Безпечні перевезення
автотранспортом від 100 кг до 40 тонн

Налагоджені вантажоперевезення Україна - Молдова є важливою частиною торгово-економічного співробітництва держав. Ведення бізнесу, організація різноманітних поставок або простий переїзд в сусідню країну - все це вимагає наявності сучасної і надійної системи транспортування вантажу.

Що ми пропонуємо?

Наші фахівці мають великий досвід перевезень в даному напрямку, що дозволяє грамотно організувати транспортування будь-яких об'єктів в максимально стислі терміни. Ми допоможемо вам підібрати комфортний вид транспортного засобу, а наші досвідчені співробітники складуть відповідний саме до вас маршрут.

Переміщення вантажу здійснюється усіма видами транспорту: залізничним, автомобільним, водним, авіаційним або ж використовується комбінований тип. Велика розмаїтість засобів пересування дозволяє здійснювати міжнародне транспортування продукції з урахуванням її особливостей, а також відповідно до умов укладеного договору.

 транспорт для вантажоперевезеннь з України в Молдавію фото Якісна доставка будь-якого виду товару безпосередньо залежить від правильного підбора маршруту, особливостей об'єкта, а також типу завантаження. Ми пропонуємо кілька ефективних типів завантаження: задню, верхню і бічну.

«Trans-Tur» - перевізник нового покоління

Вибираючи нас, ви гарантовано отримаєте наступні переваги: ​​

транспорт для вантажоперевезення з Молдови до України
Крім цього, ми забезпечимо збереження будь-яких цінностей і ретельний контроль на всіх етапах співпраці. Порадує також цінова політика, яка робить доступними послуги перевезення для кожного бажаючого.

Вантажоперевезення з Молдови до України

Всі замовники можуть розраховувати на комфортну і зручну доставку товару з Молдавії з використанням новітніх технологій. Пропонуємо вам фури підвищеного тоннажу і місткості.

Важковагові і габаритні відправки здійснюємо через залізницю. А для вантажу, що вимагає особливих умов, підбираємо ізотермічні і рефрижераторні напівпричепи. Крім цього, ми пропонуємо додаткові послуги, такі як безкоштовний розрахунок перевезення.

Попутний транспорт з України в Молдавію (довантаження)

У нас ви матимете унікальну можливість замовити доставку продукції попутним авто з максимальною вигодою. Суть довантаження полягає в тому, що замовник може відправляти свій вантаж, використовуючи тільки окреме місце, а не весь транспорт. Це дозволяє економити грошові кошти та час.

Якщо ви шукаєте професійну компанію для здійснення будь-яких перевезень, тоді наша компанія буде рада вам допомогти. Ми враховуємо особливості бізнесу кожного клієнта, хто звернувся до нас, його переваги і фінансові можливості. На основі цих факторів складаємо оптимальний маршрут та вибираємо відповідний транспорт.

Довіряючи свій вантаж нам, ви можете не турбуватися про його збереження і стан під час транспортування. Зробимо все швидко та якісно. Якщо вас зацікавили вантажоперевезення Україна - Молдова, просто зателефонуйте за вказаним телефоном або залиште заявку на сайті.

Швидкий пошук авто

Швидкий пошук транспорту для перевезення вантажів, заповніть форму.

Залишилися питання?

Замовте безкоштовну консультацію заповнивши форму і ми передзвонимо вам протягом 20 хвилин

Безкоштовна консультація

Заповніть всі обов'язкові поля

Вантажоперевезення по Україні

Вантажоперевезення в Києві та області

Ми маємо професійних вантажників і десятки автомобілів, що дозволяє нам гарантувати мінімальний час очікування виконання та вигідні умови співпраці при перевезеннях по Києву. Щоб задовольнити потреби своїх замовників, автопарк компанії має транспортні засоби, розраховані на різну вантажопідйомність від 100 кг до 40 тонн.

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Вінниці та області

Очевидно, що без перевезення матеріалів по місту не обійтися, замовити доставку вантажів по місту фурою, іноді важко і витратно. Швидко здійснити вантажоперевезення в Вінниці допоможуть авто типу газель, такий вид транспорту недорого перевезе матеріал, а вантажники допоможуть впоратися...

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Дніпрі та області

Вантажоперевезення в Дніпрі та області, один з найпоширеніших комплексів і видів послуг. Будь процвітаючий або бізнес, що розвивається, який пов'язаний з матеріальними ресурсами, товарами, виробничими запасами в обов'язковому порядку має на увазі їх доставку.

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Житомирі та області

Сплетіння вузьких вуличок, складні перетину проспектів, все це створює умова при яких транспортування матеріалів в місті краща на авто типу газель. Швидко здійснити вантажоперевезення в Житомирі простіше за рахунок мобільності невеликих вантажівок, крім цього газель має можливість різних варіантів навантаження...

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Запоріжжі та області

Місто Запоріжжя і його передмістя індустріально розвинена область, переїзд сюди без сумніву вигідний, замовити вантажоперевезення в Запоріжжі автомобілями буде безпечно і дешево...

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Кропивницьком та області

Незамінним перевізником в межах міста по праву вважаються малогабаритні авто типу газель. Розміри цього авто дозволяють швидко доставляти вантажі в будь-які райони міста. Замовити вантажоперевезення в Кропивницьком від Trans-Tur за допомогою газель недорого і гарантовано якісно, ​​своєчасно.

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Луцьку та області

Зрозуміло, що доставка вантажів по місту автомобілями важлива частина повсякденного життя і найбільш швидке перевезення буде за допомогою автомобіля газель. Недорого замовити і виконати вантажоперевезення в Луцьку допоможе компанія Trans-Tur , яка надає транспорт різної вагової категорії: 20 тонник...

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Івано-Франківську та області

Кращим помічником при доставці в місті вважаються автомобілі типу газель. Його малі габарити дозволяють легко та швидко пересуватися по вузьких вулицях.

Детальніше...  

Вантажоперевезення у Львові та області

Замовити перевезення товарів, речей в межах міста великим вантажним транспортом часом справа складна, і не завжди вигідне, так що використання авто типу газель буде більш зручніше і дешево.

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Миколаєві та області

Кипляче життя в місті не може обійтися без перевезень. Фахівці грамотно і швидко дадуть відповідь на всі питання, підберуть необхідний транспорт і допоможуть дешево замовити вантажоперевезення в Миколаєві. В організації своєчасних перевезень значну допомогу надають досвідчені вантажники.

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Одесі та області

Зв'язок вузьких вуличок, міські перехрестя, найбільш зручна для проваджень транспортувань по місту автомобілями газель, ціна з якими значно нижче. Вантажоперевезення в Одесі за допомогою газель відбуваються більш швидко і обходяться більш дешево, через малі розміри такого транспорту.

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Полтаві та області

Необхідним критерієм в підприємництві варто вважати доставку товару до точки продажів, найбільш підходящим транспорт це газель. Гарантовано замовити і виконати транспортування зможе Trans-Tur, з якої вантажоперевезення в Полтаві обійдуться більш дешево.

Детальніше...
Замовити дзвінок