Безпечні перевезення
автотранспортом від 100 кг до 40 тонн

Діяльність багатьох сучасних фірм не обмежується територією тільки однієї держави. Щоб збільшити капітал і залучити більшу аудиторію, вони шукають можливість розвинути свій бізнес за кордоном. Природно, будь-яка співпраця компаній на міжнародному рівні вимагає налагодженої системи перевезень вантажу, яка дозволяє проводити обмін ресурсами між ними.

Серед безлічі країн, з якими Україна здійснює транспортне сполучення, найбільш популярним напрямком є​​ вантажоперевезення Україна - Угорщина. А все тому, що Угорщина - це вигідний стратегічний партнер, з яким підтримуються налагоджені зв'язки в різних сферах економіки.

Вантажоперевезення з Угорщини в Україну - вигідно зручно і надійно

Транспорт для вантажоперевезення з України в Угорщину - фото

«Trans Tur» займається наданням послуг у сфері доставки товару вже багато років, і за цей час встигла зайняти лідируючі позиції на українському ринку. Маємо в своєму розпорядженні широку партнерську мережу, велику кількість справних транспортних засобів та командою висококваліфікованих співробітників.

Ключовий момент нашої роботи - транспортування будь-яких видів вантажу з урахуванням таких факторів:

  • оперативність доставки до місця призначення;

  • збереження довірених цінностей;

  • побажання самого замовника;

  • економічна доцільність;

  • надійність;

  • виключення будь-яких ризиків.

Для відправлення посилок в Угорщину підбирається комфортний для замовника транспорт (автомобільний, авіаційний, залізничний, водний). При цьому професіонали враховують не тільки особливості обраного напрямку, але і характеристики самого вантажу.

Ми допоможемо перевезти збірні, великовагові, негабаритні, небезпечні, рідкі, сипучі різновиди вантажу, а також здійснити транспортування тварин. Крім цього, клієнти можуть скористатися додатковими послугами, такими як розрахунок перевезення.

Попутний транспорт з України в Угорщину (довантаження)

Доставка посилок за допомогою довантаження, є особливим видом перевезень вантажу. Це найбільш вигідний вид транспортування товару, оскільки дозволяє заощадити час і фінансові кошти. Один автомобіль можуть завантажувати відразу кілька бажаючих, для продукції яких надається окреме місце. За рахунок цього ми можемо знижувати ціну на транспортування товару в сусідню країну без зниження якості перевезень.

Послуги транспортної логістики за напрямом Україна - Угорщина

«Trans Tur» забезпечує не тільки ефективні вантажоперевезення, а й професійні логістичні послуги. Документальне оформлення, підбір оптимальних маршрутів, підтримка на всіх етапах співпраці - все це може стати доступним і для вас.

Якщо ви шукаєте дійсно надійного перевізника, який здійснює свою діяльність на професійній основі, тоді ви звернулися за правильною адресою. «Trans-Tur» забезпечить вам швидке і безпечне транспортування будь-яких посилок від 100 кг з будь-якого населеного пункту України в будь-яку точку Угорщини, а також у зворотному напрямку.

Для кожного клієнта буде підібраний індивідуальний транспорт і маршрут, в залежності від особистих уподобань, особливостей об'єкта доставки і фінансових можливостей. Крім транспортного сполучення з Угорщиною, наша компанія забезпечує міжнародні вантажоперевезення і в інших напрямках, наприклад в Росію, Польщу, Молдавію, Румунію, Італію, Білорусь, Литву, Латвію, Чехію, Іспанію, Австрію, Казахстан, Туреччину, Німеччину. Щоб оцінити всі переваги співпраці з нами, вам достатньо зателефонувати нам по вказаному телефону або залишити заявку на сайті.

Швидкий пошук авто

Швидкий пошук транспорту для перевезення вантажів, заповніть форму.

Залишилися питання?

Замовте безкоштовну консультацію заповнивши форму і ми передзвонимо вам протягом 20 хвилин

Безкоштовна консультація

Заповніть всі обов'язкові поля

Вантажоперевезення по Україні

Вантажоперевезення в Києві та області

Ми маємо професійних вантажників і десятки автомобілів, що дозволяє нам гарантувати мінімальний час очікування виконання та вигідні умови співпраці при перевезеннях по Києву. Щоб задовольнити потреби своїх замовників, автопарк компанії має транспортні засоби, розраховані на різну вантажопідйомність від 100 кг до 40 тонн.

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Вінниці та області

Очевидно, що без перевезення матеріалів по місту не обійтися, замовити доставку вантажів по місту фурою, іноді важко і витратно. Швидко здійснити вантажоперевезення в Вінниці допоможуть авто типу газель, такий вид транспорту недорого перевезе матеріал, а вантажники допоможуть впоратися...

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Дніпрі та області

Вантажоперевезення в Дніпрі та області, один з найпоширеніших комплексів і видів послуг. Будь процвітаючий або бізнес, що розвивається, який пов'язаний з матеріальними ресурсами, товарами, виробничими запасами в обов'язковому порядку має на увазі їх доставку.

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Житомирі та області

Сплетіння вузьких вуличок, складні перетину проспектів, все це створює умова при яких транспортування матеріалів в місті краща на авто типу газель. Швидко здійснити вантажоперевезення в Житомирі простіше за рахунок мобільності невеликих вантажівок, крім цього газель має можливість різних варіантів навантаження...

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Запоріжжі та області

Місто Запоріжжя і його передмістя індустріально розвинена область, переїзд сюди без сумніву вигідний, замовити вантажоперевезення в Запоріжжі автомобілями буде безпечно і дешево...

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Кропивницьком та області

Незамінним перевізником в межах міста по праву вважаються малогабаритні авто типу газель. Розміри цього авто дозволяють швидко доставляти вантажі в будь-які райони міста. Замовити вантажоперевезення в Кропивницьком від Trans-Tur за допомогою газель недорого і гарантовано якісно, ​​своєчасно.

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Луцьку та області

Зрозуміло, що доставка вантажів по місту автомобілями важлива частина повсякденного життя і найбільш швидке перевезення буде за допомогою автомобіля газель. Недорого замовити і виконати вантажоперевезення в Луцьку допоможе компанія Trans-Tur , яка надає транспорт різної вагової категорії: 20 тонник...

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Івано-Франківську та області

Кращим помічником при доставці в місті вважаються автомобілі типу газель. Його малі габарити дозволяють легко та швидко пересуватися по вузьких вулицях.

Детальніше...  

Вантажоперевезення у Львові та області

Замовити перевезення товарів, речей в межах міста великим вантажним транспортом часом справа складна, і не завжди вигідне, так що використання авто типу газель буде більш зручніше і дешево.

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Миколаєві та області

Кипляче життя в місті не може обійтися без перевезень. Фахівці грамотно і швидко дадуть відповідь на всі питання, підберуть необхідний транспорт і допоможуть дешево замовити вантажоперевезення в Миколаєві. В організації своєчасних перевезень значну допомогу надають досвідчені вантажники.

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Одесі та області

Зв'язок вузьких вуличок, міські перехрестя, найбільш зручна для проваджень транспортувань по місту автомобілями газель, ціна з якими значно нижче. Вантажоперевезення в Одесі за допомогою газель відбуваються більш швидко і обходяться більш дешево, через малі розміри такого транспорту.

Детальніше...  

Вантажоперевезення в Полтаві та області

Необхідним критерієм в підприємництві варто вважати доставку товару до точки продажів, найбільш підходящим транспорт це газель. Гарантовано замовити і виконати транспортування зможе Trans-Tur, з якої вантажоперевезення в Полтаві обійдуться більш дешево.

Детальніше...
Замовити дзвінок