Безпечні перевезення
автотранспортом від 100 кг до 40 тонн

Міжнародні вантажоперевезення

Унікальність розвиненою, транспортної мережі багаторівневої системи автомобільних доріг дозволяє щодня переміщати сотні тисяч тонн вантажів. Міжнародні вантажоперевезення сприяють активному розвитку і зміцненню зовнішньоекономічних зв'язків.

Розширюєте бізнес або міжнародні вантажоперевезення цікавлять вас через переїзд? Trans-Tur стане надійним партнером для кожного клієнта. Працюємо з 2008 року, доставляємо все: продовольчі товари, косметику, меблі, небезпечні, рідкі, сипучі, негабаритні вантажі.

Цілодобово координуємо міжнародні автомобільні перевезення, надаємо потрібний вид транспорту в найкоротші терміни. Займаємося оформленням документів, гарантуємо безпеку довіреної майна. Якщо ваш вантаж важить 100 кг або більше, зв'яжіться з нами для отримання вигідної пропозиції!

Міжнародні вантажоперевезення з Trans-Tur - фото

Міжнародні вантажоперевезення з України в Європу

Александруполіс, Брюссель, Венеція, Краків, Гельсінкі, Будапешт - недорого організуємо транспортування вантажу в будь-який європейський місто. Якщо ви зацікавлені в імпорті товарів з ЄС, то ми знайдемо для вас підходяще авто, складемо оптимальний маршрут. Міжнародні вантажоперевезення Європа-Україна - один з основних напрямків нашої роботи.

Націлені на довгострокове співробітництво:

  1. заявки обробляємо не довше ніж декількох хвилин;

  2. термінові автоперевезення організовуємо протягом доби;

  3. дотримуємось європейських стандартів в обслуговуванні, але не завищуємо тарифи.

Надаємо послуги міжнародних вантажоперевезень 10 років. Маємо власний парк авто, надамо у ваше розпорядження зерновоз, рефрижератор, фуру або іншу машину для великотоннажної транспортування товару. Відгуки підтверджують: з нами працювати безпечно і економно.

Міжнародні вантажоперевезення з України в Європу - фото

Міжнародні вантажоперевезення по країнах СНД

Якщо потрібно щось швидко і недорого доставити в Литву або привезти з Білорусі, звертайтеся до нас. Оформляємо міжнародні вантажоперевезення автомобільним транспортом в Казахстан, Росію, Вірменію, Молдову та інші країни СНД. Швидко організуємо транспортування вантажу в зворотному напрямку.

У нашому автопарку ви можете вибрати машину з кузовом місткістю 120 куб. м. Маємо транспортом вантажопідйомністю від 100 кг до 40 тонн. Міжнародні вантажоперевезення з компанією Trans-Tur - це зручно, адже нашого досвіду вистачить для вирішення будь-якої проблеми.

Міжнародні вантажоперевезення по країнах СНД - фото

Вибір транспорту

При пошуку авто важливо звернути увагу на його вид завантаження: збоку, зверху або задня. Також від типу вантажу залежить, який кузов вам потрібен.

Вид кузова

Особливості

Тип вантажу

Цистерна

Бувають хімічними та харчовими, використовуються для перевезення рідких вантажів.

Хімічні автоцистерни використовуються для транспортування лугів, фарб, кислот. Харчові - для перевезення молока, масла, спирту тощо.

Рефрижератор

Вбудована холодильна установка, теплоізоляційна система.

Швидкопсувні і заморожені продукти харчування.

Продукти, що вимагають обігріву і спеціальних умов зберігання.

Ізотерм

Фургон працює як термос, його мінімальна вантажопідйомність 3 тонни (у рефрижератора 12 тонн).

Продовольча продукція (заморожена, охолоджена).

Контейнеровоз

Оснащений спеціальними платформами для фіксації контейнерів з вантажами.

Будь-який вантаж, який можна зафіксувати на платформі, зокрема, контейнери-цистерни, причепи контейнери.

Платформа

Послуги з перевезення вантажів, стійких до змін погодних умов.

негабаритного обладнання, спецтехніка.

Тент

Можлива бічна і верхня навантаження / вивантаження.

Придатний для більшості видів вантажів.

Самоскид

Зручність розвантаження сипучих вантажів.

Пісок, гравій, щебінь, камінь.

Зерновоз

Захищає зерно від вітру і атмосферних опадів.

Зерно, насіння соняшнику.

Лісовоз

Перевезення довгомірної продукції.

Металоконструкції, пиломатеріали.

Правильний вибір авто - запорука того, що міжнародні вантажоперевезення вантажів відбуватимуться без шкоди для всіх учасників угоди. Гарантуємо максимальну безпеку вашого майна, що транспортується компанією Trans-Tur.

Ціна міжнародних вантажоперевезень - ціна

Ціна міжнародних вантажоперевезень

Розцінки на міжнародні автоперевезення залежить від декількох факторів:

  1. вага і обсяг вантажу;

  2. тип кузова і вид навантаження;

  3. точка завантаження і вивантаження;

  4. необхідність оформлення документів;

  5. потреба в особливих умовах зберігання вантажу;

  6. пункт призначення (протяжність маршруту в км, якість доріг, завантаженість пропускних пунктів, правила оформлення перевезень).

Наші ціни на міжнародні вантажоперевезення нижче за рахунок професійного підходу. Наприклад, ми намагаємося максимально виключити взаємодію з посередниками, що робить процес завантаження, перевезення та вивантаження практично безперервним.

Широка партнерська мережа, професіонали в відділі логістики, індивідуальний підхід до клієнтів - основні переваги Trans-Tur. У нашій компанії міжнародна автоперевезення в будь-якому напрямку організовується в найкоротші терміни. До речі, клієнти підтверджують, що ціни у нас на 10% нижче, ніж у конкурентів.

Австрія, Білорусь, Угорщина, Італія - ​​ваш вантаж буде доставлений точно в строк незалежно від пункту призначення. Консультації наших фахівців безкоштовні. Якщо вас цікавлять міжнародні вантажоперевезення, зв'яжіться з нами по телефону або електронній пошті.

Швидкий пошук авто

Швидкий пошук транспорту для перевезення вантажів, заповніть форму.

Залишилися питання?

Замовте безкоштовну консультацію заповнивши форму і ми передзвонимо вам протягом 20 хвилин

Безкоштовна консультація

Заповніть всі обов'язкові поля

Вантажоперевезення по Україні

Вантажоперевезення в Києві та області

Ми маємо професійних вантажників і десятки автомобілів, що дозволяє нам гарантувати мінімальний час очікування виконання та вигідні умови співпраці при перевезеннях по Києву. Щоб задовольнити потреби своїх замовників, автопарк компанії має транспортні засоби, розраховані на різну вантажопідйомність від 100 кг до 40 тонн.

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Вінниці та області

Очевидно, що без перевезення матеріалів по місту не обійтися, замовити доставку вантажів по місту фурою, іноді важко і витратно. Швидко здійснити вантажоперевезення в Вінниці допоможуть авто типу газель, такий вид транспорту недорого перевезе матеріал, а вантажники допоможуть впоратися...

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Дніпрі та області

Вантажоперевезення в Дніпрі та області, один з найпоширеніших комплексів і видів послуг. Будь процвітаючий або бізнес, що розвивається, який пов'язаний з матеріальними ресурсами, товарами, виробничими запасами в обов'язковому порядку має на увазі їх доставку.

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Житомирі та області

Сплетіння вузьких вуличок, складні перетину проспектів, все це створює умова при яких транспортування матеріалів в місті краща на авто типу газель. Швидко здійснити вантажоперевезення в Житомирі простіше за рахунок мобільності невеликих вантажівок, крім цього газель має можливість різних варіантів навантаження...

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Запоріжжі та області

Місто Запоріжжя і його передмістя індустріально розвинена область, переїзд сюди без сумніву вигідний, замовити вантажоперевезення в Запоріжжі автомобілями буде безпечно і дешево...

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Кропивницьком та області

Незамінним перевізником в межах міста по праву вважаються малогабаритні авто типу газель. Розміри цього авто дозволяють швидко доставляти вантажі в будь-які райони міста. Замовити вантажоперевезення в Кропивницьком від Trans-Tur за допомогою газель недорого і гарантовано якісно, ​​своєчасно.

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Луцьку та області

Зрозуміло, що доставка вантажів по місту автомобілями важлива частина повсякденного життя і найбільш швидке перевезення буде за допомогою автомобіля газель. Недорого замовити і виконати вантажоперевезення в Луцьку допоможе компанія Trans-Tur , яка надає транспорт різної вагової категорії: 20 тонник...

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Івано-Франківську та області

Кращим помічником при доставці в місті вважаються автомобілі типу газель. Його малі габарити дозволяють легко та швидко пересуватися по вузьких вулицях.

Детальніше...  

Вантажоперевезення у Львові та області

Замовити перевезення товарів, речей в межах міста великим вантажним транспортом часом справа складна, і не завжди вигідне, так що використання авто типу газель буде більш зручніше і дешево.

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Миколаєві та області

Кипляче життя в місті не може обійтися без перевезень. Фахівці грамотно і швидко дадуть відповідь на всі питання, підберуть необхідний транспорт і допоможуть дешево замовити вантажоперевезення в Миколаєві. В організації своєчасних перевезень значну допомогу надають досвідчені вантажники.

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Одесі та області

Зв'язок вузьких вуличок, міські перехрестя, найбільш зручна для проваджень транспортувань по місту автомобілями газель, ціна з якими значно нижче. Вантажоперевезення в Одесі за допомогою газель відбуваються більш швидко і обходяться більш дешево, через малі розміри такого транспорту.

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Полтаві та області

Необхідним критерієм в підприємництві варто вважати доставку товару до точки продажів, найбільш підходящим транспорт це газель. Гарантовано замовити і виконати транспортування зможе Trans-Tur, з якої вантажоперевезення в Полтаві обійдуться більш дешево.

Детальніше...
Замовити дзвінок