70% світового вантажообігу, що залишилися 30% поділяють між собою авіа, морські та залізничні перевізники.

Детальніше...
Замовити дзвінок