Безпечні перевезення
автотранспортом від 100 кг до 40 тонн

Безпечні і швидкі вантажоперевезення з України в Латвію

Компанія-перевізник «Trans-Tur» організовує для Вас ефективну транспортування вантажів між Латвією та Україною. Наша команда розробила досконально вивірені логістичні схеми, завдяки яким транспортне сполучення між найбільшими латвійськими і українськими містами стало як ніколи вигідним і безпечним.

Ми працюємо як з приватними особами, так і з представниками малого, середнього та великого бізнесу і для кожного сегмента клієнтів створили вигідні пропозиції.

 транспорт для вантажоперевезення з України в Латвію фото

Як «Trans-Tur» організовує міжнародні перевезення Україна - Латвія

Між українськими і латвійськими містами накладені міцні торговельні зв'язки, чималу роль в яких відіграють порти Риги і Лієпаї, з яких в нашу країну привозять найрізноманітніші європейські товари. Крім портових вантажів з Латвії в Україну імпортуються ліки, напої і морська риба в загальній сумі приблизно на 33 мільйони доларів на рік.

Наша держава поставляє в Прибалтику харчові продукти і зерно, котли і реактори, паливо, алкоголь і одяг майже на 100 мільйонів доларів на рік. Це постійний вантажопотік, в якому переміщаються вантажні автомобілі найрізноманітніших конфігурацій. Продумуючи вантажоперевезення з України в Латвію, команда «Trans-Tur» зібрала автопарк, який відповідає запитам міжнародної торгівлі в цьому регіоні.

Міжнародні перевезення Україна - Латвія здійснюється на наступних вантажних автомобілях:

  • Тентовані фури, обсяги: 82, 86, 90, 92, 100, 110 і 120 куб.м.

  • Рефрижератори, обсяг 86 куб.м.

  • Зерновози обсяг від 45 до 60 куб.м

  • Автоцистерни об'ємом від 20 до 40 куб.м.

  • Платформи всіх типів, вантажопідйомністю від 20 до 93 тонн.

Детальніше про видах транспорту

Вантажопідйомність машин в автопарку варіюється від 2 до 40 тонн.

Вантажопідйомність,
тонн

Обсяг кузова,
куб.м.

Довжина,
м.

Ширина,
м.

Висота,
м.

Число,
паллет

2

До 16

До 4,0

1,9 м

До 2,4

До 6

3

До 23

До 5,0

До 2,2

До 2,4

До 8

5

До 45

До 7,2

2,45

До 2,7

Від 12 до 18

7

До 45

До 8,0

2,45

До 2,7

Від 15 до 18

10

До 45

До 8,0

2,45

До 2,7

Від 15 до 18

20 (єврофури)

Від 86 до 96

13,6

2,46

До 2,7

33 європалет

зчеплення з причепом

Від 100 до 120

15,9

2,5

Від 2,5 до 3,1

33 європалет

Крім безпосередньої доставки вантажів, «Trans-Tur» здійснює супровід перевезень, допомагає з проходженням митних формальностей і забезпечує безпеку по шляху проходження автотранспорту. Сучасні технології дозволяють нам в режимі реального часу відстежувати місцезнаходження вашого вантажу і в разі виникнення форс-мажорних ситуацій своєчасно вносити зміни в маршрут. Перевозити вантажі з «Trans-Tur» це не тільки швидко і економно, але і гранично безпечно.

Ключовою особливістю політики компанії «Trans-Tur» є широко розвинена партнерська мережа, що дозволяє здійснювати вантажоперевезення будь-якого формату. Якщо у власному автопарку компанії немає вільного автотранспорту необхідної вам конфігурації, то він обов'язково знайдеться у наших партнерів. Почавши співпрацювати з «Trans-Tur» ви можете бути впевнені тому, що доставка ваших вантажів буде налагоджена бездоганно. Крім Латвії ваші вантажі можуть бути доставлені в такі країни: Росію, Польщу, Угорщину, Молдавію, Румунію, Італію, Білорусь, Литву, Чехію, Іспанію, Австрію, Казахстан, Туреччину, Німеччину або по території України.

Транспорт для міжнародних перевезень з Латвії в Україну фото

Перевезення попутного вантажу з Латвії в Україну

Для приватних осіб, підприємців і представників малого бізнесу наша команда розробила пропозицію, яка максимально знижує вартість вантажоперевезення. Для цього наша команда пропонує доставку вантажів з попутним транспортом. Наші логісти в найкоротші терміни знайдуть транспорт, який прямує в необхідному напрямку, в якому є вільне місце для розміщення вашого вантажу.

Такий підхід дозволить вам перевести вантажі невеликого обсягу (від 10 кг) в Латвію по найбільш низькій ціні. Перевезення попутного вантажу з Латвії в Україну розраховується індивідуально і для створення ефективного і доступного маршруту вам варто завчасно зв'язатися з одним з менеджерів «Trans-Tur».

Якщо у вас залишилися питання щодо умов співпраці, послуг, що надаються і вартості перевезення по потрібних вам маршруту, то зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом. Ви отримаєте розгорнуту консультацію і незабаром ваші вантажі відправляться в Латвію за кращим маршрутом, що направляються командою професіоналів.

Швидкий пошук авто

Швидкий пошук транспорту для перевезення вантажів, заповніть форму.

Залишилися питання?

Замовте безкоштовну консультацію заповнивши форму і ми передзвонимо вам протягом 20 хвилин

Безкоштовна консультація

Заповніть всі обов'язкові поля

Вантажоперевезення по Україні

Вантажоперевезення в Києві та області

Ми маємо професійних вантажників і десятки автомобілів, що дозволяє нам гарантувати мінімальний час очікування виконання та вигідні умови співпраці при перевезеннях по Києву. Щоб задовольнити потреби своїх замовників, автопарк компанії має транспортні засоби, розраховані на різну вантажопідйомність від 100 кг до 40 тонн.

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Вінниці та області

Очевидно, що без перевезення матеріалів по місту не обійтися, замовити доставку вантажів по місту фурою, іноді важко і витратно. Швидко здійснити вантажоперевезення в Вінниці допоможуть авто типу газель, такий вид транспорту недорого перевезе матеріал, а вантажники допоможуть впоратися...

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Дніпрі та області

Вантажоперевезення в Дніпрі та області, один з найпоширеніших комплексів і видів послуг. Будь процвітаючий або бізнес, що розвивається, який пов'язаний з матеріальними ресурсами, товарами, виробничими запасами в обов'язковому порядку має на увазі їх доставку.

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Житомирі та області

Сплетіння вузьких вуличок, складні перетину проспектів, все це створює умова при яких транспортування матеріалів в місті краща на авто типу газель. Швидко здійснити вантажоперевезення в Житомирі простіше за рахунок мобільності невеликих вантажівок, крім цього газель має можливість різних варіантів навантаження...

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Запоріжжі та області

Місто Запоріжжя і його передмістя індустріально розвинена область, переїзд сюди без сумніву вигідний, замовити вантажоперевезення в Запоріжжі автомобілями буде безпечно і дешево...

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Кропивницьком та області

Незамінним перевізником в межах міста по праву вважаються малогабаритні авто типу газель. Розміри цього авто дозволяють швидко доставляти вантажі в будь-які райони міста. Замовити вантажоперевезення в Кропивницьком від Trans-Tur за допомогою газель недорого і гарантовано якісно, ​​своєчасно.

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Луцьку та області

Зрозуміло, що доставка вантажів по місту автомобілями важлива частина повсякденного життя і найбільш швидке перевезення буде за допомогою автомобіля газель. Недорого замовити і виконати вантажоперевезення в Луцьку допоможе компанія Trans-Tur , яка надає транспорт різної вагової категорії: 20 тонник...

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Івано-Франківську та області

Кращим помічником при доставці в місті вважаються автомобілі типу газель. Його малі габарити дозволяють легко та швидко пересуватися по вузьких вулицях.

Детальніше...  

Вантажоперевезення у Львові та області

Замовити перевезення товарів, речей в межах міста великим вантажним транспортом часом справа складна, і не завжди вигідне, так що використання авто типу газель буде більш зручніше і дешево.

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Миколаєві та області

Кипляче життя в місті не може обійтися без перевезень. Фахівці грамотно і швидко дадуть відповідь на всі питання, підберуть необхідний транспорт і допоможуть дешево замовити вантажоперевезення в Миколаєві. В організації своєчасних перевезень значну допомогу надають досвідчені вантажники.

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Одесі та області

Зв'язок вузьких вуличок, міські перехрестя, найбільш зручна для проваджень транспортувань по місту автомобілями газель, ціна з якими значно нижче. Вантажоперевезення в Одесі за допомогою газель відбуваються більш швидко і обходяться більш дешево, через малі розміри такого транспорту.

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Полтаві та області

Необхідним критерієм в підприємництві варто вважати доставку товару до точки продажів, найбільш підходящим транспорт це газель. Гарантовано замовити і виконати транспортування зможе Trans-Tur, з якої вантажоперевезення в Полтаві обійдуться більш дешево.

Детальніше...
Замовити дзвінок