Безпечні перевезення
автотранспортом від 100 кг до 40 тонн

Транспортування вантажу вже довгий час є невід'ємним елементом великої кількості ділових і торгових відносин. Послуги стали настільки поширеними, що знайти людину, яка б не знала значення слова «доставка» буде дуже важко. Наша країна взяла курс на євроінтеграцію, і в зв'язку з цим багато підприємств почали налагоджувати тісні партнерські зв'язки з країнами Євросоюзу, в тому числі і з Румунією.

Вантажоперевезення Україна - Румунія пов'язані цілою низкою проблемних ситуацій, серед яких - затримка на митниці, відсутність складських приміщень для тимчасового зберігання товару і пошук вантажників для розвантаження товару в Румунії. Крім цього, погане кріплення на транспорті часто призводить і до псування вантажу.

Компанія «Trans-Tur» вирішує будь-які труднощі і здійснює надійні і оперативні вантажоперевезення в Румунію і в зворотному напрямку. Кваліфіковані співробітники нашої компанії контролюють весь маршрут пересування вашого вантажу від завантаження товару і до вивантаження, оберігаючи його від будь-яких неприємностей. Приємно здивує і те, що перевезення спланована нашими фахівцями і розраховане з максимальною вигодою для обох сторін, буде здійснена в найкоротші терміни без втрати якості.

 транспорт для вантажоперевезення з України в Румунію

Вигідні перевезення автотранспортом з Румунії до України

Завдяки активному розвитку дорожньої інфраструктури обсяг вантажоперевезень в останні роки зміщується в бік автотранспорту. На вантажні автомобілі сьогодні припадає основний обсяг переміщення товарів.

«Trans-Tur» управляє власним автопарком, який дає можливість перевозити будь-який тип вантажу - негабаритний, небезпечний, рідкий, сипучий, що потребує особливих умов для перевезення, хімічний тваринного походження та інші. З огляду на його особливості, ми підбираємо відповідний вид завантаження: бічну, задню або верхню.

Залежно від особливостей і характеристик самого вантажу, а також напрямки доставки, ми надаємо клієнтам широкий вибір транспорту:

 • рефрижератори (обсяг - 59-92 м3, місткість - 21-33 европаллета, вантажопідйомність 19-24 тонн);

 • тенти (19/24 тонн, загальна місткість - 25 стандартних палет / 32 европаллета, обсяг - 59-92 м3).

 • контейнеровози (19-29 тонн);

 • самоскиди (до 39 тонн);

 • зерновози (11-21 тонн, обсяг - 19-43 м3);

 • автоцистерна (11-19 тонн, обсяг - 5-39 м3).

 • платформи для негабаритного вантажу (82 тонн);

 • фури з напівпричепами (19/23 тонн, загальна місткість - 24 стандартних палет / 31 европаллета, обсяг - 59-91 м3;

 • малотоннажні комерційні вантажівки (1-2 тонни, обсяг - 2-9 м3);

 • ізотерми (характеристики такі ж, як і в рефрижераторах);

 • низькорамні трали (до 83 тонн).

Щоб спростити процес вибору відповідного авто для перевезень вантажу з Румунії, фахівці компанії також враховують розмір кузова авто, докладніше про види транспорту .

Параметри вантажних автомобілів

Вантажопідйомність,
тонн
Обсяг,
м3
Довжина,
м
Ширина,
м
Висота,
м
Европаллет,
шт
0,7 1,0-1,5 1,0-1,2 1,0 1,0-1,2 0-1
1,0 5,0-8,0 2,0-2,8 1,8 1,8 4
1,5 9,0 3,0 1,95 1,7-2,2 4
2,0 14,0-16,0 3,5-4,0 1,9 1,9-2,4 6
3,0 16,0-23,0 4,2-5,0 2,0-2,2 2,0-2,4 8
5,0 32,0-45,0 5,8-7,2 2,45 2,2-2,7 12-18
7,0 36,0-45,0 6,0-8,0 2,45 2,2-2,7 15-18
10,0 32,0-45,0 6,0-8,0 2,45 2,3-2,7 15-18
20,0 (єврофури) 82,0-96,0 13,6 2,46 2,5-2,7 33
120 кубів (зчіпки з причепом) 100,0-120,0 15,9 2,5 2,5-3,1 33

«Trans-Tur» вже не перший рік здійснює транспортне сполучення з Румунією і за цей час встигла стати однією з кращих компаній, що підтверджують наші клієнти.

Крім того, компанія надає наступний спектр додаткових послуг:

 • страховка вантажу;

 • оформлення всіх необхідних документів;

 • наявність власних складів для зберігання вантажу.

Доставка попутного вантажу з України до Румунії

Дана послуга є досить недорогим і вигідним видом вантажоперевезень до Румунії. Довантаження використовується для максимальної економії часу і фінансових коштів, оскільки дозволяє оплачувати тільки окреме місце, а не оренду всього транспортного засобу.

Ми пропонуємо кліенту професійну організацію перевезень попутного вантажу незалежно від розмірів і ваги. Сприяє цьому широка партнерська мережа по всій Україні та за кордоном (Росіі, Польщі, Італіі, Білорусі, Литві, Латвіі, Чехіі, Іспаніі, Австріі, Казахстані, Туреччині, Німеччині), яка дозволяє зробити транспортування товару в Румунію вигідною і комфортною.

Якщо ви вибираєте «Trans-Tur» - будьте спокійні, ваш вантаж буде доставлений в цілості до місця призначення точно в строк. Компанія забезпечить вам не тільки економну та безпечну доставку в будь-який населений пункт, а й надасть комплексні послуги, включаючи логістику. Ми відкриті для співпраці! Просто зателефонуйте за вказаним телефоном або залиште заявку на сайті.

Швидкий пошук авто

Швидкий пошук транспорту для перевезення вантажів, заповніть форму.

Залишилися питання?

Замовте безкоштовну консультацію заповнивши форму і ми передзвонимо вам протягом 20 хвилин

Безкоштовна консультація

Заповніть всі обов'язкові поля

Вантажоперевезення по Україні

Вантажоперевезення в Києві та області

Ми маємо професійних вантажників і десятки автомобілів, що дозволяє нам гарантувати мінімальний час очікування виконання та вигідні умови співпраці при перевезеннях по Києву. Щоб задовольнити потреби своїх замовників, автопарк компанії має транспортні засоби, розраховані на різну вантажопідйомність від 100 кг до 40 тонн.

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Вінниці та області

Очевидно, що без перевезення матеріалів по місту не обійтися, замовити доставку вантажів по місту фурою, іноді важко і витратно. Швидко здійснити вантажоперевезення в Вінниці допоможуть авто типу газель, такий вид транспорту недорого перевезе матеріал, а вантажники допоможуть впоратися...

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Дніпрі та області

Вантажоперевезення в Дніпрі та області, один з найпоширеніших комплексів і видів послуг. Будь процвітаючий або бізнес, що розвивається, який пов'язаний з матеріальними ресурсами, товарами, виробничими запасами в обов'язковому порядку має на увазі їх доставку.

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Житомирі та області

Сплетіння вузьких вуличок, складні перетину проспектів, все це створює умова при яких транспортування матеріалів в місті краща на авто типу газель. Швидко здійснити вантажоперевезення в Житомирі простіше за рахунок мобільності невеликих вантажівок, крім цього газель має можливість різних варіантів навантаження...

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Запоріжжі та області

Місто Запоріжжя і його передмістя індустріально розвинена область, переїзд сюди без сумніву вигідний, замовити вантажоперевезення в Запоріжжі автомобілями буде безпечно і дешево...

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Кропивницьком та області

Незамінним перевізником в межах міста по праву вважаються малогабаритні авто типу газель. Розміри цього авто дозволяють швидко доставляти вантажі в будь-які райони міста. Замовити вантажоперевезення в Кропивницьком від Trans-Tur за допомогою газель недорого і гарантовано якісно, ​​своєчасно.

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Луцьку та області

Зрозуміло, що доставка вантажів по місту автомобілями важлива частина повсякденного життя і найбільш швидке перевезення буде за допомогою автомобіля газель. Недорого замовити і виконати вантажоперевезення в Луцьку допоможе компанія Trans-Tur , яка надає транспорт різної вагової категорії: 20 тонник...

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Івано-Франківську та області

Кращим помічником при доставці в місті вважаються автомобілі типу газель. Його малі габарити дозволяють легко та швидко пересуватися по вузьких вулицях.

Детальніше...  

Вантажоперевезення у Львові та області

Замовити перевезення товарів, речей в межах міста великим вантажним транспортом часом справа складна, і не завжди вигідне, так що використання авто типу газель буде більш зручніше і дешево.

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Миколаєві та області

Кипляче життя в місті не може обійтися без перевезень. Фахівці грамотно і швидко дадуть відповідь на всі питання, підберуть необхідний транспорт і допоможуть дешево замовити вантажоперевезення в Миколаєві. В організації своєчасних перевезень значну допомогу надають досвідчені вантажники.

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Одесі та області

Зв'язок вузьких вуличок, міські перехрестя, найбільш зручна для проваджень транспортувань по місту автомобілями газель, ціна з якими значно нижче. Вантажоперевезення в Одесі за допомогою газель відбуваються більш швидко і обходяться більш дешево, через малі розміри такого транспорту.

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Полтаві та області

Необхідним критерієм в підприємництві варто вважати доставку товару до точки продажів, найбільш підходящим транспорт це газель. Гарантовано замовити і виконати транспортування зможе Trans-Tur, з якої вантажоперевезення в Полтаві обійдуться більш дешево.

Детальніше...
Замовити дзвінок